Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Requo Tour 2020: duben - říjen

V kalendáři akcí 19.jamky: 23-05-20, 20-06-20, 26-07-20, 16-08-20, 29-08-20, 12-09-20, 17-10-20

Stav
Uzamčeno.
Musím se odhlásit, omlouvám se. Zdechlo mi auto, do víkendu nebude určitě opravené.
Musím si najít nějaký jiný turnaj v okolí, Bohdaneč nezvládnu
To je škoda, ale na druhou stranu docela dobrý impulz k tomu si udělat radost novým vozitkem? 😂
 
Musím se odhlásit, omlouvám se. Zdechlo mi auto, do víkendu nebude určitě opravené.
Musím si najít nějaký jiný turnaj v okolí, Bohdaneč nezvládnu
To by se u všech všudy nenašlo místo v autě u někoho jiného z Prahy? Vždyť vás tam je...
 
Musím se odhlásit, omlouvám se. Zdechlo mi auto, do víkendu nebude určitě opravené.
Musím si najít nějaký jiný turnaj v okolí, Bohdaneč nezvládnu
Jedu v neděli do Bohdanče a mám místo v autě. Klidně tě vyzvednu. Telefon na mě:777 770 015.
 
Děkuji za nabídky odvozu, hlásím se tedy zase do turnaje.
Domluvil jsem se s @RomanL na odvozu. Budu se snažit chovat slušně, aby mě pak zase dovezl zpátky :)
Prosím @Marklar, dej nás s Romanem do jednoho flightu, ať to máme jednodušší s příjezdem
 
Děkuji za nabídky odvozu, hlásím se tedy zase do turnaje.
Domluvil jsem se s @RomanL na odvozu. Budu se snažit chovat slušně, aby mě pak zase dovezl zpátky :)
Prosím @Marklar, dej nás s Romanem do jednoho flightu, ať to máme jednodušší s příjezdem
Jj jasné. Dám :)
 
dnešním druhým turnajem Requo Tour jsme rozjeli i druhou polovinu léta, v které si už konečně pořádně zahrajeme :)

čeká nás:
16.8. Česká Lípa (odkaz dodám po vypsání na server)
29.8. Molitorov - ano ten přeložený z června :) https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=619925914

no a teď i něco málo k výsledkům :) níže je průběžné pořadí v jednotlivých kategoriích. Gratulujeme k průběžnému prvnímu místu ... @RomanL; @RobertSlajs a Karolíně (nick jsem v hlavě neudržel a nedohledal, tak si to řekneme v Lípě :)

HI do 18:
1595784756687.png


HI 18,1 - 36:
1595784808498.png


HI 36,1 - 54:
1595784868796.png
 
Nazdar Jamkaři,

nějak mi chybíte ve stavu přihlášených na Českou Lípu. Přece si to nikdo nemůže nechat ujít, zvlášť když jsou body součástí kvalifikace na Requo Cup 2021. A o něm už modří něco vědí....

Váš kapitán BLUE SHARKS, @PFP
 
Tak se k Vám zítra v Č. Lípě připojím, hřiště jsem ještě nehrál, tak snad mě nijak extra nevytrestá :)
Tak to jsem v klidu, jdeme spolu ve flightu a taky jsem tam ještě nebyl. Tak jen, kdo komu bude radit :D :D :D
 
po rozpačité první polovině sezóny se nám to hezky rozjíždí. Včera v Č. Lípě bylo ultra letní počasí a spousta parádního golfu. A k tomu parádně připravené hřiště :up:

za 14 dní (sobota 29.8.) se těšíme na náhradu červnového turnaje v Molitorově: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=619925914

a průběžné výsledky do RequoTour v tabulkách níže. Jen pro připomenutí - do výsledků Tour počítáme 3 nejlepší výsledky. Pro ty, kteří jsou soutěživí a chtějí hrát o parádní skleněné trofeje teď tedy přichází ta zajímavá část sezóny :) někteří už 3 hry máme, tak schválně, jestli se nám povede ještě zlepšovat :)

HI kategorie +4 - 18
1597643396505.png

HI kategorie 18,1 - 36
1597643360552.png

HI kategorie 36,1 - 54

1597643206508.png
 
MOTIVAČNÍ ZPRÁVA netýkající se abstinentů a vyhraněných pivařů:

Včera jsem otevřel svou výhru za 4.místo na turnaji v České Lípě a chtěl bych pochválit toho, kdo vybíral Tramín - je výbornej, až skvostnej. Samozřejmě ten Tramín....
Čest a poděkování tomu, kdo ho vybral.

Jamkaři, berte to jako navýšení motivace vyhrát některou z cen na Requo tůře, protože nejen krásou pohárů je golfista živ. PF
 
MOTIVAČNÍ ZPRÁVA netýkající se abstinentů a vyhraněných pivařů:

Včera jsem otevřel svou výhru za 4.místo na turnaji v České Lípě a chtěl bych pochválit toho, kdo vybíral Tramín - je výbornej, až skvostnej. Samozřejmě ten Tramín....
Čest a poděkování tomu, kdo ho vybral.

Jamkaři, berte to jako navýšení motivace vyhrát některou z cen na Requo tůře, protože nejen krásou pohárů je golfista živ. PF
Díky za pochvalu, jsme rádi, že se výhra takto ujala :up: na vlastní játra jsme testovali odkud vína na výhry brát a naštěstí už na třetí pokus jsme narazili na Zámecké sklepy Strážnice (www.zameckesklepy.cz). Nejen, že jsme se lidsky domluvili, udělali nám hezké etikety ze hřišť, ale hlavně se vůbec nebojíme vína rozdávat, jelikož nám také chutnají :)

O příští sadu se hraje v sobotu 29.8. v Molitorově. Přihlášení: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=619925914
uvidíme kdo další vyhraje a jak si pochutná :)
 
Před chvilkou dorazilo. Rozšíření portfolia cen. Poprvé už v Molitorově tuto sobotu. Káva Drip it! .) Pečlivě jsem s kolegy v práci prozkoumal balíček a jako správní ajtáci v kanclu jsme vyzkoušeli všechny možné varianty - správně, jeden balíček chybí (ten jsem jim zatajil, aby mi něco zbylo na intimní kávovou chvilku). Sorry @Marklar - v práci mi to převzetí od kurýra nemohlo projít bez povinného desátku. Jsme tu kávoví závisláci. Takže jedna ochutnávková krabička už padla za vlast. A ano, není to úplně nejlepší promo fotka, ale zase je autentická. :)

7E27344B-8662-4DB1-8CF9-76B2A0A75777.jpeg
2D79B54F-98F0-4E4C-B738-9DCE506139AA.jpeg


Ale všechny ostatní ochutnávkové balíčky po 5ti různých kávách jsou už připraveny na zbývající turnaje pro výherce jednotlivých kategorií a tak vůbec. Poprvé tedy tuto sobotu v Molitorově v rámci naší [HASH=445]#RequoTour[/HASH]. :)

 
Upraveno:
Ten Molitorov je snad prokletej.........na jaře odloženo kvůli dešti, abychom si ten déšť zopákli v sobotu :) :(,
 
Pokud předpověď říká, že bude pršet, vzal bych si kraťasy a opalovací krém, oni neví pomalu jak bylo včera a hádají jak bude v sobotu.
 
Ten Molitorov je snad prokletej.........na jaře odloženo kvůli dešti, abychom si ten déšť zopákli v sobotu :) :(,
To bude dobrý... Když na Praze západ prší 10mm, tak v Molitorově jen JEDEN. A plán pro Kouřim je 0-0,6, tak bych se toho nebál.
Je pravda, že jsem zažil za těch 15 let 1 výjimku a 5 hodin v dešti. Ale jak víme, to se může stát jen jednou za sto let....

Nazdar v sobotu.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom