Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Rozehrávka před Doubles 19. jamky

Sauron

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Alexander
Přijmení
Klimeš
Klub
Kotlina - Terezín
HI (HCP)
21,9
Přátelé (dámy nevyjímaje, případné výtky ke genderově nevyváženému oslovení přijímám výhradně doporučeným dopisem s Kč 200,--- kolkem, co se už neprodává),

Neplánujete někdo 8.5.2024 před doubles nějaké výlety po okolí Kaskád?

Já bych docela zajel na Slavkov.
 
Já jsem si to tak nějak zatím plánoval, Slavkov bych si chtěl také odehrát.
Zatím je plán takový, že bych vyjížděl už v pondělí či úterý a dal bych ještě třeba hřiště v Brně. Ale finálně to budu ladit tak v druhé polovině dubna.
 
Plánuju "soustředění před doubles" podobně jako @TP_79 s tím, že když bude hezký počasí, tak bych vyrazil už někdy o víkendu 4-5.5. Idea je taková, že cestou Dolní Dobrouč, pak odehrát Kořenec a Slavkov + jeden výlet na sever za @jumbodedek a @Henry (nejspíš Ostravice). Takže na ten Slavkov 8.5. jsem klidně k dispozici:)
 
Já bych ráda, mohla bych vyjet nejdřív v úterý 7.5. odpoledne, jen tak nějak podvědomě zas tuším, že mě, jako rušivý ženský element, nevezmete do party 🤨
 
Já se tak na 95% hlásím, asi bych to viděl někdy kolem 13 - 14
 
Já se hlásím na 100%, čas mi je jedno, budu se v té lokalitě pohybovat doufám už od víkendu.....
 
Ahoj Sašo @Sauron@jumbodedek a Libor @Dalibor7 ho ve čtvrtek máme také v plánu. Záleží jen na tom, zda tam nebude nějaká akce. Nám je asi jedno v kolik, protože to tam budeme mít kousek. Já ze Zlína a Libor z Brna.
Tak s námi můžete počítat. Sakra já mluvím i za Libora @Dalibor7 :oops: Snad jsem něco nepodělal ;)
 
Já se hlásím na 100%, čas mi je jedno, budu se v té lokalitě pohybovat doufám už od víkendu.....
Taky budu na tebe s Jindrou @Henry na severu čekat na tu společnou rundičku golfu ;)
 
Já jo. Jestli dobře počítám jsem šestá? Noc plánujete přímo tam?
 
Tak jak je poslední dobou mým zvykem, jsem zbrklý 😕 Nějak se mi popletl datum a den. Myslel jsem, že je to čtvrtek, a ona je to středa. Přesto bych si ten Slavkov chtěl s vámi zahrát. Ve čtvrtek je tam turnaj :oops: Zítra se zkusím zeptat Libora @Dalibor7 , zda bychom nešli také. Petr
 
Já jo. Jestli dobře počítám jsem šestá? Noc plánujete přímo tam?
Jj...vypadá to zatím na dva flighty po třech. Ale on se určitě ještě někdo přidá:). Jinak já na noc zpátky na "základnu" do hotelu v Blansku, kde bych měl bydlet už od soboty
 
Já v týdnu před Jamkou odsouhlasím každý termín a hřiště poblíž, ať už Austerlitz, nebo Kořenec, ovšem trochu si tím sám a dobrovolně snižuju šance na vítězství, bo tělo už není nejmladší.
Nakonec ale asi stejně pojedu tam, kam Petr zavelí 😎
 
Ahoj, Ostravici bych v úterý (7.5.) mohl s Vámi ťuknout pokud nemáte plný flight.
Já rád poznám novou tvář @Kotilajnen ;) Já osobně jsem pro to, zahrát si v úterý 7.5.2024 ve čtyřech jamkařích Ostravici. No a v pondělí pojedu nejspíš Lipiny, nebo podle peněz :D co budu mít Ropici ;)
 
Pojďme to nějak nastrukturovat, páč je v tom bordel. Od čtvrtka hrajeme Kaskády. Takže prosím, kolik lidí v úterý Ostravici, a kdo ve středu (po 13:00) Slavkov.

úterý - Ostravicestředa - po 13:00 Slavkov
@Sauronneano
@TP_79neano
@ligianoano
@Henryanone
@Kotilajnenanone
@jumbodedekanoano
@Dalibor7neano
@mikasanoano

Tak mi dejte vědět, a já to sem zkusím dopsat, ať v tom máme jasněji
 
Upraveno:
No, já ještě uvidím podle práce, ale je možné, že v úterý vyzkouším něco v Brně, ať si to odškrtnu.
Ale to budu ladit asi až tak v pátek 3. května
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom