Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Rezervace hry v ČR - Teetime, Týčko...

Jediný co ještě nevím jak funguje, jsou dokupy přes ČGK na hřištích, která nejsou v TT.

1682232526505.png


Pokud chci koupit hru přes dokup na TT za 700,- (nebo mám dokonce volnou hru), jak se hřiště dozví, že mám zaplaceno?

Víte někdo, než napíšu dotaz na ČGK?
 

Přílohy

  • 1682232614634.png
    1682232614634.png
    2,5 KB · Zobrazení: 52
Já vyzkoušel Mladou Bolku a přesměrování na TT bylo hned.
Vyzkoušel jsem rovněž MB....+ ještě několik hřišť a přesměrování chvilku trvalo. To bych ale nějak přežil........víc mi vadí, že mě to hodí na nový veb TT:down:, který nepoužívám a kde na první dobrou nevidím dokupy (na rozdíl od starého) a musím se k nim proklikat fiktivní rezervací:(
 
Jediný co ještě nevím jak funguje, jsou dokupy přes ČGK na hřištích, která nejsou v TT.

Zobrazit přílohu 35623

Pokud chci koupit hru přes dokup na TT za 700,- (nebo mám dokonce volnou hru), jak se hřiště dozví, že mám zaplaceno?

Víte někdo, než napíšu dotaz na ČGK?
Je potřeba udělat rezervaci v jejich rezervačním systému a také v teetime. Na recepci jim poté osobně nebo po telefonu řekneš, že jdeš přes ČGK. Oni si to potvrdí a je hotovo.
 
Je potřeba udělat rezervaci v jejich rezervačním systému a také v teetime. Na recepci jim poté osobně nebo po telefonu řekneš, že jdeš přes ČGK. Oni si to potvrdí a je hotovo.
Jak "také v teetime", když tam nejsou?.......Nebo mi něco uniká?:)
 
Jak "také v teetime", když tam nejsou?.......Nebo mi něco uniká?:)
To mi uniklo 😊a které hřiště tam třeba není? I Hodkovičky s vlastním systémem tam jsou kvůli ČGk
 
Jak "také v teetime", když tam nejsou?
Asi jsem to napsal blbě. Myslel jsem to tak, že nejsou s TT provázána, tudíž jsou offline a nedozví se o mé rezervaci.
Potom dává smysl, co psal ligi. Udělat rezervaci v TT a pak cinknout na recepci a říct jim to. Nebo udělat rezervaci i přes Týčko a napsal bych to do poznámky.
Předpokládám, že všechna hřiště ČGK v TT jsou, viz screen.
 

Přílohy

  • IMG_20230423_124456.jpg
    IMG_20230423_124456.jpg
    59,7 KB · Zobrazení: 73
Upraveno:
Např. Hodkovičky a Karlštejn mají svůj systém již dlouho. Prostě musíš udělat rezervaci do jejich systému i TT kvůli ČGK.
 
To mi uniklo 😊a které hřiště tam třeba není? I Hodkovičky s vlastním systémem tam jsou kvůli ČGk
Jj.....ta hřiště, která spolupracují s ČGK, ale používají jiný rezervační systém jsou v TT i nadále......to je to co mi uniklo:D
 
Erste Premiere má benefitní program na 2023. Úplně jsem to nesrovnával, ale připadá mi stejný jako loni - pouze místo Dýšiny je tam Vinoř a Ostravici se 40% vystřídala Zbraslav.

1682282248714.png

1682282321964.png
 

Přílohy

  • 1682282192983.png
    1682282192983.png
    69,1 KB · Zobrazení: 55
Btw v app TT se dá přihlašovat na turnaje, i když už dané hřiště u TT není? Asi je to "jen" služba pro ČGF. ?

Tohle by pak portál Týčka a budoucí appka mohla umět taky. :) Sice na tohle nejvíc využívám web ČGF... Ale tak třeba někdy.

Jo a ještě point k řazení a dohledání. Uvítal bych osobně řazení podle krátkých, zaběhnutých názvu - typický Hořehledy a ne "PilsnerGolf Resort Hořehledy", případně "Resort Darovanský Dvůr...". Když ale na to koukám, tak princip řazení je asi nějak prioritizován jinak...

IMG_3350.png

Západní Čechy naTýčko: https://tycko.cz/seznam?zeme=cze&region=zapadni cechy
 
Ještě včera nešel v hesle k přihlášení použít @, trápil jsem se s tím asi půl hodiny sám, pak půl hodiny s nějakým chlapíkem na telefonu, pak jsem dal heslo bez tohoto znaku, nahlásil to chlapíkovi a feedback nanemám

Tak bacha na to.
 
Ještě včera nešel v hesle k přihlášení použít @, trápil jsem se s tím asi půl hodiny sám, pak půl hodiny s nějakým chlapíkem na telefonu, pak jsem dal heslo bez tohoto znaku, nahlásil to chlapíkovi a feedback nanemám

Tak bacha na to.
to jsou ty vaše chytrý telefony tajtrdlíku :D:D Na noťasu to jde v pohodě
 
Dneska se mi, díky nepozornosti s odemčeným mobilem, náhle nečekaně otevřela stránka tycko.cz. Tak jsem si řekla, že se na to podívám. Vypadalo to přátelsky. Do chvíle než se mi po výběru hřiště otevřely stránky teetimu a chtěly po mě přihlášení. Vzhledem k tomu, že používám aplikaci, hesla mám v mobilu uložená a tim pádem spolehlivě zapomenutá, je pro mě web tycko.cz k ničemu.
 
Dneska se mi, díky nepozornosti s odemčeným mobilem, náhle nečekaně otevřela stránka tycko.cz. Tak jsem si řekla, že se na to podívám. Vypadalo to přátelsky. Do chvíle než se mi po výběru hřiště otevřely stránky teetimu a chtěly po mě přihlášení. Vzhledem k tomu, že používám aplikaci, hesla mám v mobilu uložená a tim pádem spolehlivě zapomenutá, je pro mě web tycko.cz k ničemu.
Pokud si mobil pamatuje heslo do aplikace, tak ho přeci jen stačí použít na web...?
 
Pokud si mobil pamatuje heslo do aplikace, tak ho přeci jen stačí použít na web...?
Máš pravdu. Zařízla jsem to bez přemýšlení. Stejně nevím.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom