Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech! (18. - 20.5.2018)

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-05-18, 19-05-18, 20-05-18

Stav
Uzamčeno.
V kolik bude start turnaje?

Nevím, možno k diskusi i podle počtu přihlášených (ubytovaných) k akci. Osobně bych to viděl první v 10:00. Propozice a přesný harmonogram později.

Tak po zkušenostech z loňského roku nepřipadá v úvahu jiná možnost než přihlášení @HonzaS a @MartinaX :D
Samozřejmě od pátku
My? My dva? [emoji57] ok. Tedy dorazím v sobotu. Prosím rezervaci So-Ne. Jestli dobře počítám tak je to 1 noc. To mi bude stačit.
Já se prosím taky hlásím. Ještě to musí sice projít doma schvalovací komisí ale to by měla být snad jen formalita. V nejhorším přijdu s reciprocitou ve formě nabídky kvalitního sexu a bude to ... :D:D:D
Já se hlásím, pá - ne. 1 osoba.

Prima, přihlášeno. Doplnil jsem na úvod. :)

Já dávám předběžný zájem. Ještě upřesním počet nocí.

Dej pak vědět, alespoň orientačně. Doplním, až napíšeš. :)

To vypadá dobře.. Nezávazně- netuším, kde budu. o_O

Až to zjistíš, dej vědět. Zatím to beru, jako že zaujalo. :)
 
Berete i Moravu? Nevím, co bych udělal s mamčou - golf nehraje. Že bychom s @Jerry domluvili víkend s jógóu;)

Jj, jasně že bereme, budou tedy i bližší akce k Rusku. Postupně v průběhu ledna a února to sem budu sypat, tak aby do konce února to hlavni tady bylo a vznikl plán. Bude to možná trochu napřeskáčku, co kdy, ale jak se co podaří domluvit, tak to tady bude. Jedna akce - vždy samostatné vlákno. BTw. do Hořehled minulý rok jela @Zuziky z Ostravy vlakem. :)
 
Jj, jasně že bereme, budou tedy i bližší akce k Rusku. Postupně v průběhu ledna a února to sem budu sypat, tak aby do konce února to hlavni tady bylo a vznikl plán. Bude to možná trochu napřeskáčku, co kdy, ale jak se co podaří domluvit, tak to tady bude. Jedna akce - vždy samostatné vlákno. BTw. do Hořehled minulý rok jela @Zuziky z Ostravy vlakem. :)
Do Hořehled jede vlak? Tak to fakticky existuje? Já jsem pořád myslel, že jste si to vymysleli jako nějaký symbol - třeba jako Cimrmani :p

To Rusko je super...
 
Do Hořehled jede vlak? Tak to fakticky existuje? Já jsem pořád myslel, že jste si to vymysleli jako nějaký symbol - třeba jako Cimrmani :p

To Rusko je super...

No, až do Hořehled ne, ona je to docela díra. :) Tuším, že Zuzka jela do Prahy, tam jí nabrala @Dana, nebo tak nějak to bylo. Ale Hořehledy existujou, i když... vidíš, nápad udělat Cimrmanovské golfové hřiště není vůbec špatně.
 
No, až do Hořehled ne, ona je to docela díra. :) Tuším, že Zuzka jela do Prahy, tam jí nabrala @Dana, nebo tak nějak to bylo. Ale Hořehledy existujou, i když... vidíš, nápad udělat Cimrmanovské golfové hřiště není vůbec špatně.
Já to potvrdím příští týden...paní se sebou brát nebudu - má svůj program...

Jinak mě napadli kandidáti na Tvář Cimrmanovského turnaje - prezentovat nebudu - chci se dožít důchodu...o_O
 
4. a 8.5. není za týden ale za 14 dnů - to já jenom jako motivačně...:p
8. 5. je úterý a víkend s 19. jamkou je pak ten následující víkend dalšího týdne. Takže skoro za týden. A tři dny, no ty detailisto:D
 
8. 5. je úterý a víkend s 19. jamkou je pak ten následující víkend dalšího týdne. Takže skoro za týden. A tři dny, no ty detailisto:D
Vždyť jsem psal - že je to motivačně...chci Ti pomoci v rozhodování...:up:
 
Vždyť jsem psal - že je to motivačně...chci Ti pomoci v rozhodování...:up:
Já se rozhodnu rychle, ale tady vidíte důsledek toho, když hraje golf celá rodina, že to nemusí být vždy plus! Nech doma jen tak manžela, když by si taky rád zahrál...a vyprdni se na děti, když mají svůj turnaj...Já jsem mistr kombinace, logistik jak vyšitej, já to vykoumám!
 
Vždyť jsem psal - že je to motivačně...chci Ti pomoci v rozhodování...:up:
A ještě, abych měla ještě větší motivaci...přivezeš od vás z Moravy něco dobrého? Třebaaaaa, švestky....v lahvi?;):p
 
A ještě, abych měla ještě větší motivaci...přivezeš od vás z Moravy něco dobrého? Třebaaaaa, švestky....v lahvi?;):p
No vidíš - musím je tam nacpat... ještě, že nechcete slivovičku - musel bych umýt cisternu :)
 
No vidíš - musím je tam nacpat... ještě, že nechcete slivovičku - musel bych umýt cisternu :)
Jsi vtipný, a jakože nedovtípivý!;):D:D Dobrá dobrá...zůstat střízlivá je taky dobrý, hlavně pro hru!:D:D
 
Jsi vtipný, a jakože nedovtípivý!;):D:D Dobrá dobrá...zůstat střízlivá je taky dobrý, hlavně pro hru!:D:D
Chápu, co je moje stranická povinnost!!! Jdu hledat demižónek - střízlivé nás nedostanou:up::up::up:
 
tak já také pojedu - od pátku.

Přeci jen místní příspěvky vyvolávají potřebu to vidět na vlastní oči ; ) A hlavně doufám, že přijde i @JardaK. Plánuji do mlíčenek u jeho kávy dávat obaly od cukrů :cool:.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom