Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Využíváte šatnu před/po hře?

Využíváte na hřišti šatnu?


  • Hlasovalo
    19

macdav

Guru fóra
Jméno
David
Přijmení
Machač
Klub
Black Bridge, ČGK
HI (HCP)
16,6
Inzeráty
2
U většiny sportů je to běžné, dát si po hře sprchu. Ale co po golfu? Využíváte to, nebo vás to ani nenapadne? Případně byste rádi, ale na oblíbeném hřišti nemají. Často jedu na hřiště třeba z práce a až na parkovišti se převlékám.
 
Zpravidla ne. Ale je to dáno spíš tím, kdy chodím hrát a kam. Pro běžném rodinném provozu se dostanu na devět jamek po práci - do práce chodím oblečený už golfove, kalhoty, triko, sem tam vestu. Můžu si u nás dovolit tento sportovní styl. Po golfu v týdnu jedu pak zpravidla hned domu. Když o víkendu s rodinou, tak taky devítku a tam mi to většinou smysl nedává...

Na těch pár golfových výletech, kde zůstáváme na místě, tak tam sprchu po hře využiju velmi rád.
 
Jak psal Michal @requo jsem na tom podobně.Na golf jedu na 99 procent už golfově oblečen.Po golfu jedu přímo domů a tam se osprchuji.Pokud jsem na golfu s ubytováním,tak tam je i koupelna.Pokud jedu dále na otočku,zjišťuji si,zda tam je sprcha.Ale zatím jsem se sprchoval párkrát.Většinou to byly resorty z vyšších sfér ;);) Na Kotlině je 1 sprcha pánská a 1 dámská. Většina hřišť na kterých jsem byl,tuto možnost nemá.
 
Na hřiště jezdím už oblečený. Po hře domů, takže sprcha doma. V Beřovicích šatna i sprchy jsou, už jsem si párkrát říkal, že po hře v pařáku by sprcha bodla, ale nevozím sebou náhradní hadry. A než se umytý obléknout do toho propoceného fujtajblu, to v tom můžu rovnou zůstat...
 
Na svym domovskym hristi satnu vyuzivam hlavne na ulozeni bagu a vozejku, jsem rad, ze to nemusim porad tahat sebou. Navic kdyz si jedu zahrat neplanovane hned po praci, tak mam ve skrince vzdy nahradni golfovy obleceni.
 
Na svym domovskym hristi satnu vyuzivam hlavne na ulozeni bagu a vozejku, jsem rad, ze to nemusim porad tahat sebou. Navic kdyz si jedu zahrat neplanovane hned po praci, tak mam ve skrince vzdy nahradni golfovy obleceni.
To je úplně super. Taky bych chtěl mít vlastní skříňku a místo kam dát vozík a bag, akorát by mě to členství asi přišlo na víc peněz.
Prémiová hřiště jako Panorama, Dýšina apod. to mají předpokládám jako standard. Jak je to u lepších hřišť typu Beřovice? Máte nárok na vlastní skříňku a možnost uložení vozíku a bagu?
 
To je úplně super. Taky bych chtěl mít vlastní skříňku a místo kam dát vozík a bag, akorát by mě to členství asi přišlo na víc peněz.
Prémiová hřiště jako Panorama, Dýšina apod. to mají předpokládám jako standard. Jak je to u lepších hřišť typu Beřovice? Máte nárok na vlastní skříňku a možnost uložení vozíku a bagu?
Osobně si myslím, že “nárok” nezískáš nikde automaticky ke členství. Pěkně si připlatíš.
Na Dýšině dáš 5000 za roční pronájem skříňky v šatně a 3000 za box na hole v caddie hall. Na Kácove dáš 1500 za box na hole v sezóně.
V Berovicich stojí skříňka 100 Kč jednorázově ať jsi člen nebo ne. Ale to je snad jen záloha vratná. Jestli jde pronajmout na rok jsem v rychlosti nenašel.
 
To je úplně super. Taky bych chtěl mít vlastní skříňku a místo kam dát vozík a bag, akorát by mě to členství asi přišlo na víc peněz.
Prémiová hřiště jako Panorama, Dýšina apod. to mají předpokládám jako standard. Jak je to u lepších hřišť typu Beřovice? Máte nárok na vlastní skříňku a možnost uložení vozíku a bagu?
Za minulyho provozovatele to bylo 3000,- na rok a ted je to za 1000,- . To mi prijde skoro zadarmo, taky byly skrinky rychle pryc letos. :)
 
Jelikož jsem exot, který jezdí na golf busem, převlékám se po hře dost pravidelně. Sprcha by bodla, ale myslím, že Martin Kopčák v Hořehledech dělá pro lidi i pro golf tolik, že prudit kvůli sprše by mě ani nenapadlo. :D
 
Osobně si myslím, že “nárok” nezískáš nikde automaticky ke členství. Pěkně si připlatíš.
Na Dýšině dáš 5000 za roční pronájem skříňky v šatně a 3000 za box na hole v caddie hall. Na Kácove dáš 1500 za box na hole v sezóně.
V Berovicich stojí skříňka 100 Kč jednorázově ať jsi člen nebo ne. Ale to je snad jen záloha vratná. Jestli jde pronajmout na rok jsem v rychlosti nenašel.
Určitě se to dalo v Beřkách ještě před loni a platil jsem za ní 1.500,- Kč. Problém tam je ale v tom, že ty skřínky mají poměrně úzké, takže nasoukat do ní Jucad bag Aquastop cart bag bylo náročný a pěkně sem si ho podrápal o panty dvířek.
 
Jelikož jsem exot, který jezdí na golf busem, převlékám se po hře dost pravidelně. Sprcha by bodla, ale myslím, že Martin Kopčák v Hořehledech dělá pro lidi i pro golf tolik, že prudit kvůli sprše by mě ani nenapadlo. :D
Se sprchami, šatnami atd. je počítáno v další etapě rozšíření hotelu. Kdy a zda vůbec někdy, na to neumím odpovědět.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom