Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Requo Tour 2020: duben - říjen

V kalendáři akcí 19.jamky: 23-05-20, 20-06-20, 26-07-20, 16-08-20, 29-08-20, 12-09-20, 17-10-20

Stav
Uzamčeno.
sice to vypadalo, že strááááááášně zmokneme..... a pár kapek na nás opravdu spadlo, ale v porovnání s Grabštejnem nebo Bohdančí jsme šli vlastně za sucha :)

za 14 dní se nám určitě vrátí parádní počasí z Č. Lípy a užijeme si Písek - Kestřany: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=633729431

a pro změnu zase pár tabulek, ať víme kdo se blíží k vítězství ročníku a hezkým skleněným cenám :)

1598730928143.png

1598730973697.png

1598730997397.png
 
sice to vypadalo, že strááááááášně zmokneme..... a pár kapek na nás opravdu spadlo, ale v porovnání s Grabštejnem nebo Bohdančí jsme šli vlastně za sucha :)

za 14 dní se nám určitě vrátí parádní počasí z Č. Lípy a užijeme si Písek - Kestřany: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=633729431

a pro změnu zase pár tabulek, ať víme kdo se blíží k vítězství ročníku a hezkým skleněným cenám :)

Zobrazit přílohu 14015
Zobrazit přílohu 14016
Zobrazit přílohu 14017
Jj, bylo to krásné. Jirko, jen poprosím o opravu, včera jsem zahrál 37STB. I ten jeden bod může nakonec znamenat velkou věc.
Teda pokud se něco nepřipočítává za totálně z..... 3pary :D :D :D
 
Jj, bylo to krásné. Jirko, jen poprosím o opravu, včera jsem zahrál 37STB. I ten jeden bod může nakonec znamenat velkou věc.
Teda pokud se něco nepřipočítává za totálně z..... 3pary :D :D :D
jj zahrál jsi 37 za standardní výkon dle ofiko fedeřačního počítání. A jelikož jsi měl longesta, tak tam máš právě tu jedničku navíc :) V Requo Tour je jeden bonusový bod za vítězství každé vloženky. Když jsem to četl, tak jsem se bál, že jsem zase něco špatně spočítal, ale tohle je správně 🏌️‍♂️
 
jj zahrál jsi 37 za standardní výkon dle ofiko fedeřačního počítání. A jelikož jsi měl longesta, tak tam máš právě tu jedničku navíc :) V Requo Tour je jeden bonusový bod za vítězství každé vloženky. Když jsem to četl, tak jsem se bál, že jsem zase něco špatně spočítal, ale tohle je správně 🏌️‍♂️
Jo ahaaaa, tak to jooo. No možná bych si měl nejdříve přečíst celá pravidla a pak něco psát :(
Tak to se omlouvám za mystifikaci.
Každý bod se hodí, ne že ne :D
 
Jo ahaaaa, tak to jooo. No možná bych si měl nejdříve přečíst celá pravidla a pak něco psát :(
Tak to se omlouvám za mystifikaci.
Každý bod se hodí, ne že ne :D
To neřeš. V klidu hraj, na pravidla je tu rozhodčí a soutěžní výbor ;)
 
další klidná hra plná kamarádského pošťuchování nás čeká už 12.9. v Písku :) co @Izanagi mám s tebou počítat do dalšího hvězdného flightu? :)
ceny máme připravené, počasí objednané a těšíme se s @requo na viděnou v Kestřanech 🏌️‍♂️


Zobrazit přílohu 14179

Mrzí mě to, ale asi to nevyjde. Máme mistrovství klubu na rány a já se rozhodl dělat stafáž těm co něco umí:).
I když dněšní hra se @Seppper za +14 mě dost nahlodala. Mám trochu obavu, že až to v sobotu rozbalím v tomto stylu, někdo na mě zavolá Chocholouška.
Malá šance na Písek tedy žije;)
Každopádně bych se ale rád ukázal na finále.
 
Máme za sebou Písek, předposlední turnaj letošního ročníku :) už nás čeká pouze poslední zastávka: 17.10. Kunětická Hora. v prvních dvou kategoriích jsou na prvních místech rozdíly 3 body. Vzhledem k tomu, že se výsledky z finálového turnaje násobí *1,2 tak se těšíme na zajímavý závěr Requo Tour 2020 !

Kuňku plánujeme společně s domácími a to v rámci "zabijačkového turnaje" i s přespáním a v neděli dopoledne si dáme rozlučkový texas letošní sezóny. Na texas jsou samozřejmě zváni všichni nezávisle na účasti v letošním ročníku Requo Tour.

bližší info a odkazy na přihlášení doplníme v týdnu :cool:

1599933533174.png


1599933482758.png


1599933588739.png
 
Finále je tu!!! Ani ten divoký rok nám ho nevezme :)

V neděli 18.10. půjdeme společný finálový turnaj na Kunětické Hoře pro RequoTour a SunsetCup 2020.
Kdo bude chtít potrénovat, tak někteří z nás se sejdeme již v sobotu, kde máme pár volných míst na místní Zabijačkový Texas Scramble + nocleh se snídaní, abychom na to finále byli náležitě připraveni a posilněni :)

Neděle bude do konce týdne vypsána i na federačním serveru. Kdo by chtěl celý víkend a oba turnaje, tak napište máme ještě pár rezervovaných míst. Celkový program bude (sobotu kopíruji od kolegu z Kuňky):

Sobota: 10h příjezd, sraz, přípitek, snídaně, Texas s občerstvením na 1 a 10jamce. jídlo po hře, wellness, raut, něco málo z povoleného veselí, ubytování, snídaně. => 2.200,- no neberte to :)

Neděle: Finálový turnaj pro RequoGolf 2020, svačinka na 10.jamce, oběd po hře a vyhlášení jak turnaje tak celé sezóny

těšíme se na společnou hru a skvělé zakončení sezóny
přihlášky: buď sem do SZ nebo na jirka@requogolf.cz
 
Upraveno moderátorem:
Jak to vypada po vcerejsim prohlaseni? Bude, nebude? Sam mam uz trochu zmatek co je a neni vlastne povoleno :/
 
Prosím, vydržte. S @Marklar situaci řešíme. Jsme na tom úplně stejně jako všichni ostatní - a stejně i jako většina provozovatelů hřišť, a nemá smysl každou den dávat nějaký finální plán B, C, D... abychom to za pár hodin měnili. S Kunětickou Horou jsme ve spojení, čeká se na vyjádření cgf, zároveň další možnosti a na to, co se ještě změní. A zhodnocení možnosti - jestli má smysl a je to vůbec možné akci pořádat s ohledem na platné směrnice a to - aby to bylo plus mínus regulérní a fér i s ohledem na celý dosavadní průběh soutěže.

S Jirkou pracujeme i s variantou "jen" finálového turnaje pro 20 zvaných (na základě výsledků) - nicméně zatím není příliš jasné ani to. Další variantou je posun někam dozadu, prip i jinam, další zrušení a ukončení tury bez finálového turnaje. Moc dobře to zatím nevypadá.

Co nejdříve to věřím ve spolupráci se všemi zúčastněnými stranami rozštípneme. Dáme vědět. Vydržte.
 
Upraveno:
Držíme a vydržíme, to slibuji ;););) :up: :up: :up:
Je jasné, že to není jednoduché, když to plukovník včera večer vyhlásil.
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Každopádně zítra jedu na Poslední turnaj na Grabštejně a možná, že si pak zajedu do Zittau zazpívat :cool:
dnes jsem byl v obchodě, kde chodila obsluha "bez" a nade dveřmi měli pověšený nápis: "Země krále Miroslava" ..... nechci tím k ničemu nabádat nebo vyvolat diskuzi - jen mě to pobavilo v souvislosti s Tvým výletem do Zittau :)
 
dnes jsem byl v obchodě, kde chodila obsluha "bez" a nade dveřmi měli pověšený nápis: "Země krále Miroslava" ..... nechci tím k ničemu nabádat nebo vyvolat diskuzi - jen mě to pobavilo v souvislosti s Tvým výletem do Zittau :)
Jj, kolegyně byla v týdnu v autoservisu. Na vratech měli ceduli: S rouškou mi sem nelezte...
 
  • No Comment
Reactions: PFP
pánové @requo a @Marklar , pracujete s nějakou varintou, že se to v neděli uskuteční? nebo s takovu možností vůbec nepracujete...
Ahoj, řešíme situaci a do včerejšího večera jsme viděli cestu pro kapacitně omezený nedělní turnaj pouze pro zvané účastníky předchozích turnajů.

V tuto chvíli to tak nevypadá. Vzhledem k celému víkendu a tomu, že hotelového provozu a samostatné hry se omezení netýkají řešíme jak korektně odkomunikovat možnost stále přijet, zahrát si, přespat (bez našeho nedělního finále). To je zatím pravděpodobně jediný možný scénář. v pozdním odpoledni/večer budeme mít finále. Díky za trpělivost a pochopení.
 
Nerozumim té poznámce "bez našeho nedělního finále". Jako, že si sice zahrajeme, ale výsledky nepoužijeme do Requo Tour? To mi nedává smysl...
 
Nerozumim té poznámce "bez našeho nedělního finále". Jako, že si sice zahrajeme, ale výsledky nepoužijeme do Requo Tour? To mi nedává smysl...
Já bych počkal na rozřešení celé nastalé situace, ale myslím, že @Marklar to myslí tak, že si dáme jednu sobotní rundu na Kuňce ve čtyřčlenných flightech, večer si dáme jedno dvě piva a ráno se vypravíme k domovu. Já bych k tomu ještě doplnil - ideálně s ještě jednou hrou ať už tam či někde po cestě.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom