Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Senioři a golf

Přidávám se k dotazu, taky chci příští sezonu naskočit do senior tour, konkrétně PST (Podkrušnohorská). Na ČSGA jsem nenašel, zda je kvůli tomu potřeba se stát členem. Jejich stránky jsou podivné. V sekci "Výhody členství" se nacházejí jakési zmatené letité příspěvky spíše reklamního charakteru. Nevypadá to na příliš životaschopnou komunitu. Máte někdo s CSGA nějakou zkušenost?
Byl jsem členem ČSGA loni, protože jsem myslel, že musím....., stálo to 500 Kč a měl jsem za to nějaké další slevy na fee při seniorských túrách (resp. pouze co já vím na středočeské TT&TB Senior Golf Tour)...a asi se to vyplatilo. Letos členem CSGA nejsem...ani vlastně nevím proč (asi jsem se nedostal k tomu zaplatit příspěvek:))....a rozhodně to není podmínka pro účast na seniorských túrách (tedy těch regionálních).
 
Byl jsem členem ČSGA loni, protože jsem myslel, že musím....., stálo to 500 Kč a měl jsem za to nějaké další slevy na fee při seniorských túrách (resp. pouze co já vím na středočeské TT&TB Senior Golf Tour)...a asi se to vyplatilo. Letos členem CSGA nejsem...ani vlastně nevím proč (asi jsem se nedostal k tomu zaplatit příspěvek:))....a rozhodně to není podmínka pro účast na seniorských túrách (tedy těch regionálních).

OK. Díky za info. :up:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom