Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Slync.io Dubai Desert Classic

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Slync.io Dubai Desert Classic (Golf.cz)

DP World Tour – Slync.io Dubai Desert Classic 2022, Dubaj, SAE
(27. – 30.1.2022, +3 hodiny)
.

Druhý turnaj Rolex Series DP World Tour se odehraje v Dubaji. Do ikonického Desert Classic jsou přihlášeni elitní hráči, vítězové majorů a hvězdy Ryder Cupu. Hrát budou Morikawa, McIlroy, Hovland, Hatton, Casey, Westwood, Fleetwood, Garcia, Scott, Poulter, Pieters, Stenson, legendy Jiménez, Harrington, Montgomerie a další přední hráči.

Na Entry Listu jsou pod čarou jako náhradníci Ondřej Lieser a Stanislav Matuš.​

Hraje se na hřišti Majlis Emirates Golf Clubu s parem 72 a délkou 6.789 metrů.

Dotace odměn je 8 milionu dolarů. Loni zvítězil Paul Casey (-17).

Turnaj vysílá Golfchannel

Odkazy: Emirates GC Hřiště na satelitní mapě Stránky turnaje Loňské zpravodajství

Sestřih loňského finálového kola​

The post Slync.io Dubai Desert Classic appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
Včera večer jsem udělal změnu a místo sledování Eurosportu a Farmers Insurance Open jsem pustil na GolfChannelu tohle a nemůžu si pomoc, přenos se mi líbí víc. Mnohem méně reklam, takový klasičtější komentář... jak je to takhle hned vedle sebe, tak to docela vynikne.

Zajímavé i je, jak obě startovní pole obou souběžně hraných turnajů jsou nabitá jmény. Za mě dobrý i takhle túra. Baví mě to, jak tam jsou jména, které znám. Je mi vcelku pak jedno, kde konkrétně kdo hraje.

Jen mě zatím mrzí, že Fleetwood v druhém kole si mírně pokazil... :( aktuálně na osmém se ztrátou už pěti ran. Třeba to pro něj dopadne! :)
 
Upraveno:
Máš pravdu předsedo, golf pěkný na obou, reklam zhruba čtvrtina, velmi přijatelný komentář Petra Uhlíka. Nic proti Alanovi Babickému, ale je to takový divný. Ale pořád lepší než M.H. to přepínám na origo nebo rovnou nesleduji..:D
 
Admin note: Téma pročištěno, diskuse o velikosti fee na českých hřištích přesunuta sem: https://www.19jamka.cz/threads/cena-fee-v-cr-a-anglie.11007
Zkusme to prosím úplně nerozblemcávat a s víceméně OT poznámkou si dát tu práci a najít správné vlákno nebo založit nové. I když chápu, že někdy se dost těžko odhaduje, co se rozjede v OT diskusi a co ne. ;)
 
Tak co, dá to MCIlroy? Jen mínus dva. Za chvíli na golf channelu začíná finálové kolo. A v posledním flajtu jde i Fleetwood. Super! Držím oběma moc palce! Budou to mít i s ostatními těžké, protože Harding hraje skvěle.

C758AF37-1A0A-4AEE-B85B-609709A2BDE1.png
 
Upraveno:
Je to hodne zamotany. A je to napinavy. :)
 
Jj, je to super. Devítka za námi a dva hráči včetně McIlroye na sdíleném prvním místě. Čeká nás hezký zážitek, doufám!

79DFEF79-8460-4175-812A-841CBBF83A18.jpeg
 
Hezké to bylo. A je tam i jasné ponaučení - chce-li Mr. Harding hrát z bunkeru ala hořehledský manažer, měl by si to natrénovat. Protože dělat pičovinky bez nácviku tě může stát pár milionů…😉
 
Hezké to bylo. A je tam i jasné ponaučení - 😉
A u Roryho - kdo chce moc, nemá nic 🤭

Chápu, že chtěl druhou na grýn, ale už 17. jamka mu měla být výstrahou, tam se famózně zachránil. Na 18. to famózně podělal 🙈
 
A u Roryho - kdo chce moc, nemá nic 🤭

Chápu, že chtěl druhou na grýn, ale už 17. jamka mu měla být výstrahou, tam se famózně zachránil. Na 18. to famózně podělal 🙈
Mě je to sympatický. Tlačil za každou cenu a neklaplo to o centimetr.
 
Mně se to celé moc líbilo, Rory - no, škoda, no. Upřímně mě tím rozhodnutím na 18té jamce překvapil. Protože tam měl při konzervativní hře velkou šanci minimálně na par, ale i na birdie. Jinak Bland Richard - to byla celé krásná hra, v jeho podání. Přišlo mi to jak z filmu. A upřímná radost Holanda a jeho famózní závěr finálového kola... pro mě jeden z nejhezčích a nejnapínavějších turnajů poslední doby. :)
 
Upraveno:
Mě je to sympatický. Tlačil za každou cenu a neklaplo to o centimetr.
Tak ten pat nerozporuji, ale ta druhá rána se výrazně nepovedla. Tam to možná chtělo jít konzervativně. I když - asi se mu nechtělo do rozehrávky.
Ale bylo na něm vidět, že byl hodně nas… rozladěný 😉
 
Tak ten pat nerozporuji, ale ta druhá rána se výrazně nepovedla. Tam to možná chtělo jít konzervativně. I když - asi se mu nechtělo do rozehrávky.
Ale bylo na něm vidět, že byl hodně nas… rozladěný 😉

To je sice pravda, že asi chtěl zaútočit, ale jestli se nepletu, tak tu druhou ránu McIlroy hrál trojkou dřevem? A i když je to jeho oblíběná hůl a věří jí, moc mu na druhé devítce dneska nešla a jestli se nepletu, tak mu naopak přivedla vlastně všechny problémy... nebo?
 
Mně se to celé moc líbilo, Rory - no, škoda, no. Upřímně mě tím rozhodnutím na 18té jamce překvapil. Protože tam měl při konzervativní hře velkou šanci minimálně na par, ale i na birdie. Jinak Bland Richard - to byla celé krásná hra, v jeho podání. Přišlo mi to jak z filmu. A upřímná radost Holanda a jeho famózní závěr finálového kola... pro mě jeden z nejhezčích a nejnapínavějších turnajů poslední doby. :)
Jj........byl to fakt pěknej a napínavej tunaj. Venku hnusně, tak jsem si to pustil jako kulisu k práci......no a moc jsem toho neudělal, ke konci už jsem byl přikovanej k TV:D
 
A u Roryho - kdo chce moc, nemá nic 🤭

Chápu, že chtěl druhou na grýn, ale už 17. jamka mu měla být výstrahou, tam se famózně zachránil. Na 18. to famózně podělal 🙈
Já to jeho rozhodnutí chápu.....prostě se mu nechtělo do tříčleného play-off, kde by - především v Hovlandovi - měl hodně dobrého soupeře. Myslím, že si to ale především celé po.ral na skórovací 17-ce.......a pak by nemusel už na 18-ce nic řešit a zahrát konzervativně klidný par na vítězství.
 
Upraveno:
Trochu mě překvapil výběrem hole na týčku. Nicméně to trefil hezky. Říkal jsem si, ok, bude to hrát konzervativně, protože mu chybí metry a to riziko je příliš velké. Když si ale bral na druhou ránu znovu trojku dřevo, tak jsem jen kroutil hlavou. Taky si myslím, že mu vůbec neprospělo to dlouhé čekání před druhou ranou, to mu rozhodně na klidu nepřidalo. Za mě, jestli chtěl jít od začátku do rizika (druhou ranou na grýn), tak měl použít na týčku driver. Kdyby ho zatáhl, tak by se vyhrál někam před vodu a třetí ranou by šel na grýn, tak či tak.
Chápu jeho hru na riziko, kdy si řekl všechno, nebo nic, ale ta strategie byla šílená.
 
Pro Roryho to nebyla až tak extremní rána a loterie.. Mám pocit, že to bylo okolo 250-260yrd.. a 3wood hraje běžně okolo 280yrd. Jenom to zkrátka netrefil. Spíš zmiňoval, že se zatím nemůže 100% sladit s novým Stealth modelem. Ten předchozí mu vyhovoval lépe.
 
Roty předvedl to čemu říkám je lepší bejt mrtvej než druhej..;):D.
Můžu to i vysvětlit, když jsi první O.K. když druhý si nas..ný že nejsi první, když si třetí si rád že je to bedna..:D
 
Můžu to i vysvětlit, když jsi první O.K. když druhý si nas..ný že nejsi první, když si třetí si rád že je to bedna..:D

No, úplně vidím, jak se mu to po tom patu na 18tce, kdy minul, tohle přesně honilo hlavou. Jeho výraz to přesně takto říkal! :-D

Spíš si myslím, jak někde výše padlo, že hodně nechtěl do rozstřelu s nabušeným Holandem. Tak to risknul.
 
Tak ani wedge z dropzony nebo pobliz na frontpin pres vodu kratkej putt nezarucuje jak bylo videt a asi cejtil vetsi sanci na birdie kdyz by byl dlouhej druhou. V jeho postaveni ho nic nez vyhra nezajima a to ze si nemuze v tak kratke dobe zvyknout na novy modely, to urcite pekne kompenzuje smlouva TM. Asi je to slozitejsi nez treba v hokeji, tam spousta hracu hraje s nekolik starym modelem, jen s aktualni grafikou aby sponzor byl videt.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom