Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz PGA Tour – PGA Championship

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
PGA Tour – PGA Championship (Golf.cz)

PGA Tour – PGA Championship, Louisville, Kentucky (16. – 19.5.2024, -6 hodin)

PGA Championship pořádá PGA of America. Je společným podnikem PGA Tour, DP World Tour a Japan Golf Tour. Je turnajem kategorie major.

Na startu budou Scheffler, McIlroy, Schauffele, Cantlay, Clark, Aberg, Homa, Lowry, Gooch, Fleetwood, Day, Morikawa, Spieth, Hovland, Theegala, Thomas, Young, Zalatoris a Tiger Woods.

Dějištěm je hřiště Valhala GC s parem 71 a délkou 6.658 metrů, loni zvítězil Brooks Koepka.​

Odkazy: Valhala GC Hřiště na satelitní mapě Stránky turnaje Loňský PGA Championship

Sestřih loňského finálového kola​

The post PGA Tour – PGA Championship appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
Dnešní PIN pozice

IMG_9899.jpeg
 
PGA Tour – PGA Championship (Golf.cz)

PGA Tour – PGA Championship, Louisville, Kentucky (16. – 19.5.2024, -6 hodin)

PGA Championship pořádá PGA of America. Je společným podnikem PGA Tour, DP World Tour a Japan Golf Tour. Je turnajem kategorie major.

Na startu budou Scheffler, McIlroy, Schauffele, Cantlay, Clark, Aberg, Homa, Lowry, Gooch, Fleetwood, Day, Morikawa, Spieth, Hovland, Theegala, Thomas, Young, Zalatoris a Tiger Woods.

Dějištěm je hřiště Valhala GC s parem 71 a délkou 6.658 metrů, loni zvítězil Brooks Koepka.​

Odkazy: Valhala GC Hřiště na satelitní mapě Stránky turnaje Loňský PGA Championship

Sestřih loňského finálového kola​

The post PGA Tour – PGA Championship appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
A hráči LIV jako na startu nebudou? Nebo stále trvá stav, že o hráčích LIV se nesmí hovořit?:down: Tak to bude mít p.Zkypala jako autor článku průšvih, neb Tylor Gooch z LIV je.....dokonce její loňský vítěz.
 
Kamarádi moji milí. Je to možné někde na netu sledovat, aniž bych musel za to platit?
Děkuji za odpovědi. Petr
 
Kamarádi moji milí. Je to možné někde na netu sledovat, aniž bych musel za to platit?
Děkuji za odpovědi. Petr
mělo by to běžet na youtube, ale asi budeš muset použít VPN a americký server.

 
Kamarádi moji milí. Je to možné někde na netu sledovat, aniž bych musel za to platit?
Děkuji za odpovědi. Petr
kdyz zaplatis cca 600 CZK za Eurosport, tak muzes koukat na vsechny golfy (vyjma treba Masters) v aplikaci Eurosport (na PC nebo ve smart TV) a muzes koukat na premium kanal bez reklam!
 
kdyz zaplatis cca 600 CZK za Eurosport, tak muzes koukat na vsechny golfy (vyjma treba Masters) v aplikaci Eurosport (na PC nebo ve smart TV) a muzes koukat na premium kanal bez reklam!
Ale PGA Championship tam taky nevysílají.
Alespoň jsem to v programu nenašel.
 
Ale PGA Championship tam taky nevysílají.
Alespoň jsem to v programu nenašel.
AHA! Tak to si mě dostal :) Ja myslel, ze se budu koukat :)

Tak to asi nemaj vsechny majors?
 
Kamarádi moji milí. Je to možné někde na netu sledovat, aniž bych musel za to platit?
Děkuji za odpovědi. Petr
Když si vezmeš třeba T-Mobile TV, balíček M, tak tam máš jak Golfchannel, tak Eurosport 2, na kterých běží golf. Dle netu první tři měsíce za 200 na měsíc, pak za 500. Ale možná existují i levnější nabídky, neprocházel jsem to komplet.
Vím, není to bez platby, ale to se obávám, že to fakt neklapne.
 
AHA! Tak to si mě dostal :) Ja myslel, ze se budu koukat :)

Tak to asi nemaj vsechny majors?
Na Eurosportu zadny major nikdy nebyl a myslim, ze v dohledne dobe ani nebude. Zadarmo to pujde sledovat jen pres nejake pochybne streamy, to bych radeji nejakou stovku obetoval.
 
Když si vezmeš třeba T-Mobile TV, balíček M, tak tam máš jak Golfchannel, tak Eurosport 2, na kterých běží golf. Dle netu první tři měsíce za 200 na měsíc, pak za 500. Ale možná existují i levnější nabídky, neprocházel jsem to komplet.
Vím, není to bez platby, ale to se obávám, že to fakt neklapne.
Pokud to chceš jednorázově nebo jen na nějaký čas ( Golf Channel ) tak např. Kuki nebo SledováníTV vyjde docela levně.
 
Jinak Golf Channel dnes a zítra od 20h. V sobotu a neděli od 19h.
 
Předpověď počasí na dnešek vypadá dobře.

IMG_9900.jpeg
 
Psal jsem, že nechci nic platit ;)
„Žádné peníze, žádná zábava”

Foneticky to zní líp než napsané 🤭
„No many, no fany” 😂
 
Psal jsem, že nechci nic platit ;)
Peťo, před spoustou let mi odpověděl jeden CZ "mafián" na dotaz, za jak dlouho se dá našetřit na to Bentley, ve kterém jezdí, upřímně.
"Chlapče, na to se nedá ušetřit, na to se musí vydělat!" 😂
Tak pojďme touhle cestou.

Kabelová/internetová televize 500 Kč/měs.
Prům. cena rohlíku v obchodě 3 Kč
Měsíčně pracuješ +-20 dní

Stačí, aby se ti v práci pokaždé zakutálelo 9 rohlíků a voalá, celej měsíc golf zdarma. :cool:

P.S. Toto není návod na krádež/zpronevěru/jakoukoliv nelegální činnost, jen připomenutí učiva 4 třídy ZŠ. ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom