Jak jste naposledy hráli 2017 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 21
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
Takže znovu zahajujeme, venku krásně, takže úspěchy a score sem. Podrobnější recenze hřišt, názory atp do konkrétních témat v Hřiště ČR a SR
Aneb, po zimní pauze znovuotevíráme téma Jak jste naposledy hráli?

Předchozí ročník: 2016

Upraveno:

Jirka75

Aktivní člen
Jméno
George
Rok ZK
2014
HI (HCP)
8
P/L
  1. Pravák
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Hola hej. Konopi dEste :)
Tak, driving jeste nefunguje, je tam stale pod vlekem v prave casti snih. To me dost nastvalo.
Griste v dostatecne kondici, Cerny Most o tridu lespi!!!
A ted ke hre. Zlute odpaliste je na modrych, takze se hraje vetsinou o nekolik metru kratsi jamky.
Neposlouchaji me dlouha zeleza a drevo bylo asi nemocne :confused:, nemam rad jit hrat bez 50 micku na zahrati.
Kazdopadne radost mam z kratke hry, neco kolem 120-20 metru od greenu, spolehnuti, jistota. Wedge poslluchaji, prihry do 2 metru od fangle. Jen diky tomu jsem zahral super slusnych 81 ran, 29 patu. 1 krasnej chipin do paru o_O Skoda ze jsem hral na 18tce driverem, skoncil vlevo v lese :(
Greeny chlupate jako Krakonos, fairwaye zvertikutovane.
Jsem unavenej jako kun, to slunicko me dnes dostalo :D

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
No, já za sebe můžu o své první letošní hře prohlásit asi jen - fuj.
Železa nefungovala vůbec, chvilkama šel driver, 5W a 56 wedge. Putování na mě ok.
Hořehledy 106 ran na 18 jamek, 5x aut, dost patů nespadlo.
Co bych taky mohl chtít, když jsem neměl hole v ruce 4 měsíce že...

Tomáš Kloud

Aktivní člen
Rok ZK
2015
P/L
  1. Levák
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
No na to, že jsem poslední měsíc chodil na indoor cvičit, tak žádná sláva :) 114 ran, krátká hra naprostá katastrofa. Všechno topnutý apod ...Ale i tak na stable body to bylo slušný 38. Snad bude brzo turnájek, at můžu zlepšovat :))

Marek90

Aktivní člen
Rok ZK
2014
Klub
Pyšely
HI (HCP)
14
P/L
  1. Levák
Značka
Ping, Cleveland
19.jamka:
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Nerad se takhle veřejně chválím, ale asi jsem dneska zahrál svoji nejlepší rundu pro rok 2017 :cool: - 77 ran v Pyšelích a z bílejch odpališť = to chceš :D
Jen poslední jamky už byly za šera/tmy, tak jsem spěchal a bylo to znát :rolleyes:. Koho by snad náhodou zajímaly detaily, tak tu: http://www.gamegolf.com/player/MarekCepl/round/1345933
Vzdálenosti holí nějak divně lítaly (jako 3W na 260m, to snad trefilo kámen a pak ještě cestu ne? o_O), ale všechno zachraňoval novej putter :p. No a když už je tu ta golfová výzva 2017, tak se nějakým prapodivným způsobem povedlo splnit výzvy 3, 5, 6, 7, 13 a 19 ;) - Michal requo, mám to zvlášť vypisovat do těch kategorií?
Tak přeju všem, ať vám to takhle teď o víkendu taky lítá :)

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
  1. Pravák
Značka
Mizuno, Cobra, Cleveland, Bettinardi
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
Tak prvni 18tka na domacim hristi. Pysely 102 ran / 42 stbl.
Driver moc nepomahal, zato nove wedge a putter ano.
Pocitove to byl prumer... az na kratkou hru a putt, ale score na me a na zacatek sezony vyborne. :)

Upraveno:

karlos

Guru fóra
Rok ZK
2013
Klub
BENGK
HI (HCP)
10+
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping, Srixon, Cleveland
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Včera druhá devítka Radecký 41 a aprílové počasí..:D, cca po 10 minutách..

Přílohy

• Rad 12 (2).jpg
    Rad 12 (2).jpg
    154,3 KB · Zobrazení: 221
  • Rad 12 (3).jpg
    Rad 12 (3).jpg
    356,8 KB · Zobrazení: 295
  • Rad 14 (1).jpg
    Rad 14 (1).jpg
    162,9 KB · Zobrazení: 268
  • Rad 14 (2).jpg
    Rad 14 (2).jpg
    90,1 KB · Zobrazení: 300

doktordee

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
bf5322fc6d7cbd8b2154b15bd6d3d322.jpg

Tak mám za sebou letošní první hru venku! :)

Nečekal jsem nic víc než příjemnou procházku. Druhá devítka ve velmi dobrém stavu. Jen pozor - grýny jsou pomalejší než obvykle a vzdálenosti jsou o poznání jinde....než na plátně [emoji19]

Ale pozitivní je, že jsem, tou 6 km dlouhou procházkou, spálil včerejší oběd [emoji38]

Upraveno:

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 21
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
Dneska s @Josef v Hořehledech, jedna devítka. Hřiště fajn, greeny krapet skákavé a je to hodně mokré, dle @mkopcak tam každý den pršelo. S výsledkem se chlubit nebudu, byl jsem rád, že jsem trefil míček. Pepa na trojce byl v červené vodě, ve srázu jen osm metru a srabsky si dal jednu trestnou, myslím, že se vyhrát mohl. .)) Klidný, pohodový, pro mě letošní první venkovní golf. :)
Restaurace otevřena, tataráček vynikající. :)

IMG_20170311_105030.jpg

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
9,2
P/L
  1. Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
@Josef musí pochopit, že z tohohle se v Hořehledech běžně hraje birdie!

Josef

Nováček+
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Dneska s @Josef v Hořehledech, jedna devítka. Hřiště fajn, greeny krapet skákavé a je to hodně mokré, dle @mkopcak tam každý den pršelo. S výsledkem se chlubit nebudu, byl jsem rád, že jsem trefil míček. Pepa na trojce byl v červené vodě, ve srázu jen osm metru a srabsky si dal jednu trestnou, myslím, že se vyhrát mohl. .)) Klidný, pohodový, pro mě letošní první venkovní golf. :)
Restaurace otevřena, tataráček vynikající. :)

Zobrazit přílohu 702
Ahoooj. Na to nejde nereagovat....:). Ono já bych to i chipnul, ale.......ono se to možná nezdá, ale ten sráz není uplně malej. No a můj um, je na tom tak, že buď já nebo míček, nebo nejspíš oba, po odehrané ráně, by jsme sončili o několik metrů jinde, rozhodně né blíže k jamce.....:D:D:D a ten sráz je velkej. To bych se tam odtut mohl hrabat ještě teď. Ale jinak vše super. Fajn jsme zahráli,prošli se, pokecali, pohledali míče no a v neposlední řadě zahráli golf. Počasí bylo také adekvátní. Závěrem, fajn půlden.

HonzaS

Mazák fóra
Rok ZK
2017
Klub
Gc Grabšejn
HI (HCP)
20
P/L
  1. Pravák
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Dnes první turnaj nejen v sezóně, ale i v životě. Ne že by to byl nějaký zázrak, 72 ran na Grabštejně by mohl být slušný začátek, kdyby nebyl trochu znehodnocen tím, že to bylo jen na 9 jamkách :-D 2 jamky celkem povedené (4 na 3paru, 5 na 4paru) 3 v osobním paru a zbytek vím naprosto přesně - nepočítaně. Tudíž se ani zlepšení nekonalo :(
Jinak to byla krásná neděle s fajn lidmi ve flightu a nakonec dopadlo i setkání s @Tomáš Kloud

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Tak já si dal 18 jamek v Hořehledech. První devítku jen železy abych konečně přišel na to, proč mi to letos vůbec nejde. A asi už vím co jsem dělal blbě.
Takže hra nic moc, ale aspoň jsem začal trefovat míček.

Tomáš Kloud

Aktivní člen
Rok ZK
2015
P/L
  1. Levák
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Dnes první turnaj nejen v sezóně, ale i v životě. Ne že by to byl nějaký zázrak, 72 ran na Grabštejně by mohl být slušný začátek, kdyby nebyl trochu znehodnocen tím, že to bylo jen na 9 jamkách :-D 2 jamky celkem povedené (4 na 3paru, 5 na 4paru) 3 v osobním paru a zbytek vím naprosto přesně - nepočítaně. Tudíž se ani zlepšení nekonalo :(
Jinak to byla krásná neděle s fajn lidmi ve flightu a nakonec dopadlo i setkání s @Tomáš Kloud
Já si taky říkal, že 68 ran je slušný výsledek :-D Ale zas poprvé v životě jsem zahrál v turnaji Birdie a manželka poprvé s novými holemi zlepšila HCP ...
Jinak Honzo gratulace k super výkonu :) ber to tak, neskončil jsi poslední ..

Marek90

Aktivní člen
Rok ZK
2014
Klub
Pyšely
HI (HCP)
14
P/L
  1. Levák
Značka
Ping, Cleveland
19.jamka:
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Dneska zas supr hra :D - http://www.gamegolf.com/player/MarekCepl/round/1440011
Byly chvíle, kdy jsem už už vztekle zahazoval hůl, nadávek pod fousy padlo móóóc... Ale všehovšudy jenom 3 opravdu špatný jamky, jinak vlastně par a bogie, celkem 89 ran (35 stbl.) a po hře jsem nebyl nas...štvanej (to u mě fakt není zrovna pravidlem :( ).
Navíc po dlouhý době vyhranej Longest drive :D, takže jsem z klubovny odcházel jak Ježíšek - samá výhra :D. 2x víno, 2x míčky, 1x chleba. Jen ten voucher na Hlubokou mi utek :(, ještě jsem tam nebyl...

tom136

Nováček+
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
zatím stála má hra za prd, ale Terezín i Bitozeves už jsou v solidním stavu, nějakej ten par jsem dal, ale celkově nevyrovnaná hra. Slušně funguje jen patování.

Klok

Mazák fóra
Jméno
Tomáš
Rok ZK
2014
Klub
CGCPR, Austerlitz
HI (HCP)
6 až 7
P/L
  1. Pravák
Značka
šutlaist
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Já zatím letos kopr, kopr, nic moc, kopr ... někde mezi 25 až 30 stb. Jednou 33.

Pechy

Aktivní člen

Feedback
+0 / 0 /-0
tak letos už 2x turnaj venku, Kunětická hora, ze žlutých, poprvé 27stb. v silném větru, podruhé o týden déle na stejné pin pozice již 83ran/38stb., špatně jsem patoval, mohlo to být o 4-5 ran lepší, hřiště super, grýny po podzimní aerifikaci ještě nezacelené, místy písek ... bunkery v poho hratelné, upravené, rough žádný :D

Stav
Uzamčeno.
WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2021 patří (více info):