Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Klára Davidson Spilková před domácím publikem

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Klára Davidson Spilková před domácím publikem (Golf.cz)

Klára Davidson Spilková zakončí jarní sezonu a první polovinu turnajového kalendáře před domácími fanoušky. Od pátku 23. do neděle 25. června ji čeká dlouho očekávaný turnaj Tipsport Czech Ladies Open, jenž se odehraje na hřišti golfového klubu Royal Beroun nedaleko Prahy. Pro domácí hráčky se jedná o vrchol sezony a zároveň to znamená větší, nejen mediální tlak a očekávání dobrých výsledků.

„Je to na jednu stranu moc fajn, na druhou něco úplně jiného, než když hraju v zahraničí. Člověk je ve středu pozornosti a musí se na turnaj úplně jinak naladit a obrnit. Nejen od novinářů přichází řada otázek a upínají se k vám očekávání, která na vás vyvíjejí daleko větší tlak. Ovšem nevadí mi, že v této pozici jsem, a je to zároveň o to větší výzva. Letos na to naštěstí nejsem úplně sama, ale je to super, být zase jednou favoritkou turnaje. Proto to všichni děláme a jsem za to moc ráda,“ podělila se o pocity před turnajem hráčka.

Pro Davidson Spilkovou se jedná o jeden z nejnabitějších týdnů, ve kterém absolvovala nejen očekávanou tiskovou konferenci a řadu rozhovorů, ale také tradiční středeční pro-am pro partnery turnaje.

„Hřiště je fantasticky připravené a je poznat, že turnaj je pro promotéra a všechny z Berouna srdeční záležitostí. Na první pohled je vidět spousta dobře odvedené práce a jak každý bere přípravu turnaje za svou, jak je vše velice dobře zorganizované a má svou vlastní osobitou, až domáckou atmosféru. Není se čemu divit – už samotné místo a Berounsko samotné k tomuto pocitu přímo vybízejí. Spousta hráček už zdejší hřiště, zázemí a skvělou kuchyni zná a většina se sem také ráda vrací. Turnaj je rok od roku lepší a věřím, že jednou si zde zahrajeme v té největší konkurenci. Je skvělé, že si můžeme u nás takhle dobře připravený turnaj každý rok zahrát,“ pochvalovala si hřiště a prostředí po dohraném turnaji pro partnery profesionálka.

Loni byl berounský podnik pro Davidson Spilkovou prvním turnajem před domácím publikem po delší době. Právě výsledek, kdy skončila jedinou ránu za vítěznou tehdy ještě amatérkou Janou Melichovou dělená druhá, ji přivedl k rozhodnutí opustit Ameriku a soustředit se více na evropský golf. Své zkušenosti z minulého roku by ráda zúročila letos.

„Hřiště je velmi podobné a snad kromě zkrácené třetí a páté jamky jsme oproti loňsku na hřišti moc změn nenašli. Měnit tak nebudeme ani loňskou úspěšnou strategii. Teď si jen přát, aby nám vyšlo i počasí. Nic víc nepotřebujeme. O vše ostatní je dobře postaráno,“ prozradila před prvním kolem turnaje Davidson Spilková.

Pro Davidson Spilkovou půjde o šestý turnaj v řadě. Po něm, ještě než se vydá na další týmovou soutěž Aramco Team Series do Londýna, ji čeká zasloužené dvoutýdenní volno.​

www.klaraspilkova.cz

The post Klára Davidson Spilková před domácím publikem appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
Přišly mi dva lístka na sobotu, kdyby někdo chtěl. Já budu na jiném hřišti
 
S kým se zítra potkám?
 
IMG_1671.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom