Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ: 19.jamka OPEN - Česká Lípa 3.9.2022

V kalendáři akcí 19.jamky: 03-09-22

Stav
Uzamčeno.
Jéééé, to vypadá na sobotu krásně - skoro golfově ideálně :)

Zobrazit přílohu 32560

Tak kdo ještě dorazí? Přihlásit se na ČGF: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=706033879

---


X jmen z hlavy neznám, tak někteří budou pravděpodobně přespolní. Od několika jsem již obdržel prosbu o konkrétní flajt, tak to zítra večer s recepcí zohledním, resp. přepošlu. Recepce bude mít taky nějaká přání u sebe... no, nějak nás seskládají. :up:
Dobrá práce náčelníku ;)
 
Ahoj Michale @requo Chtěl bych tě poprosit,abych šel ve flajtu s Dlouhý Miloslav.Ty další dva nechám na tobě.Můžou to být klidně alkoholici jako jsem já :D Předem děkuji za kladné vyřízení ;)
 
Čau, z Prahy znamená odkud?
Jedu z Velké Ohrady, otázka, jestli přes Zličín a kolem Slaného nebo tunely na D6. A je mi to asi i jedno :D Časově to bude podobné.
 
A co budeme v sobotu papkat? :)Před chvíli mi přišlo z resortu info. Tak sdílím (oběd si budeme všichni vybírat při placení před hrou, každý z účastníků ho má uhrazen v rámci startovného)

---
  • Pomazánky po 9. jamce
    • Škvarková
    • Budapešť
    • Domácí pečivo
  • Oběd po hře
    • Halušky se zelím, pečená krkovice po selsku
    • Vykostěné kuře na paprice, těstoviny
---
To bude dobrota! Mňam. :up:


PS: Zároveň jsem chtěl poprosit, blíží se víkend v Hořehledech, kde nás sice letos bude méně, ale i tak. Pokud budete mít doba nějaké přebytečnosti, které by se mohly uplatnit na některý z budoucích stolů cen akcí 19.jamky (první právě v Hořehledech) a nepojedete na víkend do Hoře, přivezte. Uschovám je a využijeme někdy v budoucnu na méně formální akce - kdy udělají radost dalším. Cokoli - pro co nemáte využití a někomu dalšímu by mohlo udělat radost. Ideálně golfově zaměřeného, ale nejen - knihy, míčky se kterými nebudete hrát, tekutiny na zahřátí a tak. :)
 
Upraveno:
Neskutečné se stalo skutkem a lojzové z Prahy (já a @smidke) se zúčastní. 😍
Michale, jestli bychom mohli poprosit o společný flajt (když nebude úplně první, tak ideál) a někoho, kdo to neumí, je vtipnej, pije alkohol a nebude se nám smát, prosíme k nám. 😂
Konečně poznám další golfové virtuózy z 19.jamky a moc se těším! 👌

Míčky na prvních 9 jamek jsem si dokoupil, tak snad mi někdo z flajtu míčky na druhou devítku půjčí. 😂
Zobrazit přílohu 32561
To jsou celkem dost náročné podmínky, které jsi stanovil :D:D:D
 
Jedu z Velké Ohrady, otázka, jestli přes Zličín a kolem Slaného nebo tunely na D6. A je mi to asi i jedno :D Časově to bude podobné.

Jestli chceš, můžeme se složit na cestu, jsem z Chýně, případně se mohu nechat vyložit na Zličíně nebo dojet až k tobě.
Měl jsem v plánu taky cestu via Slaný a Mělník.
Kdyžtak dál po SZ.
 
Michale rád bych se také přihlásil, ale nejde mi to. Mám zaplacené členství Semily, ale není domovské, to jsem měl původně PGK, které jsem letos nezaplatil. Můhu se turnaje účastnit?
 
Michale rád bych se také přihlásil, ale nejde mi to. Mám zaplacené členství Semily, ale není domovské, to jsem měl původně PGK, které jsem letos nezaplatil. Můhu se turnaje účastnit?
Ahoj Mirku, musíš si zavolat do Semil, aby ti změnili členství na domovské. Systém neumí automaticky měnit domovské vs nedomovské členství, je potřeba udělat to ručně. Ale je to otázka 2 kliknutí. Pak se budeš moci v Lípě přihlásit.
 
Ahoj Mirku, musíš si zavolat do Semil, aby ti změnili členství na domovské. Systém neumí automaticky měnit domovské vs nedomovské členství, je potřeba udělat to ručně. Ale je to otázka 2 kliknutí. Pak se budeš moci v Lípě přihlásit.
OK díky Martine, zkusím to změnit.
 
Na webu Lípy jsou super videa jak hrát některé jamky. Já jsem připraven :)

Někdo kouká na videa, někdo kouká na místní pravidla, od čeho všeho má úlevu :)


:p
 
Startovní listina vypsána, viz: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/startovni-listina?id=706033879 - celkem 41 přihlášených

Prosím všechny, buďte připraveni na hru u odpaliště jedna deset minut před startem Vašeho flajtu. Startovat to bude s největší pravděpodobností někdo z místních maršalů (startér). Myslel jsem si, že to budu já, ale byl jsem hozen recepcí do boje někam uprostřed. Tak s kým se neuvidím a nepozdravím, doženeme to po turnaji. :)

PS: Skladba flajtů je kompromis mezi požadavky Jamky a "místňáky", proto to vypadá občas tak nelogicky - poslední slovo měl hostitel našeho turnaje, recepce. Ale věřím, že to všichni zvládneme a ti, co si musí přivstat, aby dojeli včas, to zvládnou: s úsměvem a dobrou náladou. ;)
 
Upraveno:
Přátelé goflisti, vzhledem k tomu, že turnaj startujeme, mám pár informací, které prosím dodržujte.
1662139376539.png

1. Neberte si s sebou žádné míčky Srixon. U koho po hře najdu míček Srixon, okamžitě mu ho beru, protože na hřišti našel můj! A že jich bude.
2. Opravdu nemůžeme za to, že už před turnajem dojde v restauraci kafe a pivo. Fakt ne! Nestěžujte si.
3. Pokud dorazíte po hře do klubovny a řeknou vám, že už není nic k obědu, taky za to nemůžeme! Nestěžujte si.

Děkuji za pochopení! 😂

Těším se, že poznám další plejery jako je Petr @jumbodedek, Miloš a pochopitelně i další.

Všem přeji hezkou hru! 👌
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom