Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Renovace golfových holí

Přidám se.
Mám na půdě staré hole Cobra, které jsem nevědomky nechal jednu zimu ve vlhké garáži.
Shafty mi kompletně orezly.
Když jsem to pak byl řešit v krámě tak mi řekli, že je lepší koupit novou sadu holí (což jsem udělal), než udělat všechny shafty. Prý to vyjde levněji.
To je tak 13 let zpátky. Změnila se doba? Na kolik by dnes přišla výměna u celé sady 5-SW. Hlavy samotné byly dobré a co si pamatuju tak se mi s nima hrálo dobře.
 
Tak rez na shaftu funkci nijak nebrani. To je spis kosmeticka vada a staci to obrousit jennou ocelovou vatou. Predpokladam teda ze ti za jednu zimu neproreznul shaft na skrz. V pripade vymeny jeden obycejny shaft (apollo, true temper) stoji 300-1000,- a grip 150-250,-. V budgetu 5-7k to zvladnes vymenit i sam, staci jen epoxid lepidlo, ferrule, grip solvent a paska. Nebo nekde z inzeratu koupis sundanou sadu shaftu i s gripy kolem 3-5k a v servisu ti to vymeni s cenou kolem 100,-/hul.
 
Ahoj, rád bych se zeptal, jestli máte někdo zkušenost s opravami holí.
No, zkušenosti s různými opravami holí tu bude mít kdekdo. Asi bys měl být trohu konkrétnější :D

@Kal_Kal myslím, že kdybys měl kupovat nové shafty, gripy + servis, tak to cenově bude odhadem 1/2 ceny nových holí.
Kvalitní shaft, nový grip, ferule a práce budou dohromady tak 1500-2000/hůl.
Jak píše @guty , pokud to bylo jen povrchové, tak to nemám vliv a je to jen kosmetické a asi tím pádem zbytečné řešit.
A s výměnou shaftu svépomocí bych byl opatrný. To bych raději přenechal servisu. Pokud má někdo vyzkoušený servis s cenou výměny shaftu za 100Kč/hůl, tak sem s tím. Osobně bych spíš počátal s cenou tak 400Kč/hůl.;)
 
No, zkušenosti s různými opravami holí tu bude mít kdekdo. Asi bys měl být trohu konkrétnější :D

@Kal_Kal myslím, že kdybys měl kupovat nové shafty, gripy + servis, tak to cenově bude odhadem 1/2 ceny nových holí.
Kvalitní shaft, nový grip, ferule a práce budou dohromady tak 1500-2000/hůl.
Jak píše @guty , pokud to bylo jen povrchové, tak to nemám vliv a je to jen kosmetické a asi tím pádem zbytečné řešit.
A s výměnou shaftu svépomocí bych byl opatrný. To bych raději přenechal servisu. Pokud má někdo vyzkoušený servis s cenou výměny shaftu za 100Kč/hůl, tak sem s tím. Osobně bych spíš počátal s cenou tak 400Kč/hůl.;)
Jo tak praci 100,-/ hul sem uvazoval v pripade ze prinesu hlavy a shafty a jde jen o prilepeni. Ale ted na to koukam a je to tak kolem 400,- v servisech tak mas pravdu. Slusny.
 
Měnil jsem shafty v golfgearu se zachováním původních gripu na 4-P za cca 17000 ( 1 shaft za 2000 ). Pokud jsou hlavy v pořádku tak se určitě vyplatí přeshaftovat
 
Jde mi především o opravení hlav. Jsou "opráskané", takže řeším spíš nějakou laserovou úpravu za cenu ztráty pár gramů materiálu. Jestli se i taková věc vyplatí- poměr cena- výkon.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom