Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Olympiáda Tokio – Spilková vstoupí do prvního kola ve středu

… že můžou být rády , že vyrůstají a využívají jiný systém náhledu na výuku sportu mládeže než propraconý systém TCM v našich končinách.Čím to asi bude, že skoro všechny jsou absolventský us škol?
Co ty víš o systému TCM?
Evidentně NIC, ale potřebu to kritizovat máš neutuchající. Zapojil ses nějak do výchovy mladých golfistů? Ne? Tak už si dej pohov 😡

Sorry za OT odpověď, ale tohle se nedá přejít jen „lajkem”

A teď zpátky k tématu.

Aspoň, že to Klára i dnes dala pod PAR.
 
Ráno, než jsme jel do práce, jsem se chvíli doma na přenos díval a docela se mi líbilo, jak v podání některých hráček to bylo takové "lehké". Patování Nelly Kordy se mi moc líbilo. Resp. přišlo mi tak nějak mimoděk... klidně mohla přijít na grýn, připsat +1, vzít míček a jít, vyšlo by to na stejno. :-D To musí být pro soupeřky ve flajtu hrozně depresivní, když jí to tam padá takhle z jakékoli pozice.

Super to bylo.

Škoda jen, že Klára nebyla častěji v záběru :( Držím jí ale moc palce, aby jí to šlo pořád minimálně tak dobře, jako doposud. :up:⛳
 
Nelly to trochu nakopla, čtyři rány super, ale dokud tam nepadne poslední..
A Klára taky super, drží se..:up:
 
Teď při atletice byla komentátorem sdělena informace, že se uvažuje kvůli počasí o zkrácení golf. turnaje žen na 3 kola.
Tak nevím, zda to pro Kláru může být výhoda nebo ne.
Taky jsem to slyšel, ale hlavně mě překvapila informace kterou dostali pořadatelé že hřiště není polohu vzhledem k počasí vhodné a postavili se k tomu stylem "ono to nějak dopadne" přístup nic moc za mě tedy..:eek:
 
Takže snaha o odehrání 4. kol tu je.
3. kolo se půjde ve 3 hráčkách z 1. a 10. jamky.
4. kolo stejně jako 3. kolo - jen o hodinu dřív.
Pokud by nebylo možno odehrát 4.kolo v sobotu, bude dohráno v neděli.
Nicméně, pokud by se nepodařilo odstartovat nebo dohrát 4. kolo, bude vítězka vyhlášena po 54 jamkách.

B893C0E7-D82D-42F3-8829-E764FCADD149.jpeg
 
@macdav Vidím. Lexi hraje za USA, Klára za Bogner, tu zemi neznám, ale uznávám, že v zeměpise jsem nijak zvlášť nevynikal..
Českou vlaječku má na druhé straně pod ručníkem ;)
 
Po třetím kole T25! Jen si to už nepokazit!
Tak hlavně se nebát o výsledek, chce to zabrat a trochu zaskórovat.
 
Nevím, ale nejsem si jistý, že ta spokojenost s umístěním po 3. kole je ten správný mentální stav před finálovým kolem 🤔😟

960FA220-91F8-4B4C-83EF-B5B10455680C.jpeg
 
Nevím, ale nejsem si jistý, že ta spokojenost s umístěním po 3. kole je ten správný mentální stav před finálovým kolem 🤔😟

Zobrazit přílohu 26132
Vzhledem k tomu, že když nedá cut na tůře, povídá něco jako “dobře švihám, jde to správným směrem”, tak mi tohle přijde odpovídající. Hlavně tomu, jakou má sezónu a jak to sama vidí..
 
Vzhledem k tomu, že když nedá cut na tůře, povídá něco jako “dobře švihám, jde to správným směrem”, tak mi tohle přijde odpovídající. Hlavně tomu, jakou má sezónu a jak to sama vidí..
Mě u ni prostě chybí ta dravost. Nevím jestli by se podobně vyjádřila třeba Nelly Korda.
Bral bych, kdyby řekla „20. místo není špatný, ale zítra do toho půjdu naplno a zkusím to vylepšit.”
On ten rozhovor celý je takový „spokojený”.
 
Mě u ni prostě chybí ta dravost. Nevím jestli by se podobně vyjádřila třeba Nelly Korda.
Bral bych, kdyby řekla „20. místo není špatný, ale zítra do toho půjdu naplno a zkusím to vylepšit.”
On ten rozhovor celý je takový „spokojený”.
Každej je nějakej.
Radši tohle než velkohubý prohlášení neodpovídající realitě jako podle mě často třeba Dešampón.
Od Kláry jsem čekal horší vystoupení a třeba ona od sebe taky, tak je prostě spokojená, že to neposr..a😉
 
Třeba jí to na té LPGA nejde, protože patří k těm nejkratším na okruhu. Moc to nesleduji, takže netuším jak dlouhá hřiště tam obvykle hrají ale taková Nelly je v průměru o více jak 20m delší, to je slušná výhoda.

Anebo taky ne. Inbee Park je ještě kratší..
Nedávno jsem viděl kus finále turnaje, kde Lexi (a fakt není krátká) úplně zkolabovala v posledním flajtu. Vyhrála “trpaslice” (nic ve zlém) odněkud z Asie. Zaboha si nemůžu vzpomenout, která to byla. Přitom rozdíl ve drivech oproti Lexi byl stejně směšný, jako bys porovnával mě a @JanKostalCZE 😁
 
Ale když je porovnáš, tak to vypadá, že ta délka je u té Inbee jediná slabina, ve zbytku statistik je hodně vysoko, což se o Kláře říct nedá.
 
Ale když je porovnáš, tak to vypadá, že ta délka je u té Inbee jediná slabina, ve zbytku statistik je hodně vysoko, což se o Kláře říct nedá.
No, takže sis odpověděl sám. Není celkově nahoře, protože není hodně vysoko vpodstatě v ničem. Proč zrovna vybírat délku?
 
Protože na délce záleží i když ženský tvrdí opak :)
Nevím, jen mě to zaujalo až když sem si prohlídnul její statistiky detailněji, tak ona vlastně nemá nic, čím by tu délka kompenzovala.
Ta Inbee podle všeho skvěle patuje.

Takže je otázka, jestli ty ostatní složky hry netrpí díky její hře z týčka, protože hraje třeba častěji než ty nejlepší střední až delší železa do greenu, takže ho o to méně častěji trefí, nebo i když, tak dál od jamky, takže méně birdie, musí vícekrát za kolo zachraňovat par.

Jak říkám, nesleduju to, takže nevím jak to reálně ta její hra vypadá, třeba má jen smůlu, že se to vždycky někam blbě odrazí :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom