Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Headcover - kde nechat ušít?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Mám matně v hlavě, že kdysi jsme tu někdy řešili headcovery na míru. Bohužel to nemohu dohledat, kde - případně nějakou referenci. Tak položím otázku - nemáte někdo prosím tip/doporučení na někoho (ideálně v ČR), kdo by dělal headcovery na míru? Jak na dřeva, tak na puttery. Díky za dobré tipy!
 
Mám matně v hlavě, že kdysi jsme tu někdy řešili headcovery na míru. Bohužel to nemohu dohledat, kde - případně nějakou referenci. Tak položím otázku - nemáte někdo prosím tip/doporučení na někoho (ideálně v ČR), kdo by dělal headcovery na míru? Jak na dřeva, tak na puttery. Díky za dobré tipy!
 
Mám matně v hlavě, že kdysi jsme tu někdy řešili headcovery na míru. Bohužel to nemohu dohledat, kde - případně nějakou referenci. Tak položím otázku - nemáte někdo prosím tip/doporučení na někoho (ideálně v ČR), kdo by dělal headcovery na míru? Jak na dřeva, tak na puttery. Díky za dobré tipy!
a neptal jsi se Kristýnky ?? ;)
 
@requo zeptej se ještě @JanKostalCZE , ale v Coverking jsem si nechal udělat 2 covery na putter. Oba se po cca 3 měsících začali rozlepovat = přestal držet sucháč. A to tak, že jsem ho začal pravidelně ztrácet po hřišti. Naštěstí je růžovej, takže se mi vždycky vrátí:), ale magnety do to prý nedávají. Takže mi oba leží ve skříni a čekají na nějakou šikovnou švadlenu:).
 
Nemáte někdo zkušenost, kde nechat přešít právě sucháč z coveru na putteru?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom