Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

SRAZ - Praha, Žižkov (U Kurelů) - st 7.2. od 18:00

V kalendáři akcí 19.jamky: 07-02-18

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Výstřižek2.PNG


Kdy: st 7.2. od 18:00+
Kde: Praha, Žižkov - U Kurelů (http://www.ukurelu.cz/) - Chvalova 1, Praha 3; rezervace stolu na "19.jamka"
Co: Jídlo, pivo, pokec a ...možná přijde i Koudelník.
Za kolik: vstupné lidové - 0 Kč.
Speciál: Druhé narozky 19.jamky (Jamka se narodila 8.2.2016, viz první příspěvek), dárky vítány! :-D

První ofiko společenská akce a setkání v roce 2018, v půlce zimního spánku. Zamluvených míst je cca 10. Akce zcela společenská, nekonfliktní - prostě pokec o golfu, mimo golf kdo jak má chuť a čas. Samozřejmě se diskuse bude točit i kolem aktivit 19 jamky, doporučení a vzájemné chlubení, hecování. Doražte, kdo má kdo chuť a čas. Prosím o přihlášení tu, abychom věděli, koho máme čekat a kolik příp. odblokovat volných míst. Klasická žižkovská hospoda s americkým jídlem. :)

Přihlášení účastníci:
 
Upraveno:
Chystání strategie na bowling v Hradci Králové, porada pražského, vítězného týmu! A propo - II. narozeniny 19.jamky! :)
 
Taky se hlásím do party
 
Zobrazit přílohu 3787

Kdy: st 7.2. od 18:00+
Kde: Praha, Žižkov - U Kurelů (http://www.ukurelu.cz/) - Chvalova 1, Praha 3; rezervace stolu na "19.jamka"
Co: Jídlo, pivo, pokec a ...možná přijde i Koudelník.
Za kolik: vstupné lidové - 0 Kč.
Speciál: Druhé narozky 19.jamky (Jamka se narodila 8.2.2016, viz první příspěvek), dárky vítány! :-D

První ofiko společenská akce a setkání v roce 2018, v půlce zimního spánku. Zamluvených míst je cca 10. Akce zcela společenská, nekonfliktní - prostě pokec o golfu, mimo golf kdo jak má chuť a čas. Samozřejmě se diskuse bude točit i kolem aktivit 19 jamky, doporučení a vzájemné chlubení, hecování. Doražte, kdo má kdo chuť a čas. Prosím o přihlášení tu, abychom věděli, koho máme čekat a kolik příp. odblokovat volných míst. Klasická žižkovská hospoda s americkým jídlem. :)

Přihlášení účastníci:
Proč ve středu, jediný den, kdy mám odpolední!!!:cry::cry::cry:
 
Proč ve středu, jediný den, kdy mám odpolední!!!:cry::cry::cry:

Tak víš jak, dlouho jsem to vybíral. :-D Náhoda, nepůjde to prohodit? Vzal jsem to proto. Je to středa = piva třeba. Příště bude jiný den (pokud nezapomenu).
 
Zobrazit přílohu 3787

Kdy: st 7.2. od 18:00+
Kde: Praha, Žižkov - U Kurelů (http://www.ukurelu.cz/) - Chvalova 1, Praha 3; rezervace stolu na "19.jamka"
Co: Jídlo, pivo, pokec a ...možná přijde i Koudelník.
Za kolik: vstupné lidové - 0 Kč.
Speciál: Druhé narozky 19.jamky (Jamka se narodila 8.2.2016, viz první příspěvek), dárky vítány! :-D

První ofiko společenská akce a setkání v roce 2018, v půlce zimního spánku. Zamluvených míst je cca 10. Akce zcela společenská, nekonfliktní - prostě pokec o golfu, mimo golf kdo jak má chuť a čas. Samozřejmě se diskuse bude točit i kolem aktivit 19 jamky, doporučení a vzájemné chlubení, hecování. Doražte, kdo má kdo chuť a čas. Prosím o přihlášení tu, abychom věděli, koho máme čekat a kolik příp. odblokovat volných míst. Klasická žižkovská hospoda s americkým jídlem. :)

Přihlášení účastníci:
Proč ve středu, jediný den, kdy mám odpolední!!!:cry::cry::cry:
To je jasný, proč ve středu. @requo ví, že já žádnou středu nemůžu :)
 
To je jasný, proč ve středu. @requo ví, že já žádnou středu nemůžu :)

Neví. :) Teda teď už jo. Ale pamatovat si to stejně nebudu. Hele, to je těžký, my máme na danou středu hlídání, domluvené, takže se to prostě tak nějak hodilo.

Také dorazím

Prima. :)
 
Tak víš jak, dlouho jsem to vybíral. :-D Náhoda, nepůjde to prohodit? Vzal jsem to proto. Je to středa = piva třeba. Příště bude jiný den (pokud nezapomenu).
Hele , prohodit není problém. Jen bych potřebovala pomoct, pošlu ti telefony na tu haldu pacientů a nějak jim to vysvětli :p
 
Já snad taky. Rodina je na horách a tak z práce rovnou "na golf". Těším se na Vás!
 
Středa, piva a jídla třeba. Přidáte se ještě někdo? Už za tři dny, doposud přihlášeni jsou v úvodu. :)
 
Ja na 99% :)
 
Dneska, u Kurelů! Jídlo a mikrooslava 2.narozenin 19.jamky. Má je zítra. :)

2years.jpg


Měl bych tam být kolem půl šesté. Stůl na jméno "Šatal" nebo "19.jamka". Z přihlášených mě znáte všichni, jinak bych napsal, že ten největší fešák, to jsem já!
 
David nepřijde? :p:p:p
Chceš tím snad naznačit, že si nemyslíš, že @requo vypadá jako by z oka vypad Alanu Delonovi???:eek::eek::eek: ... koleduješ si vo průser, kamaráde :down:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom