Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech VII. 15. - 17.9.2023 + Alfrédov nebo Dýšina

V kalendáři akcí 19.jamky: 15-09-23, 16-09-23, 17-09-23

V sobotu 16.9.


  • Hlasovalo
    11
Stav
Uzamčeno.
To by mě také zajímalo ….. ale nejde mi přiložit nic jiného než fotka ….. vítám mezi digitální analfabety :)
A mohl by jsi mi ho poslat mailem pokud to půjde?
 
Také se připojuji s velkým poděkováním organizátorům této výtečné akce, která spojuje jamkaře všech věkových kategorií, pohlaví i náboženství ;) na překrásném místě :up: Hořehledského hřiště a hotelu, kde se o nás pěkně starají. Pokud mi to zdraví dovolí a budu tam vítán, velice rád přijedu zas :) Díky moc za hezký víkend i všem účastníkům.
 
Rád bych také poděkoval za organizaci celého víkendu včetně hry na Dýšině a dnešního turnaje v Hořehledech. Bylo to skutečně super, vše připravené, rád jsem všechny viděl.
Všem, kteří se mnou hráli či byli blízko flightu, jehož jsem byl členem, se omlouvám za negativistické kecy a chování okořeněné nadávkami v cca 75% času hry včetně vrhu holí dle instruktáže @mkopcak.
 
Tyto akce a zážitky z nich jsou vlastně písemně nepředatelné a je to tak správně. Ale asi si každý dokážeme představit, když jsme na víkendu s 20 přáteli, se kterými je vám dobře, proberete všechno ze všech možných i nemožných úhlů, kde o dobré, milé a vtipné slovo není nouze, kde hraje kytara, kdy vás patřičně bolí hlava a ráno nepoznáváte svůj hlas, kde se společně těšíte z drobných radostí a kde se skvěle nabaštíte... a kdy, vyjma jiného jedete na golf, kde mnozí září skvělými ranami, společně linkovým autobusem. Vyjma jiného. Prostě zážitková bomba! :)

Takže zase za rok (13-15.9.2024), vlákno jako vždy u těch proběhlých akcí za pár hodin/dnů uzamknu, vzpomínky a zážitky nám ale nikdo už nevezme. :up:

---
Ještě ze včerejška fotka vítězů nedělního turnaje na 9j v Hoře (součet brutto plus netto), gratulace 1. @mkopcak, 2. @kristyna, 3. Dave:

IMG_3803.jpeg
 
Upraveno:
Ahoj, taky chci poděkovat, za skvělý zážitek. Po pravdě jsem nikdy nevěřil, že s golfem se dá něco podobného zažít. Přeci jen to je prý sport "sucharů". Takže ještě jednou moc díky a píšu si už termín na příští rok.:)
 
Upraveno:
Tyto akce a zážitky z nich jsou vlastně písemně nepředatelné a je to tak správně. Ale asi si každý dokážeme představit, když jsme na víkendu s 20 přáteli, se kterými je vám dobře, proberete všechno ze všech možných i nemožných úhlů, kde o dobré, milé a vtipné slovo není nouze, kde hraje kytara, kdy vás patřičně bolí hlava a ráno nepoznáváte svůj hlas, kde se společně těšíte z drobných radostí a kde se skvěle nabaštíte... a kdy, vyjma jiného jedete na golf, kde mnozí září skvělými ranami, společně linkovým autobusem. Vyjma jiného. Prostě zážitková bomba! :)

Takže zase za rok (13-15.9.2024), vlákno jako vždy u těch proběhlých akcí za pár hodin/dnů uzamknu, vzpomínky a zážitky nám ale nikdo už nevezme. :up:

---
Ještě ze včerejška fotka vítězů nedělního turnaje na 9j v Hoře (součet brutto plus netto), gratulace 1. @mkopcak, 2. @kristyna, 3. Dave:

Zobrazit přílohu 37494
Vsem obrovske diky za skvelou akci :)
 
Podle zarputilých výrazů se domnívám, že Hořehledský náčelník navrhuje opakování pokusu :cool:.
Hořehledký náčelník vyvinul značné úsilí, proč HIO náčelníkovi 19.jamky neuznat.......namátkou jen co pamatuju že hrál z nesprávných odpališť:D a že nemá zaplacený členský poplatek:D:D........je možný, že po půlnoci, když už jsem u této plodné debaty nebyl přítomen přišly ještě pádnější argumenty:D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom