Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky 2024

Stav
Uzamčeno.
Vůbec netuším, kde tam nějaká akademie je. Jsem dlouho přemýšlel nad tvou nápovědou. Tak jsem to vzal podle předchozí špatné odpovědi o jednu dál .
 
Vůbec netuším, kde tam nějaká akademie je. Jsem dlouho přemýšlel nad tvou nápovědou. Tak jsem to vzal podle předchozí špatné odpovědi o jednu dál .
Ta akademie je v areálu teď už bývalé klubovny. Ale přiznávám, že nevím, jestli funguje, jednu dobu to byl dost smutný pohled.
 
No jedna lehká rychlovka pro ty, co mohou dneska ještě hádat :D

Poznej hřiště v ČR
1706985822165.png
 
Upraveno moderátorem:
Nejsou to náhodou na té akademii jiné jamky?
 
Nejsou to náhodou na té akademii jiné jamky?
Co já si pamatuji, tak je to fakt green dvojka a trojka j přes vodu okolo vrby. A jestli to otočili, tak to fakt nevím, nějakou dobu jsem tam nebyl. A vedle odpaliště dvojky je green jedničky.
Přiznávám, že mě v jednu chvíli @ulilee rozhodil, ale koukal jsem i na mapy a je to tak
Myslím, že to rozsekne @JanKostalCZE
 
Znovu zadávám fotku
Poznej hřiště v ČR
1706985780662.png
 
Upraveno moderátorem:
Pravdu mají částečně oba Tomášové, historicky, když měla akademie jen 8 jamek, to mělo čísla jiná, ale zároveň si nejsem jist pořadí jamek. Od doby co má akademii pod správou PCG (2021-2022) jsou to jamky 8 a 9, fotografii skorekarty dávám do přílohy :) (pro historickou skorekartu do sklepa mezi staré skorekarty dnes opravdu nejdu :D )
IMG_1796.jpeg
 
Pravdu mají částečně oba Tomášové, historicky, když měla akademie jen 8 jamek, to mělo čísla jiná, ale zároveň si nejsem jist pořadí jamek. Od doby co má akademii pod správou PCG (2021-2022) jsou to jamky 8 a 9, fotografii skorekarty dávám do přílohy :) (pro historickou skorekartu do sklepa mezi staré skorekarty dnes opravdu nejdu :D )
Zobrazit přílohu 40359
Honzíku, že si ale ten bod zasloužím viď :D Prosím ;)
 
Fotka z roku 2021 přímo z areálu akademie:
1706984319846.jpeg
 
Podle této mapy je moje odpověď špatná 😢
 
Honzíku, že si ale ten bod zasloužím viď :D Prosím ;)
vzhledem k tomu, ze poradi jamek se tak za poslednich 5 let menilo nekolikrat a zadavatel odpoved uznal, asi ano, ale nechame soutezni vybor @Henry a jeho rozhodnuti o bodu :D
 
to je to same co jsem dal ja ze skorekarty :D :D
Nebudu dávat námitku a pak přidávat fotku, kde to je správně :D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom