Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Nastal Tigerův čas? Amerika má jasno, kdo by měl být příštím kapitánem v Ryder Cupu

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Nastal Tigerův čas? Amerika má jasno, kdo by měl být příštím kapitánem v Ryder Cupu (GolfExtra.cz)

Zatímco na evropské straně se volá po tom, aby Luke Donald zastával roli kapitána v Ryder Cupu i za dva roky na americké půdě v Bethpage, jeho kritizovaný protějšek Zach Johnson zcela jistě podobnou nabídku nedostane. Nahlas už se mluví o tom, že kapitánem Spojených států nemůže být v roce 2025 nikdo jiný než Tiger Woods.

Pokračovat ve čtení...
 
Ještě z jiného soudku. Možná jenom mně to vrtalo hlavou, ostatní to víte, ale ... říkal jsem si, že každý hráč má svůj oblíbený typ míčku, navíc profesionálové jsou ještě možná vázáni povinnostmi sponzorských firem, ale hlavně jsou zvyklí na své. Jak to tedy funguje v Ryder Cupu při foursomes? Po chvíli googlení jsem našel níže uvedené. Tak pokud někdo tápal jako já, třeba mu to přijde k přečtení vhod. https://www.golfmonthly.com/ryder-c...-is-used-in-foursomes-at-the-ryder-cup-164905
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom