Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva 2018

Tak už vím, prosím černou 10 za dnešní Pyšely, nevím jestli se to ještě někdy povede .

Gratulace, černá FIR!

Prosim Black 19 za druhe kolo tohoto turnaje:
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turna...42101&categoryId=531342135&golferId=378042845

Bez ztraty mice a outu a vody jsem obesel vsechny 3 kola, ale bez bunkru jenom druhe kolo.

Černý MISTR, máš to tam! :)

tak koukám na 19 lvl black... a myslím, že to mám...
https://www.teetime.cz/TournResultGolfer.aspx?id=334179231&IDGolfer=87612348&t=O

Černý MISTR, uděleno! :)

---
Viz: Tabulka výsledků Golfové výzvy 2018

---
PS: Další update v pondělí 16.7. :)
 
Hlásím včera turnaj Ústí na Labem +3 míčky.

Dnes turnaj Ústí nad Labem bez trojpatu!
 
Hlásím včera splnění 2,11 a taky jsem zkontroloval, že u ž jsem dávno splnil i 8
 
Když to nejde při hře, tak aspoň při čekání na letišti jsem přečetla pravidla :D
Já je před třemi lety, když jsem začínal, taky přečet celý, ale teď už to sabotuju:p ... těším se na ty nový ;)
 
Prosim cernou bez bunkeru, pokud se za turnaj povazuje mistrovstvi klubu v jamkovce.
@doktordee See You in next round ;)
 
Když to nejde při hře, tak aspoň při čekání na letišti jsem přečetla pravidla :D

Gratuluji! Co si se dozvěděla nového? :) Úkol 16. splněn!

Hlásím včera splnění 2,11 a taky jsem zkontroloval, že u ž jsem dávno splnil i 8

2, 8 a 11 červené

Prosim cernou bez bunkeru, pokud se za turnaj povazuje mistrovstvi klubu v jamkovce.
@doktordee See You in next round ;)

Asi jo, pokud jste hráli všechny jamky?

---
Viz: Tabulka výsledků Golfové výzvy 2018
 
Asi jo, pokud jste hráli všechny jamky?
soutezne do 17, ale dohrali jsme vse
 
Včera turnaj Prosečné - bylo toho hodně (bez outu, bunkeru, vody, zisk asi 6 míčů), ale nejcennější bylo bez trojpattu (potřeboval jsem jich jen 27!!!)
 
Na dnesnim turnaji zisk 6 micu, prosim o black

Ok 12.úkol černá. :)

Včera turnaj Prosečné - bylo toho hodně (bez outu, bunkeru, vody, zisk asi 6 míčů), ale nejcennější bylo bez trojpattu (potřeboval jsem jich jen 27!!!)

To se cenní, krásně se zadařilo! 11. úkol bez trojpatu - černá!

---
Viz: Tabulka výsledků Golfové výzvy 2018
 
Ja prosim za vcerejsi Jamkovku ve Stare Bol. Black za greeny v regulaci, 15/18 :) Mladoch dostal vyklep 6&5, ale dohravali jsme :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom