Golfové hole Anglie

Svacinar

Člen fóra
Já nakupoval hlavně dřív, když byly ještě dobrý kurzy GBP/CZK a vyplatilo se to, teď už ne. Nakupoval jsem teda hlavně na onlinegolf.co.uk, ale myslim že i nějakej ten nákup z golfonline byl a nebyl nikdy žádný problém, rychlost doručení skoro stejná jako přes Českou poštu :D 

lendon

Nováček
Děkuji za info. Jedná se mi o hole které už jsem v Čr nenašel v nabídce. Jinak co se týče libry tak teď je na minimu. Někdo kdo by měl zkušenost přímo se stránkou lefthandetgolf.co.uk by tady nebyl?? 

Pepino

Nováček+
Jméno
Josef
Přijmení
Machala
Rok ZK
2013
Klub
GC Uh. Hradiště
HI (HCP)
21.1
P/L
Levák
Značka
Callaway
19.jamka:
WITB
Ahoj objednával jsem na lefthanded několikrát a vždy vše v pořádku.
Dokonce když jsem objednal driver domluvil jsem k němu slevu na hybrid 50%.
Asi tolik k tomu :)
Já je můžu doporučit.

Seppper

Mazák fóra
Rok ZK
2012
Klub
Golf Club Beřovice
HI (HCP)
11,5
P/L
Levák
19.jamka:
WITB
Golfonline.co.uk mohu taky doporučit, nakupoval sem tam 2x a vždy do 4-5 dní doručeno.

lendon

Nováček
Tak jen pro informaci, vše proběhlo bez jediného problému. Doba doručení 6 dní, z toho dva dny víkend. Poštovné zdarma nad 150 liber. 

karlos

Guru fóra
Rok ZK
2013
Klub
BENGK
HI (HCP)
10+
P/L
Pravák
Značka
Ping, Srixon, Cleveland
19.jamka:
Představení
WITB
Z celé EU, tj včetně Anglie se neplatí clo ani DPH.

lendon

Nováček
Přesně jak píše Karlos. Platil jsem online po dokončení objednávky a tady mi to dovezl kurýr společnosti DPD. 

mirous007

Nováček+
Jméno
Miroslav
Přijmení
Černík
P/L
Pravák
19.jamka:
Představení
WITB
No ale jde o to jestli se to ještě vůbec vyplatí když k tomu ještě připočtete dopravu. 
Btw nevíte někdo o nějakých krámech v německu poblíž hraci? Nebo třeba jestli existuje nějaká golfová prodejna druhé jakosti? 

karlos

Guru fóra
Rok ZK
2013
Klub
BENGK
HI (HCP)
10+
P/L
Pravák
Značka
Ping, Srixon, Cleveland
19.jamka:
Představení
WITB
No to záleží na tom co a za kolik kupuješ, porovnat ceny tady a tam není takovej problém. Jinak tady na fóru jsme kupovali z Anglie vozíky, cena tady min kolem 4k, z Anglie s dopravou 2k, jednoduchý nebo složitý počty ?  :D

Svacinar

Člen fóra
Nad určitou částku maj poštovný zdarma. Vím že na onlinegolf stačí koupit nad 100 liber. Což kdyz člověk chce koupit nějakou tu hůlku, nebo se domluví ve více lidech, není zase taková nedosažitelná cifra. Jinak, když byl kurz kolem 30 liber pár let zpátky, tak se tam vyplatilo všechno, teď už záleží na konkrétním kusu. 

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom