Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Cobra

Takhle to dopadá, když fa maximalizuje zisky, vyveze výrobu do pracovně levnější země. Proto se objevují a EBay hole a u nich je napsáno made in Japan , USA. ovšem jsou zde i na pohled shodné, oboje jsou značkové jen jedny jsou made in CHINA . A na některých vyrobených ale i zkompletovaných v určité zemi je to i napsáno. Nevím jestli u tvých fitingovaných holí je napsáno “ zkompletováno v Německu “, ale to by mohl zodpovědně napsat @Mirek_62 , který má Mizuna fitované a kompletované v Německu jestli on to tam má napsáno “ assemled in Germany”.
 

Přílohy

  • 50701876-015A-437C-9EFD-C126A99B030C.jpeg
    50701876-015A-437C-9EFD-C126A99B030C.jpeg
    5,3 KB · Zobrazení: 218
  • 7DFB8D09-BE73-4A3D-B3FD-B5A3AD7FA6DD.jpeg
    7DFB8D09-BE73-4A3D-B3FD-B5A3AD7FA6DD.jpeg
    106,9 KB · Zobrazení: 217
  • F6EA4A2B-9619-439F-850B-A003C06B24CA.jpeg
    F6EA4A2B-9619-439F-850B-A003C06B24CA.jpeg
    100,4 KB · Zobrazení: 221
  • 61F3AE65-FDB3-4685-92B9-CEE9661AABBB.jpeg
    61F3AE65-FDB3-4685-92B9-CEE9661AABBB.jpeg
    41,5 KB · Zobrazení: 214
  • 7968ED29-0976-4459-9F76-89FEE50EDCB1.jpeg
    7968ED29-0976-4459-9F76-89FEE50EDCB1.jpeg
    82,1 KB · Zobrazení: 216
Trochu se obávám, že vyjádření bude v duchu "...tohle je běžné opotřebení, kdyby vám to neupadlo, tak o tom ani nevíte a bude to fungovat dalších 10 let...". Což by mi ani moc nevadilo, pokud to bude pravda. Ale mám takový pocit, že věc této kvality a ceny by prostě po pár měsících neměla reznout i kdybych ji nechal válet u vchodu do baráku na dešti, notabene když se o ni docela hezky starám. Ale třeba překvapí...
No, mě vesele reznou fabricky fitovaný mizuna. V dutině na zadní straně hlavy hole. Prakticky všechny. Neřešil jsem to, ale nikde jsem to u nikoho ještě neviděl.
 
Ještě jsem nehrál s někým, kdo má sériové hole cobra a měl tyto potíže.

Otázkou je, co je na mých holích "neseriového"? Ano, jsou sestaveny s dílů, které pasují na mou postavu a švih. Ale předpokládám, že postup sestavení byl naprosto totožný jako u jakékoli jiné hole. Nedělal mi to Franta v garáži, ale dělali to ve stejné továrně. Možná tomu jen prd rozumím, ale vidím analogii např. u aut - v továrně prostě jen vezmou do ruky jiný díl, podle toho, co si zákazník objednal. Usazení dílu, skladování, technologie montáže,...zůstávají furt stejné.
 
No, mě vesele reznou fabricky fitovaný mizuna. V dutině na zadní straně hlavy hole. Prakticky všechny. Neřešil jsem to, ale nikde jsem to u nikoho ještě neviděl.

No tak můžeme ještě dál - rezne mi hlava putteru Miura a to jak na úderový ploše, tak na zadní straně. A to je hůl, kde je jen ta hlava za cenu všech těch Cober:)
 
To se mi stalo s Callaway, zatím u třech holí. Stejná koroze, ale pravda, že po 7 letech. Vlastně jedna uletěla u tebe na hřišti 😀
Jinak je to taky argument, proč stát ZA hráčem při odpalu.
Už jsem zažil letící hlavu hole 3x (1 vlastní letitou wedge Titlest s podobně urezlým shaftem, 1 relativně novou fitovanou 5ku Wilson a 1 dámskou noname 5ku, kde to byl ale "urezlý" grafit ;) ). A nikdy by to nebylo nic příjemného, mít hlavu hole zaseknutou kdekoli, a to ani tam, kde končí záda.
 
Jinak je to taky argument, proč stát ZA hráčem při odpalu.
Už jsem zažil letící hlavu hole 3x (1 vlastní letitou wedge Titlest s podobně urezlým shaftem, 1 relativně novou fitovanou 5ku Wilson a 1 dámskou noname 5ku, kde to byl ale "urezlý" grafit ;) ). A nikdy by to nebylo nic příjemného, mít hlavu hole zaseknutou kdekoli, a to ani tam, kde končí záda.
Naposled se mi to stalo na čerňáku, kde jsem hrál 9kou do grýnu. Ta hlava odletěla jen kousek přede mne (mám asi houby švih). Byl jsem naštvanej, sebral hlavu a šel se podívat jestli není můj míč někde v tom džahetu. Nenašel jsem a tak jsem šel na gryn, kde světě div se, ležel můj míč 😀
 
No, mě vesele reznou fabricky fitovaný mizuna. V dutině na zadní straně hlavy hole. Prakticky všechny. Neřešil jsem to, ale nikde jsem to u nikoho ještě neviděl.

To dělali i moje Niky co sem měl před Mizunem, tohle vyřešíš nákupem MB nebo CB holí, ty žádné tyhle "díry" nemají :)
 
Jinak je to taky argument, proč stát ZA hráčem při odpalu.
Už jsem zažil letící hlavu hole 3x (1 vlastní letitou wedge Titlest s podobně urezlým shaftem, 1 relativně novou fitovanou 5ku Wilson a 1 dámskou noname 5ku, kde to byl ale "urezlý" grafit ;) ). A nikdy by to nebylo nic příjemného, mít hlavu hole zaseknutou kdekoli, a to ani tam, kde končí záda.

Ta hlava dala krásnejch 80 m lehkým draw. Teda aspoň myslim, protože jsem měl co dělat s tim, abych srovnal svoje ramena. Tím překvapivým odlehčením švihu si totiž prohodilo pravý s levym místo...
 
Nevím jestli u tvých fitingovaných holí je napsáno “ zkompletováno v Německu “, ale to by mohl zodpovědně napsat @Mirek_62 , který má Mizuna fitované a kompletované v Německu jestli on to tam má napsáno “ assemled in Germany”.
Když už mne chceš citovat, tak alespoň správně.

A když už máš starost o má Mizuno, tak ano - na krabici bylo napsáno „Assembled in Mizuno custom’s fitt factory - Cumbernauld Scotland”
Na faktuře byl uveden jako dodavatel „Mizuno custom’s fitt factory - Cumbernauld Scotland”.
Od Mizuno jsem obdržel informaci k zásilce vč. odkazu na „tracking” zásilky. Byla dopravcem vyzvednuta v „Mizuno custom’s fitt factory - Cumbernauld Scotland”.
Takže nemám důvod pochybovat, že hole byly skutečně sestaveny v továrně Mizuno z kvalitativně odpovídajících částí.
A srovnávat nákup na Ebay s nákupem u autorizovaného prodejce můžeš jen ty. 👎

Tvoje snaha být neustále a ke všemu v opozici, hledat jen problémy a podsouvat jiným to, co neřekli či nenapsali či fakta překrucovat je opravdu únavná.
 
Jinak je to taky argument, proč stát ZA hráčem při odpalu.
Hlava může uletět i při nápřahu (viděl jsem to u driveru), takže jediné relativně bezpečné místo pro postoj je „face to face”.
 
Trochu se obávám, že vyjádření bude v duchu "...tohle je běžné opotřebení, kdyby vám to neupadlo, tak o tom ani nevíte a bude to fungovat dalších 10 let...". Což by mi ani moc nevadilo, pokud to bude pravda. Ale mám takový pocit, že věc této kvality a ceny by prostě po pár měsících neměla reznout i kdybych ji nechal válet u vchodu do baráku na dešti, notabene když se o ni docela hezky starám. Ale třeba překvapí...
Já reklamoval driver - naprasklý shaft u krčku.
Reklamace uznána bez okolků a nový shaft jsem měl k dispozici během 14 dní.
Tak třeba se k tomu také postaví čelem.

86A7954C-5688-43AB-86DB-D1E676C8ABB3.jpeg
 
montáže,...zůstávají furt stejné
Jde o to , kdo je sestavovatelem jestli fy fiting pro danou oblast nebo smluvní partner. Od toho se odvíjí kvalita provedené práce , nikde není napsáno, že i smluvní partner nemůže odvést dobrou a kvalitní práci i jako naopak, každý je cLověk a je omylný.
Každopádně na papírovém štítku , obvykle bývá u krčků , bývá lepena lepka , kde bývá uvedeno , kdo a kde a z jakých dat sestavil tuto hůl. Pokud toto nemají zakódováno v čísle na krčku hole, potom tam lepka nemusíbýt, ale obvykle se lepí i papírové označení.
Každopádně pokud je rez na všech holích , tak hlavy se obvykle lepí lepidlem dvousložkovým a tam mohou vzniknout při jejich smíchání bublinky,ty jsou sice po zaschnutí uzavřené avšak je tu ta možnost,že jak sám tvrdíš máš přeukrutnou sílu , častými nárazy mohlo dojít k jejich popraskání a shodou okolností se dostala vlhkost až na obnažený kov a potom už je to otázka času, kdy rez postoupí do toho místa, uvolnění hlavy hole ze shaftu. Toto je pouze má domněnka a úvaha na dálku.
 
Jen aby to nekorodovalo...
Proto je to „plastový”, ale jestli bude držet lepidlo 🤔
 
Sice netrefim míč, ale sílu mám jak kráva!

Zobrazit přílohu 15258

Tak dnes se mi po 2 měsících vrátili z Německa hole, mám u všech vyměněné shafty. Kdyby to bylo o 1,5 měsíce rychlejší, tak jsem nadšený. Takhle jsem spokojený:)
 
Tak dnes se mi po 2 měsících vrátili z Německa hole, mám u všech vyměněné shafty. Kdyby to bylo o 1,5 měsíce rychlejší, tak jsem nadšený. Takhle jsem spokojený:)
A máš je i přilepený? 🤭
 
Jako jo, můžu mít smůlu. Ale pokud někdo zvažujete nákup Cobry, možná to ještě promyslete...

IMG_2908.JPG
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom