Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Rozehrávka před Doubles 19. jamky

Zdar, nechci Vám do toho moc kecat, protože se Vaší bohulibé cesty za poznáním na 99% asi nezúčastním (možná ST Slavkov). Ale asi by se už vyplatilo počítat a uvažovat o Golfamore. Ostravice, Ropice, Austerlitz, tzn. na hřiště která chcete hrát, je možno využít...
POZN: Nemám provizi od @Jirka Golfamore ;), zatím ...
 
Tak mi dejte vědět, a já to sem zkusím dopsat, ať v tom máme jasněji
Ta Ostravice 7.5. se odehraje tak trochu mimo rozehrávku ve Slavkově a soutěž na Kaskádě. Pánové
@jumbodedek a @ligi jsou pozvaní a budou mými hosty se všemi s tím spojenými výsadami;), flajt doplnil @Kotilajnen a tomu jistě také zajistím určité privilegium:). Kdyby chtěl hrát ještě někdo další, měl by mi to dát dopředu vědět - jednak kvůli rezervaci hracích časů, jednak kvůli dalšímu programu, který budu vymýšlet:).
 
Nevím, zda si tolik dárků od jamkařů vůbec zasloužím ;) Děkuji všem za nejkrásnější dárečky v mém pošmourném životě :up:
 
Ta Ostravice 7.5. se odehraje tak trochu mimo rozehrávku ve Slavkově a soutěž na Kaskádě. Pánové
@jumbodedek a @ligi jsou pozvaní a budou mými hosty se všemi s tím spojenými výsadami;), flajt doplnil @Kotilajnen a tomu jistě také zajistím určité privilegium:). Kdyby chtěl hrát ještě někdo další, měl by mi to dát dopředu vědět - jednak kvůli rezervaci hracích časů, jednak kvůli dalšímu programu, který budu vymýšlet:).
Ahoj 7.5. mohu na hřiště až od 13:00 - ráno moc pracovních povinností. Tak pokud chcete jít už ráno tak mě vykopněte z flightu. A nechám místo jiným ;)
 
Ahojte fanoušci Golfamore, děkuji Vám za podporu a zájem, jen info pro potěchu - dnes potvrdil spolupráci Golf Resort Karlovy Vary. A rakouská hřiště přibývají a budou.... Jirka
P.S. Kdo nemá kartičku a chtěl by - může mít....
 
Pojďme to nějak nastrukturovat, páč je v tom bordel. Od čtvrtka hrajeme Kaskády. Takže prosím, kolik lidí v úterý Ostravici, a kdo ve středu (po 13:00) Slavkov.

úterý - Ostravicestředa - po 13:00 Slavkov
@Sauronneano
@TP_79neano
@ligianoano
@Henryanone
@Kotilajnenanone
@jumbodedekanoano
@Dalibor7neano
@mikasanoano

Tak mi dejte vědět, a já to sem zkusím dopsat, ať v tom máme jasněji
Petr @jumbodedek hraje út Ostravice a st Slavkov. Děkuji
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom