Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Vinoř

Nedokazu si predstavit, ze bych mel hratelne hriste, k tomu cleny, kteri mi uz x let plati vlastne za nic a nenechal je pinknout aspon 0. rocnik Mistrovstvi klubu...
Nevím jak se přesně kolauduje hřiště samotné, ale umím si představit situaci, kdy nemají zkolaudovanou stavbu kvůli nedokončené komunikaci a z toho titulu nemohou otevrit, resp. začít užívat hřiště. Jak někde výše naznačil @Jirka1975, tak situace, kdy investor neplatí dodavatelům to celé ještě více zamotává.
Nicméně mne to také mrzí. Mám to blizko a už jsem se moc těšil.
 
Nevím jak se přesně kolauduje hřiště samotné, ale umím si představit situaci, kdy nemají zkolaudovanou stavbu kvůli nedokončené komunikaci a z toho titulu nemohou otevrit, resp. začít užívat hřiště. Jak někde výše naznačil @Jirka1975, tak situace, kdy investor neplatí dodavatelům to celé ještě více zamotává.
Nicméně mne to také mrzí. Mám to blizko a už jsem se moc těšil.

My na nezkolaudovaném hřišti hráli 15 let:-D
 
My na nezkolaudovaném hřišti hráli 15 let:-D
Možná jste měli štěstí, možná lepší sousedy. V okolí Vinore je určitě spoustu lidí co si golf nepřáli a tam by dlouho nezkolaudovana stavba neobstála. Ale možná se mýlím a jsou v tom "jen" peníze
 
Možná jste měli štěstí, možná lepší sousedy. V okolí Vinore je určitě spoustu lidí co si golf nepřáli a tam by dlouho nezkolaudovana stavba neobstála. Ale možná se mýlím a jsou v tom "jen" peníze

Tenhle byl dobrej😄
 
Tenhle byl dobrej😄
Jsem rád, že jsem tě rozesmál :)
Ale když se člověk zamyslí nad tím, že za stavbou golfoveho hriste ve Vinori jsou stejní lidé co chtěli naposled vyhrabat z popela Klánovice, tak je asi zázrak, že je hřiště zelené. Doufejme, že je neprovází stejné dluhy a hřiště nakonec otevřou.
 
Tak Vinor zverejnil cenik. Posouzeni vyse/nize cen necham na vas.
 

Přílohy

  • Twin Chapels_CENIK_2020_cj.pdf
    97,3 KB · Zobrazení: 558
  • Twin Chapels_CENIK_KLUB_2020_cj.pdf
    127,4 KB · Zobrazení: 519
Mě spíš překvapuje, že mají ceník, ale hřiště (o publicu, klubovně a prijezdove cestě nemluvě) zdaleka není připraveno.
Na Vinoř se těším, mám to kousek od domu, ale zajíce v pytli kupovat nebudu...
 
Tak Vinor zverejnil cenik. Posouzeni vyse/nize cen necham na vas.
Ceny fee se pohybují někde napůl mezi cenami fee nejbližší konkurence (Čerňák o něco daržší, Mstětice o něco levnější).....takže to asi odpovídá. Co mě ale zarazilo, tak placený vstup na trénikové plochy 100 Kč.....to už snad není dneska nikde!
No trénovat tam chodit nebudu, ale někdy zahrát určitě jo, bude to pro mě pátý nejbližší hřiště od domova....
 
Ceny fee se pohybují někde napůl mezi cenami fee nejbližší konkurence (Čerňák o něco daržší, Mstětice o něco levnější).....takže to asi odpovídá. Co mě ale zarazilo, tak placený vstup na trénikové plochy 100 Kč.....to už snad není dneska nikde!
No trénovat tam chodit nebudu, ale někdy zahrát určitě jo, bude to pro mě pátý nejbližší hřiště od domova....
placeny vstup je na hodne hristich, pokud nemas fee
 
Bude tím, že ke spuštění potřebuješ kolaudaci, a tu nemají...

To samozřejmě zcela určitě ani náhodou není pravda😊.
 
Ahoj, ja se tam snad v tydnu zastavim a nafotim jak to zarostle staveniste vypada :)
Jedine co tam “V arealu” chybi je stado divocaku.
 
placeny vstup je na hodne hristich, pokud nemas fee
Nevím ani o jednom!!.......ale možná si jenom nerozumíme, vstup přece jakoby platíš zakoupením míčů.......a ve Vinoři - jestli jsem to dobře pohopil - je to 100 Kč + zakoupení míčů.
Jo jiná věc je, když si půjdeš jen zapatovat nebo začipovat s vlastními míči.....pak dost hřišť chce - celkem logicky - poplatek (většinou 100 Kč).....ale taky zdaleka ne všechna.
 
To se pleteš, pokud nemáš zakoupené fee nebo nejsi domácí, je naprosto běžné platit vstup na driving..
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
To mají snad akorát na Botanice 50 Kč vstup + míče, jinak všude kde kdy byl, tak sem vždy platil jen za míče.
Nepočítám variantu kdy mám vlastní míče a jdu na putting/chipping - to se pak samozřejmě na spoustě míst platí.
 
To mají snad akorát na Botanice 50 Kč vstup + míče, jinak všude kde kdy byl, tak sem vždy platil jen za míče.
Nepočítám variantu kdy mám vlastní míče a jdu na putting/chipping - to se pak samozřejmě na spoustě míst platí.
Jj...přesně tak. S tou variantou "pajda vstup + míče" to kdysi zkoušeli v i Benátkách....ale rychle toho nechali.
 
To se pleteš, pokud nemáš zakoupené fee nebo nejsi domácí, je naprosto běžné platit vstup na driving..
No nevím odkud jsi, ale ve středních a severních čechách to rozhodně běžné není!....Koneckonců není nic jednoduššího si projít ceníky jednotlivých hřišť......a uvidíš sám, zda se pletu.
 
Zajímavá strategie placený vstup na cvičné plochy a to i při koupených drivingových míčich.nechtějí abyste si to hřiště oblíbili a nedejbože tam šli hrát. Ještě větší zajímavost je u nás, zákaz vstupu na chiping a puting s drivingovými míči, jinak vstup😳🤭 volný.
 
Ještě větší zajímavost je u nás, zákaz vstupu na chiping a puting s drivingovými míči, jinak vstup😳🤭 volný.
Tak toto omezení je na více hřištích.
Osobně nečipuji ani nepatuji na cvičných plochách s drivingovými „kameňáky”.
U této činnosti je třeba mít ten správný pocit z kontaktu s míčem, takže já (a myslím si, že nejen já) čipuji a patuji s typem míče, se kterým hraji na hřišti.
Ale i ti, kdo hrají míči „každá ves, jiný pes” by měli čipování a patování trénovat s normálními míči.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom