Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Klíč Callaway

kuby97

Člen fóra
Jméno
Štěpán
Klub
Český golfový klub
HI (HCP)
37.1
Ahoj, potřeboval bych poradit.
Koupil jsem si hrané Callaway driver a 3 dřevo, bohužel kolega golfista ztratill klíč na úpravu holí. Nevíte jestli se dá někde pořídit?
Nebo takhle našel jsem, že se klíč prodává, ale netuším jestli je kompatibilní se všemi holemi?(v popisku se to nepíše)
Případně nemáte někdo jeden plomkovej na Big Bertha alpha 816?
Předem díky
 
Ahoj, potřeboval bych poradit.
Koupil jsem si hrané Callaway driver a 3 dřevo, bohužel kolega golfista ztratill klíč na úpravu holí. Nevíte jestli se dá někde pořídit?
Nebo takhle našel jsem, že se klíč prodává, ale netuším jestli je kompatibilní se všemi holemi?(v popisku se to nepíše)
Případně nemáte někdo jeden plomkovej na Big Bertha alpha 816?
Předem díky
Všechny klíče jsou stejné, ať je to Titleist, Callaway, Cobra ...
 
Ja si koupil kdysi na taylormade a pak sem zjistil ze na to stejne dobre funguje hvezdickovej bit na sroubovak, tak to zkus.
 
Ja si koupil kdysi na taylormade a pak sem zjistil ze na to stejne dobre funguje hvezdickovej bit na sroubovak, tak to zkus.
Ten klíč je momentový ;)
 
Ja si koupil kdysi na taylormade a pak sem zjistil ze na to stejne dobre funguje hvezdickovej bit na sroubovak, tak to zkus.
Taky jsem vygůglil a pořídil a funguje :up:. Mám ho na callaway driver. Měl by to být bit Torx TT25.
 
Všechny klíče jsou stejné, ať je to Titleist, Callaway, Cobra ...
Mám radost, že můžu po letech konečně napsat něco co vím a Mirek je vedle. 😂 Míro, prosím, neber to nijak zle, ale já to teď u Cobry řešil. 😉
Měl jsem Cobra driver S2 (pravěk) a na něj klíč. Koupil jsem si před cca rokem a půl Cobra 3w Amp Cell bez klíče, ale naštěstí byl klíč stejnej jako na S2. Před cca půl rokem jsem si koupil Cobra hybrid F9 a k němu jsem dostal novej klíč, kterej nepasoval ani na S2, ani na 3w. Nedávno jsem si pořídil novej driver Cobra RAD bez klíče, ale naštěstí na něj funguje klíč z F9, ale nefunguje z driveru S2.
Je to jinej rozměr bitu.
Tak dej @kuby97 jen bacha, ať to není podobnej případ. 😉
 
Mám radost, že můžu po letech konečně napsat něco co vím a Mirek je vedle. 😂 Míro, prosím, neber to nijak zle, ale já to teď u Cobry řešil. 😉
Měl jsem Cobra driver S2 (pravěk) a na něj klíč. Koupil jsem si před cca rokem a půl Cobra 3w Amp Cell bez klíče, ale naštěstí byl klíč stejnej jako na S2. Před cca půl rokem jsem si koupil Cobra hybrid F9 a k němu jsem dostal novej klíč, kterej nepasoval ani na S2, ani na 3w. Nedávno jsem si pořídil novej driver Cobra RAD bez klíče, ale naštěstí na něj funguje klíč z F9, ale nefunguje z driveru S2.
Je to jinej rozměr bitu.
Tak dej @kuby97 jen bacha, ať to není podobnej případ. 😉
Hele, řeším klíče k modelům, které nepamatují dobu, kdy černé uhlí ještě byly přesličky a plavuně 🤭

Ale dík za upozornění. ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom