Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech VII. 15. - 17.9.2023 + Alfrédov nebo Dýšina

V kalendáři akcí 19.jamky: 15-09-23, 16-09-23, 17-09-23

V sobotu 16.9.


  • Hlasovalo
    11
Stav
Uzamčeno.
Jsem to nepochopil, to jakože budeme hrát jinde než v Hoře ?
 
A proč se vůbec jede někam ven? 🙂 já bych klidně zůstal na domácí půdě...
 
A proč se vůbec jede někam ven? 🙂 já bych klidně zůstal na domácí půdě...
Chteli jsme to zase malinko zpestrit. Urcite je moznost zustat a hrat jen v Hore…
 
Chteli jsme to zase malinko zpestrit. Urcite je moznost zustat a hrat jen v Hore…
Ok 😊 Jako za mě bych klidně byl jenom v Hořehledech, ale nechci to co je už vymyšlené rozbijet 😊
 
Zase ti věčně nespokojení PRAŽÁCI :D Změna je život. Hořehledy jsou o setkání členů 19 jamky. Je úplně jedno kde se hraje. Ta změna je jenom k dobrému. Díky kluci @mkopcak @requo za to, že děláte super víkend. Těším se jako sviňa na nové cvičky ;) A to že budeme v sobotu hrát Dýšinu, beru jako hotovou věc :up:
 
Ahoj, moc se omloouvám, ale došlo k chybě při práci s kalendářem, která se stává maximálně jednou za deset let, a nebudu se tedy moct s doprovedem účastnit a přijet 😭
 
Všichni účastníci akce by ode mne měli mít v tuto chvíli potvrzení účasti v soukromé zprávě. Tímto s vámi počítám a na pozdější zrušení nebude brán zřetel:). Všem jsem ve skladbě pokojů prozatím vyhověl a mám ještě jeden kumbálek volnej, kdyby si někdo svou nepřítomnost chtěl rozmyslet...
 
Upraveno:
Přeci jen si ještě dovolím, platí se Dýšina nějak hromadně cashem, nebo každý na místě indivindi?
 
Přeci jen si ještě dovolím, platí se Dýšina nějak hromadně cashem, nebo každý na místě indivindi?
Zjistím - předpokládám platbu cash na recepci. Každopádně start máme v 9:30.
 
Ta Dýšina bude i vypsaná na serveru nebo je to privátní VIP akce s registrací zde? Jel bych já a asi +1.
Ahoj, měla by být veřejná registrace na ČGF, jdu to zjistit.
 
Tak turnaj na ČGF je vypsaný, ale ze zjevných důvodů nelze veřejně přihlašovat. Tzn. prosím každého, kdo chce hrát, aby mi napsal jméno a členské číslo (ať neudělám někde chybu:)). Díky!
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom