Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Průvodce po Spojených arabských emirátech

to máš pravdu :D s golfem se v lásce těžko přetěžko soutěží
Jo, jo ... podle mě jeho život může mít jen dva scénáře. Buď si najde stejnou magorku jako je sám nebo se rychle zas osamostatní. Vlastně ještě je tu jedna teoretická možnost, ale na tu je , ač mlád, už moc starej. Že by hraním golfu svou drahou uživil. ;)
 
Než toho nějaká užene, tak ty už dávno ztrácet míčky nebudeš ... 😂 😂 😂
To jako že už bude PRO? 🤭
 
Jo, jo ... podle mě jeho život může mít jen dva scénáře. Buď si najde stejnou magorku jako je sám nebo se rychle zas osamostatní. Vlastně ještě je tu jedna teoretická možnost, ale na tu je , ač mlád, už moc starej. Že by hraním golfu svou drahou uživil. ;)
když tak sledujeme exmanžele Čejkovy...
 
Než toho nějaká užene, tak ty už dávno ztrácet míčky nebudeš ... 😂 😂 😂
Já myslím, že Ferrry je neztrácí, on naopak nachází 😁, má takové super lovitko a to se mu už určitě zaplatilo😁.
 
Přidávám Els Club... Za mě špička po všech směrech - hřiště, prostředí, obsluha, šatny, atd.. Feečko jsme sehnali ve slevě přes teeoff.com za cca 120usd.

Jinak hřiště v UAE co jsem hrál hodnotím následovně:

1. Els Club
2. Al Hamra
3. Tower Links a Al Zorah plichta
5. Arabian Ranches

Evidentně Dubai Creek, Trump, Emirates a Jumeirah budou minimálně na stejné úrovni jako Els.

els.jpg
esl2.jpg
els3.jpg
els4.jpg
els5.jpg
 
Hezký "buginy" ;)

Taky mě zaujaly. :up:

Přidávám Els Club... Za mě špička po všech směrech - hřiště, prostředí, obsluha, šatny, atd.. Feečko jsme sehnali ve slevě přes teeoff.com za cca 120usd.

Jinak hřiště v UAE co jsem hrál hodnotím následovně:

1. Els Club
2. Al Hamra
3. Tower Links a Al Zorah plichta
5. Arabian Ranches

Evidentně Dubai Creek, Trump, Emirates a Jumeirah budou minimálně na stejné úrovni jako Els.

Zobrazit přílohu 15127Zobrazit přílohu 15128Zobrazit přílohu 15129Zobrazit přílohu 15130Zobrazit přílohu 15131


@JVT: Hra je povinná s bugy, nebo je možná v Emirátech hra i bez buginy? Na první fotce se mi zdá, že je klasická bugina? Stejné "půjčovné" za klasickou i tu na stojáka?
 
Taky mě zaujaly. :up:




@JVT: Hra je povinná s bugy, nebo je možná v Emirátech hra i bez buginy? Na první fotce se mi zdá, že je klasická bugina? Stejné "půjčovné" za klasickou i tu na stojáka?
Na stojáka zní dobře :D - jedná se o GolfBoard, už jsme to tu kdysi řešili, většinou vyjde na cca 60-75% ceny buggy, takže buggy třeba 40 EUR, board 25-30 EUR...snad se podobné hračky dočkáme i brzy v blízké Evropě ;-)
 
Taky mě zaujaly. :up:




@JVT: Hra je povinná s bugy, nebo je možná v Emirátech hra i bez buginy? Na první fotce se mi zdá, že je klasická bugina? Stejné "půjčovné" za klasickou i tu na stojáka?

Na většině hřišť je myslím povinná, resp. fee vždy zahrnuje i buggy, ale vím že třeba Tower Links se v zimních měsících na požádání dá jít pěšky. U menších devítek netuším, ale věřím že to na nich jde taky.

Jde jim o rychlost hry a obzvlášť v letních měsících je to bez buggy docela velké zdravotní riziko. Nevím kdo by ho ve 45 stupních odmítl :)
 
Na většině hřišť je myslím povinná, resp. fee vždy zahrnuje i buggy, ale vím že třeba Tower Links se v zimních měsících na požádání dá jít pěšky. U menších devítek netuším, ale věřím že to na nich jde taky.

Jde jim o rychlost hry a obzvlášť v letních měsících je to bez buggy docela velké zdravotní riziko. Nevím kdo by ho ve 45 stupních odmítl :)
nevim, kdo by ve 45° hral :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom