Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Všude dobře, doma nejlíp

Pěkná úvaha. Líbí se mi:

"Už když přijíždím na parkoviště, cosi se ve mně vzpouzí a během hry si pak kladu otázku, proč tu vlastně jsem. Zkusil jsem to, doufal, že se něco změní, ale je to stále stejné..."

Taky taková hřiště mám, kdy mi hřiště prostě z nějakého důvodu nesedí. Na každém hřišti lze najít chybku, ale na některých se to prostě ne a ne změnit. Pro mě to třeba už cca 4 roky Botanika. A teď nemyslím stavem hřiště, spousta hřišť je i v horším stavu, ale nevím co - prostě na Botanice jsem spokojený do Jamky č. 2 včetně a pak je to dlouhodobě jedna velká tragédie, i když zahraju dobře. Zkouším to poctivě každý rok tak dvakrát (letos ještě ne).

Máte taky nějaké takové hřiště, které vám nesedne a není tam úplně zřetelný důvod?
 
Pěkná úvaha. Líbí se mi:

"Už když přijíždím na parkoviště, cosi se ve mně vzpouzí a během hry si pak kladu otázku, proč tu vlastně jsem. Zkusil jsem to, doufal, že se něco změní, ale je to stále stejné..."

Taky taková hřiště mám, kdy mi hřiště prostě z nějakého důvodu nesedí. Na každém hřišti lze najít chybku, ale na některých se to prostě ne a ne změnit. Pro mě to třeba už cca 4 roky Botanika. A teď nemyslím stavem hřiště, spousta hřišť je i v horším stavu, ale nevím co - prostě na Botanice jsem spokojený do Jamky č. 2 včetně a pak je to dlouhodobě jedna velká tragédie, i když zahraju dobře. Zkouším to poctivě každý rok tak dvakrát (letos ještě ne).

Máte taky nějaké takové hřiště, které vám nesedne a není tam úplně zřetelný důvod?
Malevil
 
UNO Ústí nad Orlicí ( a Nebeská Rybná)
 
Zbraslav a Barbora. Zbraslav, tam si to umi aspon trochu zduvodnit =protoze mi to proste pripada jako staveniste. Barbora vubec netusim proc....

Pocit je jina kategorie, ktera je proste jednoznacne silnejsi nez rozum ...
 
Motol a Karlštejn.......Motol mi nesedí skoro vším a už tam v životě nevkročím......a Karlštejn je určitě krásné hřiště, ale až na jednu výjimku jsem tu vždy hrál neuvěřitelně špatně a jel domů naproto znechucenej....tam se taky nějakou dobu nechystám.
 
Hořehledy!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom