Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Praha Zbraslav - Golf Park Praha (ČGK 9j)

Nevypadá to vůbec špatně. Budu muset vyzkoušet, mám to kousek. Tady cena a mapka https://golfparkpraha.cz/#mapa
Pochopil jsem dobře, že zmizí „Himalaya putting" nebo jak se to jmenovalo a místo toho bude grýn č.7 ?
 
Dle mapky to vypadá, že s Himalájema je konec. Už jsem si to myslel dříve, protože na stránkách PCG to už nikde nezmiňují a není to ani v ceníku.
 
Admin note: vyčlenil jsem do samostatného vlákna, takhle na rychlo. V týdnu to pak doresim lépe u PC. Včetně přidání do mGolf.
 
Cenove to vypadá v Praze na přímou konkurenci Hodkoviček a Motola. Což je super. Fee asi na 9j na o víkendu nejdražší a 650.- - super. By mě zajímalo, kolik případně 18j.

Protože jestli bude kvalita podobna jak bývaly jamky Zbraslavi... Tak je to neuvěřitelná cena na Prahu.

By mě zajímalo, jak na to kouká skutečná Zbraslav. Takhle za bukem konkurence. A dost cenově "ostrá".
 
Upraveno:
Hezké👍 Určitě vyzkouším co nejdřív.
 
Hezké👍 Určitě vyzkouším co nejdřív.

Dej prosím určitě vědět! Já bych taky chtěl, ale bude mi to trvat asi dýl! Zkusím založit pro recenze tu hned v pondělí. (Musím u PC)
 
No, vzhledem k tomu, ze si to CGK od Zbraslavi pronajima..... :D
Že by krásné české rčení „Veš v kožichu"? 🤭
 
No, vzhledem k tomu, ze si to CGK od Zbraslavi pronajima..... :D
Jako insider to mně, lojzovi, vysvětli. ;)
Zbraslav si předělala hřiště a zbylo ji osm jamek. Změnili "himaláje" na jamku č. 7 a pronajali celou devítku, včetně staré klubovny, ČGK?
Nebo je to jinej příběh?

Díkes.
 
Jako insider to mně, lojzovi, vysvětli. ;)
Zbraslav si předělala hřiště a zbylo ji osm jamek. Změnili "himaláje" na jamku č. 7 a pronajali celou devítku, včetně staré klubovny, ČGK?
Nebo je to jinej příběh?

Díkes.
Doplnim, ze treba šestka vznikla z původního warm-up drivingu a chippingu.

1713075058571.png
 
Jaké jsou vlastně plány s PAR3 hrištěm? To PCG taky nějak upozadil. Na stránkách už to nemá, v ceníku také ne. Nebude místo toho ta veřejná šestka, jako na Vinoři? Dřív se o té šestce mluvilo. Bude, nebude? 🤔
 
Jaké jsou vlastně plány s PAR3 hrištěm? To PCG taky nějak upozadil. Na stránkách už to nemá, v ceníku také ne. Nebude místo toho ta veřejná šestka, jako na Vinoři? Dřív se o té šestce mluvilo. Bude, nebude? 🤔
Verejna sestka mely byt stare jamky, ktere ted ma CGK, takze verejna sestka na Zbraslavi pod PCG nebude
 
Úplně tomu nerozumím. @JanKostalCZE pomůžeš? Nedává mi moc smysl tohle rozdělení... Proč, pokud to pořád patří celé Zbraslavi, se to vlastně přesouvalo?

A teď část jamek se pronajima cgk? A ještě dle fee úplně ale úplně jinou cenu? Ty "staré" jamky - kdo se o to bude starat? Cgk samo, nebo se např. greenkeperi sdílí? Těch krásných grýnu mi přijde škoda, aby se o ně nestaral někdo zkušený...
 
Úplně tomu nerozumím. @JanKostalCZE pomůžeš? Nedává mi moc smysl tohle rozdělení... Proč, pokud to pořád patří celé Zbraslavi, se to vlastně přesouvalo?

A teď část jamek se pronajima cgk? A ještě dle fee úplně ale úplně jinou cenu? Ty "staré" jamky - kdo se o to bude starat? Cgk samo, nebo se např. greenkeperi sdílí? Těch krásných grýnu mi přijde škoda, aby se o ně nestaral někdo zkušený...
Tak třeba je to krok k další „synergii", v byznysu je možné všechno. 😉
 
Zajímavý, přišlo mi na email, asi jako většině co má něco s čgk:

---
Vážení golfisté,

s radostí vám oznamujeme, že Golf Park Praha otevřel, a tak v seznamu ČGK přibylo další hřiště v Praze, které můžete čerpat za 0,5 kreditu.

Recepce a malá klubovna zatím funguje v provizorním režimu, vše se ladí za běhu, ale moc nás to baví a těšíme se na vás.

Recepci hřiště najdete na parkovišti u staré klubovny hřiště na Zbraslavi. Adresa: K Radotínu 15, Zbralslav 159 00.

Těšíme se na vás, tým ČGK.
---

Rezervaci hracího času můžete udělat prostřednictvím rezervačního systému Týčko. Doporučujeme vše dělat v mobilní aplikaci.

Při rezervaci hry devíti jamkového hřiště na hru 9 jamek nezapomeňte zakliknout možnost hrát 9 jamek (ne 18 jamek, systém vám nenabídne čerpání z kreditu). V případě, že chcete hrát 18 jamek na 9 jamkovém hřišti, musíte udělat dvě samostatné rezervace na 9 jamek v rozmezí cca 2 hodin.

Kontakt na recepci +420 725 006 635.
---
 
Nostalgicky jsem sel zavzpomínat na staré zbraslavské jamky, u recepce jsem potkal @zdarovka, shodli jsme se, ze 550,-/9j o vikendu je super cena.
Hriste momentalne kvalitnejsi nez velka Zbraslav, az na par vyjimek.
Design ma novych par jamek: 6. jamka ze stareho warupu je zajimava, da se utocit pres stromy ke greenu a jelikoz je to stary chipping, tak prihrat na jednoputt do jakekoliv pozice bych mel mit v ruce :D Dalsi jamka na himalaje je nestatstna, hraje se hodne na slepo, samotny green je udelany z nejvzdalenejsi casti himalaji, ale je tak tvarovany, ze realne se tam daji vymyslet 3-4 pinpozice, co davaji alespon trochu smysl.
Oproti stare Zbraslavi jsou zkracena odpaliste a ty zadni se nechavaji zarust a fairwaye jsou odhadem o 1-2 sekacky uzsi a zacinaji dal od odpalist, zapracovat to urcite chce na bunkerech, skoro polovina z nich je uplne nehratelna.
Myslim, ze super devitka nedaleko mesta, ale zaroven stoji za zamysleni, jestli nemeli nechat jen starych 6 jamek a nevymyslet 3 navic.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom