Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Rezervace hry v ČR - Teetime, Týčko...

Ja jsem nejak nepochopila k cemu to vlastne bude 😞 ????
Nepochopila si k čemu je rezervační systém na golfová hřiště?
 
Nepochopila si k čemu je rezervační systém na golfová hřiště?
Samozrejme ze ano. A chapala bych, kdybyto byla konkurence teetime. Cemu nerozumim je, ze to stavi "nad tim"
 
Samozrejme ze ano. A chapala bych, kdybyto byla konkurence teetime. Cemu nerozumim je, ze to stavi "nad tim"
Aby nemusel klient složitě hledat, v kterém systému se hřiště nachází...
 
Ad Týčko - několikrát se mi stalo při rezervaci, když nás jde hrát více (což skoro pravidelně s rodinou), že jak je to na té jedné stránce najednou, tzn. neotevírá se to postupně jako v TT, že automaticky přehlídnu "Kolik vás bude" (počet hráčů). A jedu dole k TT, a klikám na 3. či 4. "Nike" tlačítko a ono nic - resp. zaškrtne se 1 - logicky, nezměnil jsem nahoře počet hráčů. Než to pošlu jako námět k vylepšení, aby i při kliknutí na konkrétní čas se rovnou u toho zobrazila třeba změna na počet hráčů... taky se vám to děje, někomu uživatelsky?

Přijde mi, že tyhle drobnosti jsou pak někdy docela dobře řešitelné a ta vývojářské slepota prostě je, znám to sám.
 
Ad Týčko - několikrát se mi stalo při rezervaci, když nás jde hrát více (což skoro pravidelně s rodinou), že jak je to na té jedné stránce najednou, tzn. neotevírá se to postupně jako v TT, že automaticky přehlídnu "Kolik vás bude" (počet hráčů). A jedu dole k TT, a klikám na 3. či 4. "Nike" tlačítko a ono nic - resp. zaškrtne se 1 - logicky, nezměnil jsem nahoře počet hráčů. Než to pošlu jako námět k vylepšení, aby i při kliknutí na konkrétní čas se rovnou u toho zobrazila třeba změna na počet hráčů... taky se vám to děje, někomu uživatelsky?

Přijde mi, že tyhle drobnosti jsou pak někdy docela dobře řešitelné a ta vývojářské slepota prostě je, znám to sám.
Mám to uplně stejně - čekám že si počet hráčů vyberu až po výběru času a ne obráceně. Což je právě asi návyk z TT, protože reálně je to vlastně jedno:)
 
Mám to uplně stejně - čekám že si počet hráčů vyberu až po výběru času a ne obráceně. Což je právě asi návyk z TT, protože reálně je to vlastně jedno:)

No to jo, ale je tam nešikovný, že když na to zapomeneš, musíš rolovat pak nahoru, správně kliknout a zadat. Nic, myslím, že dva jsou dav, tak já to Jirkovi Novosadovi pošlu. To bude rád. :p I když, slibem... jasný, dáme do toto listu nezarmoutíš... .)¨

Samozrejme ze ano. A chapala bych, kdybyto byla konkurence teetime. Cemu nerozumim je, ze to stavi "nad tim"

Úplně nevím, jestli jsme schopen to vysvětlit, architekturu znám jen ze sledování. V podstatě Týčko je "konsolidační" střecha. Gofleris dodává rezervační systém jako službu každému ze svých zákazníků samostatně. No a web tyčko je v podstatě rozcestník na tyto subjekty, postavený nad individuálními rezervačními systémy dodanými od jednoho dodavatele. Plus ostatní hřiště - které obsluhuje někdo jiný. Nebo si tu otázku myslela jinak?

Podle mě je to takto docela chytré. Koneckonců, kdyby se k hřištím podařilo dotáhnout další informace, tak by to mohla velmi užitečná informativní stránka. Vemme si třeba, jak pořád je navštěvovaný mnohými z nás web golfcourses.cz, který vyjma standardizovaného popisu hřiště jedním jazykem má třeba i popis jamek, ze kterého se dá čerpat, fotky atp.
 
Podle mě je to takto docela chytré. Koneckonců, kdyby se k hřištím podařilo dotáhnout další informace, tak by to mohla velmi užitečná informativní stránka. Vemme si třeba, jak pořád je navštěvovaný mnohými z nás web golfcourses.cz, který vyjma standardizovaného popisu hřiště jedním jazykem má třeba i popis jamek, ze kterého se dá čerpat, fotky atp.
golfcourses.cz je super, akorát třeba k některým jamkám např. vůbec nesedí fotky a popis.
 
Je tomu asi rok co teetime slavnoslavně zpustil teecoiny. letos sem se dozvěděl že tam přidali vyjímku že když platíte dokup u ČGK tak teecoiny neobdržíte.... ne že by to byla nějaká velká věc, ale zajímalo by mě jak odměňuje ČGK hřiště nemáte o tom někdo povědomí.... jestli paušálně za sezonu/měsíc nebo od odehraného teetimu? podělte se někdo o zaručené informace;-)
 
Je tomu asi rok co teetime slavnoslavně zpustil teecoiny. letos sem se dozvěděl že tam přidali vyjímku že když platíte dokup u ČGK tak teecoiny neobdržíte.... ne že by to byla nějaká velká věc, ale zajímalo by mě jak odměňuje ČGK hřiště nemáte o tom někdo povědomí.... jestli paušálně za sezonu/měsíc nebo od odehraného teetimu? podělte se někdo o zaručené informace;-)
Vsechny varianty co pises jsou ve hre. Nekde plati CGK za kazdou hru dle domluvenych podminek, nekde plati pausal rocne nezavisly na hrach a nekde maji jeste jiny system
 
Jedna věc mne na Tyčku štve. Udělám si rezervaci a přijde mi připomínací SMS ze dvou čísel. ZE DVOU, A NEJDE TO NIKDE VYPNOUT.
Já žádné notifikace po SMS nechci.
Postačí mi notifikace z appky, která tam určitě bude.

Už jsem jim psal, ale reakce jsou vlažné ....
 
Jedna věc mne na Tyčku štve. Udělám si rezervaci a přijde mi připomínací SMS ze dvou čísel. ZE DVOU, A NEJDE TO NIKDE VYPNOUT.
Já žádné notifikace po SMS nechci.
Postačí mi notifikace z appky, která tam určitě bude.

Už jsem jim psal, ale reakce jsou vlažné ....
O co vic prudi SMS oproti appce?
 
O co vic prudi SMS oproti appce?
Apce můžeš notifikace zakázat nebo omezit jak potřebuješ. U sms to nejde pokud nechceš ignorovat všechny…
 
Apce můžeš notifikace zakázat nebo omezit jak potřebuješ. U sms to nejde pokud nechceš ignorovat všechny…
Ja jsem rad, kdyz mi neco pripomene zubare nebo odber krve. Je mi dost jedno, co to je. A kdyz na to nemusim mit specialni aplikaci, tim lepe:)
 
Ja jsem rad, kdyz mi neco pripomene zubare nebo odber krve. Je mi dost jedno, co to je. A kdyz na to nemusim mit specialni aplikaci, tim lepe:)
Cajk, já bych byl rád, kdybych si mohl vybrat.

Můj mozek má sice blbý rodný číslo, ale že jsem chtěl jít na golf ještě udrží 🙃
 
Ja jsem rad, kdyz mi neco pripomene zubare nebo odber krve. Je mi dost jedno, co to je. A kdyz na to nemusim mit specialni aplikaci, tim lepe:)
Mě to připomíná kalendář, jako všechno ostatní. V TeeTime lze rezervaci rovnou do kalendáře uložit. Takže vítám všechno, co umí spolupracovat s kalendářem a nemusím ty ostatní cesty. Ale jak známo, je to věc vkusu každého soudruha😉
 
Ja jsem rad, kdyz mi neco pripomene zubare nebo odber krve. Je mi dost jedno, co to je. A kdyz na to nemusim mit specialni aplikaci, tim lepe:)
No zubaře řeším 2x ročně...ale golf 3x týdně ?;) trocha nepoměr připomínačů :):D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom