Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Další důvod, až budu NĚKDY v Plzni, vyměnit Dýšinu za Hořehledy👍

No u nás za stejné peníze můžeš néjen hrát celý den, ale ještě se ubytovat i se snídaní:-D!
 
Hlásíme:

- nové drivingové rohožky
- nové drivingové míče
- nové jamky i vlajky a praporky
- nový řezák na jamky včetně sprejů na nabarvení vnitřku jamky
Parada, ja se snad dojedu podivat na ty fangle, snad uz je uvidim !!!! Az se otepli, pisu si sluzebni cestu :up::up::up::up: a dame "pracovni 18ku" !!!! :D:D:D:D
 
Chytlo se to a přišel někdo? :) @mkopcak

Ani jeden člověk a to i přesto, že na sociálních sítích to byl náš historicky nejlepší příspěvek...ale i tak to vnímám jako úspěch. Člověk aspoň ví, že jde po správné cestě.
 
Člověk aspoň ví, že jde po správné cestě.
Tím myslíš vykašlat se na místní nebo využití sociálních sítí?

Ale je škoda, že toho nikdo nevyužil. Těch důvodů může být více a s golfem vůbec nemusí souviset. Bohužel doba je nějaká divná 😟
 
Tím myslíš vykašlat se na místní nebo využití sociálních sítí?

Ale je škoda, že toho nikdo nevyužil. Těch důvodů může být více a s golfem vůbec nemusí souviset. Bohužel doba je nějaká divná 😟

Já to čtu tak, že zájem je. Že lidé vnímají aktivitu pozitivně, že se jim líbí práce s místní komunitou, že ocení nápad. To že to nikdo ve výsledku zatím nevyužil, přičítám obavě z aktuálních nařízení a strachu z nemoci. A proto si myslím, že pokud letošní hlavní část sezóny proběhne normálně (respektive aspoň tak, jako loni), tak o naše klasické Kokšíňáky bude opět zájem.
 
Já se tam k vám snad odstěhuju na důchod 🤗
 
Já se tam k vám snad odstěhuju na důchod 🤗

Plánujeme stavbu pečovatelského domu. Hlavní devízou bude vstup na golfové hřiště a tréninkové plochy v ceně!:-D
 
Plánujeme stavbu pečovatelského domu. Hlavní devízou bude vstup na golfové hřiště a tréninkové plochy v ceně!:-D
Živím se strojním omítáním,tak bych si mohl na nájem vydělat dopředu 😀😂
 
Přemýšlím jestli do toho novýho bunkeru u cvičný jamky ještě dávat písek a nebo to nechat jen tak?!

IMG_3055.JPG
 
Plánujeme stavbu pečovatelského domu. Hlavní devízou bude vstup na golfové hřiště a tréninkové plochy v ceně!:-D
v tom případě po dostavbě reservééé pro mne :D:D:D;););)
 
Rád bych tímto oznámil, že jsem vyslyšel nářky @requo , @kristyna , @roman007 , @Sauron a řady dalších, co si na našich luxusních dřevěných kluzkých schodech přivodili pohmožděniny kostrče a ega. Míra kluznosti nových schodů je v podstatě stejná, avšak díky tvrdosti konstrukce a především drobným výstupkům mřížování, bude případný další pád pravděpodobně už definitivní! Díky, že pomáháte!

IMG_3120.JPG
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom