Golfové eshopy - kde nakupovat

mirous007

Nováček+
Jméno
Miroslav
Přijmení
Černík
P/L
Pravák
19.jamka:
Představení
WITB
admin (requo, 9.2.2017): přesunuto z Webgolf
---

Jednou sem se nechal nachytat na nějaké to slevové tornádo či noční výprodej ( kdy jsou údajně slevy pouze na prodejně, na eshopu ne ). No nic tam samozřejmě nebylo, vše za +- stejné ceny jako jinde kde žádná akce neprobíhá. Od té doby mě tento obchod už nezajímá, raději udělám jednou za rok, zpravidla v zimě objednávku z Anglie ( teečka, rukavice, příšlušenství, oblečení atp.). Vyjde to levněji a výběr je větší.
Ahoj mužeš prozradit odkud z anglie nakupuješ?

Upraveno moderátorem:

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Mozna by se mohlo udelat nejake vlakno se zahranicnima eshopama a doporucenima na ne
navrhoval jsem to Michalovi i s ceskyma eshopama :)

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Mozna by se mohlo udelat nejake vlakno se zahranicnima eshopama a doporucenima na ne
navrhoval jsem to Michalovi i s ceskyma eshopama :)
Nejsem principiálně proti, jen si nejsem úplně jist, na kolik je to nosné téma pro samostatnou kategorii, ve které by každému českému shopu bylo věnováno jedno vlákno, nebo obecné JEDNO vlákno pro české a zahraniční shopy a kecání o nich. Obojí má své výhody, dá se to i spojit. Pro konkrétní názory na konkrétní eshopy samostatnbé vlákno (obdobně, jako Golfová hřiště, viz https://www.19jamka.cz/forums/cr-a-sr-hriste.17/), pro obecné kecání o obchodech jedno společné téma.

note: pak tuto diskusi přesunu jinam, webgolfu se netýká.

Vojtas

Nováček+
19.jamka:
Představení
WITB
Ahoj mužeš prozradit odkud z anglie nakupuješ?
Já nakupuji skoro jedině z Anglie. Mám jen pozitivní zkušenosti a ceny tam jsou o dost nižší. Navíc při objednání nad £100 je poštovné zdarma :)
Dle mého názoru je asi nejlepší Clubhousegolf.co.uk - super věcí je, že když nekupujete vyloženě výprodej dají se navolit různé varianty holí, např. jiný shaft, lie angle, délka hole, grip, atd. (něco se platí, něco ne - většinou gripy, délka holí, lie angle i některé jiné shafty bývají zdarma)
Nakupoval jsem i přes onlinegolf.co.uk (může být výhodnější onlinegolf.eu, záleží to na aktuálním kurzu), také jsem byl spokojen.

Doporučuji Clubhousegolf.co.uk

Upraveno moderátorem:

Seppper

Mazák fóra
Rok ZK
2012
Klub
Golf Club Beřovice
HI (HCP)
11,5
P/L
Levák
19.jamka:
WITB
Nakupuju skoro ve stejných obchodech + občas Sportsdirect, hlavně během výprodejů se dají nakoupit rukavice, teečka, kšiltovky, trička hodně levně, rukavice zpravidla pod 100kč, teečka balíky po 150ks taky pod 100kč a takhle bych mohl pokračovat.

V českém obchodě sem už dlouho nic pro golf nekupoval, nevyplatí se to v 99%.

Golfové hole mám dokonce z USA, jako levák tam najdu neskutečný výběr a neskutečný ceny, naposled sem kupovat driver, 3w a 5w TM SLDR, celé dohromadny včetně pošty a cla pod 5000 Kč, to v Evropě nekoupíte, bylo to nové zboží, nehrané. Železa mám taky z Ameriky, kupované 2 roky zpět. Pokud se objednává pro více lidí tak se to vyplatí ještě mnohem více.
Jako levák toho v CZ moc nekoupíte a když tak draze.

Tomáš Kloud

Aktivní člen
Rok ZK
2015
P/L
Levák
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
A podělíte se i o ten obchod z USA? :) pro Leváky je to děs ..

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
nebudete nekdo objednavat ze zminovaneho clubhousegolf.co.uk ?? vybral jsem si par veci, ale 12liber postovne je dost, nad 100liber postovne zdarma :)

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
ja bych se s nekym spojil kdyby někdo obednaval nejake vyberne gripy
ja tam mam za 52liber, takze pokud nekdo bude z 48, muzem objednat a pak se sejit nebo preposlat

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
maj ve sleve hodne NIKE micu, nejake i za pulku

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
nebudete nekdo objednavat ze zminovaneho clubhousegolf.co.uk ?? vybral jsem si par veci, ale 12liber postovne je dost, nad 100liber postovne zdarma :)
To je pěkný nápad! Vyhlaš to, dej nějaký termín, a místo odkud objednáváš a snad se další závazně přihlásí. To by fungovat mohlo pěkně i do budoucna.

Daniel Zeman

Člen fóra
19.jamka:
WITB
taky hraji na leváka a sehnat hole je docela problém. V USA je super výběr a i dobré ceny. Problém je dostat hole do ČR, cena dopravy, clo a ted taky kurz dolaru. Kupoval jsem železa přes amazon, ale to byl dolar pod 18kč.
Minulý týden jsem objednával wedge přes eBay. Jedna šla z UK, doprava stála asi 300kč a za 4 pracovní dny jsem jí měl doma.

Tomáš Kloud

Aktivní člen
Rok ZK
2015
P/L
Levák
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
No zatim se mi libi ten obchod v UK. Tady to chce asi vyuzit moznost neplatit clo, nez vystoupi z EU :-D Maj tam krasny vyprodej vybaveni od Nike. Levy hole a prijatelna cena :)

Upraveno moderátorem:

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
Pravák
Značka
Mizuno, Cobra, Cleveland, Bettinardi
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
No zatim se mi libi ten obchod v UK. Tady to chce asi vyuzit moznost neplatit clo, nez vystoupi z EU :-D Maj tam krasny vyprodej vybaveni od Nike. Levy hole a prijatelna cena :)
Brexit je v tomto hruza hruz. :(

Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom