Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Cobra

Jako jo, můžu mít smůlu. Ale pokud někdo zvažujete nákup Cobry, možná to ještě promyslete...

Zobrazit přílohu 16122
Tak asi znova reklamace a požádej je, ať to i přilepí. Ta další nepřilepená sada už bude důvod k odstoupení od smlouvy a vrácení peněz.
A budeš si moci konečně koupit pořádný hole 🤭

Ale „ohne sranda” - byl bych taky nebytyčně nakrknutej 😡
 
A četl jsi návod? Smí se s tím do vlhka? ;)

Možná jsem to držel obráceně...
 
Tak asi znova reklamace a požádej je, ať to i přilepí. Ta další nepřilepená sada už bude důvod k odstoupení od smlouvy a vrácení peněz.
A budeš si moci konečně koupit pořádný hole 🤭

Ale „ohne sranda” - byl bych taky nebytyčně nakrknutej 😡

Jojo, ale už si to nechám opravit tady. Posílat to do Německa už nebudu...
 
Hraji s Cobrou v podstatě cca 6 let a neměl jsem jediný problém, kromě zlomeného šaftu ,
problém nebyl s holí, ale v mojí hlavě, že dokážu švih zastavit včas před stromem.:)
Bohužel strom byl blíž, než jsem předpokládal.:) Teď jsem pořídil nové Cobry( i ) a po trénování na cvičáku jsem dost spokojen.
 
Hraji s Cobrou v podstatě cca 6 let a neměl jsem jediný problém, kromě zlomeného šaftu ,
problém nebyl s holí, ale v mojí hlavě, že dokážu švih zastavit včas před stromem.:)
Bohužel strom byl blíž, než jsem předpokládal.:) Teď jsem pořídil nové Cobry( i ) a po trénování na cvičáku jsem dost spokojen.
Tak snad je budeš mít přilepené 😉
 
Já se z těch želez už pos...! To je třetí ulítlá hlava za dva roky co je mám. :mad:
Teď mi dávají nový shaft za 1300,- na P a dneska mi ulítla 7i.

Každou chvíli se mi vysouvají ferule, tak je poleju horkou vodou, zasunu zpátky a dobrý. Pár her a vysouvají se znova. Jednu jsem si nechal za 350,- dokonce zasunout v golfshopu, ale výsledek stejný. Ty shafty jsou tam celkem zrezlé.

Co s tím mám dělat? 😢🙈

20210518_101250.jpg
 
:rolleyes: mám úplně stejný železa, ale na grafitu a naštěstí se mi tohle nikdy nestalo. I když je pravda, že ty ferule mám u některých povytažený, ale neřeším to. Nechci se do toho montovat když drží.
Asi jedině zkusit jiný servis:(
 
Upraveno:
Asi jedině zkusit jiný servis:(
Doporučíte mi někdo, prosím, kam se vydat, ať se mi kouknou na ty moje železa? Už se mi zase povysunula ferule na 5i (ta mi tenkrát ulítla, tak má asi rok nový shaft) a nechci zase do webgolfu. 🙈
Díky.
 
Doporučíte mi někdo, prosím, kam se vydat, ať se mi kouknou na ty moje železa? Už se mi zase povysunula ferule na 5i (ta mi tenkrát ulítla, tak má asi rok nový shaft) a nechci zase do webgolfu. 🙈
Díky.
Zkus Golfarts, já tam vesměs jsme spokojený. ;)
 
Nemáte někdo praktickou zkušenost jak vyndat z gripu ten Cobra connect? Něco sem našel na netu, ale zatím jsem to sám nezkusil. Hodilo by se mi to vyndat a dát tam svůj Shot scope tag.
 
Nemáte někdo praktickou zkušenost jak vyndat z gripu ten Cobra connect? Něco sem našel na netu, ale zatím jsem to sám nezkusil. Hodilo by se mi to vyndat a dát tam svůj Shot scope tag.
Ahoj. Stačí trochu odtlačit grip od toho connectu a zajet pod něj plochým šroubovákem. Pak už jen úplně obyčejně vypáčit a je to. Je to tam jen zacvaknuté ..
 
Zajímavé video, kdy byly testovány nové drivery Cobra Darkspeed za pomoci robota a s ohledem na ztrátu vzdálenosti při nepřesně trefených ranách. Údaje vzdálenosti carry jsou v mílích.
Je zajímavé, že opravdu jde o tři různě „postavené” drivery a ne jen kosmetické odchylky. A jen se potvrdilo, že driver navržený pro MAX odpouštění má nejnižší rozptyl ztráty vzdálenosti.

Zde screenshoty s výsledky:
IMG_9414.jpeg
IMG_9413.jpeg
IMG_9412.jpeg


A zde celé video:
 
Krasavec dorazil, teď to bude lítat samo 🤭😂

P.S.: záměrně nepíši, kam to bude lítat 🙈


IMG_9752.jpeg
IMG_9754.jpeg
IMG_9755.jpeg
 
Bohužel jsem u nás nenašel obchod, kde bych si Cobru mohl vyzkoušet a nafitovat 😔
Vzhledem k tomu, že moje rychlost švihu je na rozhraní regular/stiff a současný shaft mám stiff, tak jsem si (i s ohledem na postupnou ztrátu rychlosti následkem zvyšujícího se věku 🙈) objednal regular shaft, abych měl „fóra” do budoucna.
Udělal jsem si test a vyšlo mi, že nejlepší je kombinace nová hlava a „starý” stiff shaft. Nejhorší výsledek byl u nové hlavy (stará je bohužel načatá a podle pravidel s ní nemohu hrát soutěžní výsledky) s novým regular shaftem.
Usuzuji na to, že jsem ještě moc rychlý na regular shaft, což se projevuje největším rozptylem dopadu (shaft se pohybuje „za hranou” svých možností).
Jinak hlavní rozdíl byl právě v rozptylu, ostatní parametry (rychlost míče, vzdálenost, otáčky míčku) byly s malými rozdíly.

FS Golf driver test 2024-04-04.jpeg
 
Tak ten je ale famózní!!! Vypadá líp, než na promo fotkách. A ten cover... 😍
Na živo to je ještě lepší 😉
Ten 3D efekt nápisu je 👍
A líbí se mi i ta matná hlava - žádné rušivé odlesky

IMG_9753.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom