Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Rezervace hry v ČR - Teetime, Týčko...

1.4. je za námi. Máte už někdo praktickou zkušenost někde/kdo s rezervačním systémem od Golferisu?
 
1.4. je za námi. Máte už někdo praktickou zkušenost někde/kdo s rezervačním systémem od Golferisu?
Nechci byt kritik a za cernou ovci, ale ty jsi @requo IŤák - otevri si treba rezervaci v Mariankach nebo ve Varech a za jak dlouho ti ta stranka najede - me se informace nacitali 18 vterin :(
 
Nechci byt kritik a za cernou ovci, ale ty jsi @requo IŤák - otevri si treba rezervaci v Mariankach nebo ve Varech a za jak dlouho ti ta stranka najede - me se informace nacitali 18 vterin :(

Trvá to tam dlouho. Pravda, ale zkus třeba Hoře - https://rezervace.golf-horehledy.cz/rezervace , tam je to výrazně rychlejší (není to taky hned, ale přijde mi to snesitelné). Tak asi nějaký zatím neošetřený bug?
 
Trvá to tam dlouho. Pravda, ale zkus třeba Hoře - https://rezervace.golf-horehledy.cz/rezervace , tam je to výrazně rychlejší (není to taky hned, ale přijde mi to snesitelné). Tak asi nějaký zatím neošetřený bug?
Zkusil jsem a scvhvalne pustil stopky, je to tam za 9 vterin, coz je porad vecnost :D...bug bych nerekl, myslim ze to bude souviset s infrastrukturou...a to ted neni zadny provoz
 
@HonzaKulig: Odborně s Tebou souhlasím, ale prakticky je mi zrovna tohle vcelku jedno, pokud se to na konci načte a pak to funguje, přeci jen to není pro mě činnost, kterou bych dělal 100x denně. To mě ty výše zmíněné jiné nedodělky trápí trochu víc.

Na druhou stranu, z osobní praxe implementací mnoha systému do produkčních prostřední bych dal x dní/měsíc na doladění. Reálný provoz velmi často ukáže mnohé, na co se pozapomnělo/neřešilo. Podstatné bude, jestli dokáže Golferis včas podněty uživatelů řešit, nebo to bude stylem "Však vy si zvyknete". :)
 
Upraveno:
Nechci byt kritik a za cernou ovci, ale ty jsi @requo IŤák - otevri si treba rezervaci v Mariankach nebo ve Varech a za jak dlouho ti ta stranka najede - me se informace nacitali 18 vterin :(
Mě 7,5 vteřiny...doporučuji otřít mokrým hadříkem větrák od noťasu a anténky u routeru:-D
 
Mně bude nejvíc chybět, že když jsem plánoval kam pojedu hrát, otevřel jsem si TeeTime a brousil po okolí, kde je volno. Měl jsem všechny hřiště na jednom místě.
A o to teď přijdu.
Ale jak už tu někdo psal, takových je nás minimum...😕
 
Mně bude nejvíc chybět, že když jsem plánoval kam pojedu hrát, otevřel jsem si TeeTime a brousil po okolí, kde je volno. Měl jsem všechny hřiště na jednom místě.
A o to teď přijdu.
Ale jak už tu někdo psal, takových je nás minimum...😕
Upřímně asi nás moc není a já to měl tak rád a navíc jsem tam hledal i kde jsou jaké akce, ale třeba v UK to umí "golf now" a lépe ale rezervace tam občas probíhá telefonem ale tam je to jiný konzervativní svět.
 
Upraveno:
Mně bude nejvíc chybět, že když jsem plánoval kam pojedu hrát, otevřel jsem si TeeTime a brousil po okolí, kde je volno. Měl jsem všechny hřiště na jednom místě.
A o to teď přijdu.
Ale jak už tu někdo psal, takových je nás minimum...😕

Já si naopak myslím, že v Praze a okolí (velká koncentrace dojezdově dostupných hřišť na výběr) je nás takto poměrně dost. Resp. v podstatě skoro všichni, co využívají nějakého virtuála - např. čgk - ať už jako domovské členství, nebo přidružené. Akorát tento aspekt bude "relativizován" těmi ostatními. :)
 
Já si naopak myslím, že v Praze a okolí (velká koncentrace dojezdově dostupných hřišť na výběr) je nás takto poměrně dost. Resp. v podstatě skoro všichni, co využívají nějakého virtuála - např. čgk - ať už jako domovské členství, nebo přidružené. Akorát tento aspekt bude "relativizován" těmi ostatními. :)
A na druhou stranu můžu relativizovat že zase nás co nedokážeme hrát pořád na stejném hřišti (a upřímně nechápu koho to může bavit) je dost vzhledem k tomu že hrajeme častěji tak jsme i velmi důležitá skupina hráčů o kterou je třeba pečovat jelikož ty jednohřišťáci budou hrát pořád a rezervační systémy nepotřebují.
 
Uvidíme, jak se to vyvine. Samozřejmě když vím, na jaké chci jít hřiště, tak je mi to jedno, kde se budu rezervovat. Ten čas a způsob si najdu.

Na druhou stranu - když nevím, tak taky jako Pražák hledám, kde je volno - v podstatě rychle, většinou to je neplanované a poměrně na poslední chvíli. A myslím si, že dokud bude nějaké kvantum hřišť, které mám v dojezdovce dostupné pohromadě v TT - tak lenost často vyhraje. Taky se mi nechce se preklikavat jinam. A to si o sobě myslím, že jsem it orientovaý. Ale pohodlí je prostě pohodlí a tenhle analytický user-case bude, myslím si, pro mnohé zbytně komplikovaný.

Jsem zvědavý na slíbený Golferis rozcestník, jestli toto nějak alespoň částečně uživatelský přívětivě pokryje.
 
Nezapomínejte, že tím prvním, kdo může za tenhle stav, je TeeTime samotný - kdyby byla hřiště spokojená, těžko mají důvod poptávat nebo kupovat alternativu.

Já se v prvé řadě soustředím na své členy na svém hřišti. Poté koukám na své členy jinde a zde jsem vycházel z toho, že v západních Čechách na nový systém přešla větší polovina hřišť - přestalo tak dávat smysl preferovat TT, protože má menšinový podíl a tudíž je to již opačná pozice než pro hráče kolem Phy. A teprve pak koukám na feečkaře. Osobně si nemyslím, že kvůli odchodu od TT o nějaké přijdu. Ale třeba se pletu. Budu hodnotit po sezóně...
 
v západních Čechách na nový systém přešla větší polovina hřišť
Martine, je někde nějaký seznam? Abych si to mohl hodit do záložek. 📋

1680542942721.png


Mně je celkem fuk, kolik těch systémů bude. Ale chci mít možnost vybírat "z roletky" v aplikaci a ne chodit na web každýho hřiště zvlášť a hledat tam možnost rezervace TT. Takže já čekám na appku. 🙏
Jestli budu mít v golfové složce v mobilu místo dvou aplikací 4, tak je mi to jedno. Až budu tak línej, že mě bude obtěžovat i klikat myší v kompu a prstem na mobilu, bude to se mnou vážný... 😉
A jestli to klubům umožní lepší vyjednávací pozici, víc peněz apod., tak taky dobře.
 
Martine, je někde nějaký seznam? Abych si to mohl hodit do záložek. 📋

Zobrazit přílohu 35362

Mně je celkem fuk, kolik těch systémů bude. Ale chci mít možnost vybírat "z roletky" v aplikaci a ne chodit na web každýho hřiště zvlášť a hledat tam možnost rezervace TT. Takže já čekám na appku. 🙏
Jestli budu mít v golfové složce v mobilu místo dvou aplikací 4, tak je mi to jedno. Až budu tak línej, že mě bude obtěžovat i klikat myší v kompu a prstem na mobilu, bude to se mnou vážný... 😉
A jestli to klubům umožní lepší vyjednávací pozici, víc peněz apod., tak taky dobře.

Máš významné plus za to, že 19. Jamka je první! Ty víš, jak na mě! :))

---
Ale k věci: on bude i zajímavý důsledek - který jsem zatim nepostřehl, možná bude vědět @mkopcak. Ale dají se řešit v Golferisu reciprocity? Asi to bude obtížné? Možná jen v rámci Golferisu, ale svět TT asi ne? Nebo?

Nebo ty reciprocity se taky zruší? Jak pak platba předem?
 
Martine, je někde nějaký seznam?
V příštím týdnu má proběhnout prezentace médiím, tam asi nějaký ofiko seznam vyleze.

Ale dají se řešit v Golferisu reciprocity? Asi to bude obtížné? Možná jen v rámci Golferisu, ale svět TT asi ne? Nebo?
Reciprocity normálně běží dál, ty jsou zpravidla vázané na členství v ČGF.

ČGK a Prague Golf Card mají dle mého už řešení šité skrze TT na míru a to v brzké době přenositelné asi nebude…
 
Už tě mám přečtenýho... 😂

Na tohle jsem taky zvědav. Protože u ČGK, na dokupy, je platba předem skrz TT povinná. 🤷‍♂️
rekl bych, ze to bude probihat stejne jako u OFFline hrist:
(4) Pozor rezervace hry Cihelny, Hodkovičky, Hrádek, Karlštejn, Karlovy Vary, Kotlina-Terezín, Haugschlag, Mariánské Lázně, Myštěves, Podbořánky, Sokolov, Telč, - tyto hřiště jsou tzv. OFFline, proto je třeba nejprve telefonicky ověřit dostupnost hřiště s recepcí, provést rezervaci telefonicky, a až po-té udělat rezervaci přes Teetime.
 
Zkusil jsem a scvhvalne pustil stopky, je to tam za 9 vterin, coz je porad vecnost :D...bug bych nerekl, myslim ze to bude souviset s infrastrukturou...a to ted neni zadny provoz
nemaj to hoši vychytaný - aspoň proběhnout obrázky a upravit zásadně velikost event. formát - třeba na homepage golferis.cz mají maličké logo Valaškého GC v úžasném rozměru 1354x1248 ... pár dalších co se dají určitě zmenšit se tam ještě najde
 
rekl bych, ze to bude probihat stejne jako u OFFline hrist:
(4) Pozor rezervace hry Cihelny, Hodkovičky, Hrádek, Karlštejn, Karlovy Vary, Kotlina-Terezín, Haugschlag, Mariánské Lázně, Myštěves, Podbořánky, Sokolov, Telč, - tyto hřiště jsou tzv. OFFline, proto je třeba nejprve telefonicky ověřit dostupnost hřiště s recepcí, provést rezervaci telefonicky, a až po-té udělat rezervaci přes Teetime.
Ale ale to snad neni v 21. Stoleti snad ani možné :) je stejne jako si tisknout emaily a prenaset je z kancelare do kancelare tak vim kde asi hrat fakt nebudu...
 
Martine, je někde nějaký seznam? Abych si to mohl hodit do záložek. 📋
To myslim, ze nebude ted potreba. Týčko bude mit centrální web a aplikaci jako Teetime, takze vsechno najdes pohromade tam az to bude spustene.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom