Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Máte rádi hřiště Olomouc?

Máte rádi hřiště Olomouc?


  • Hlasovalo
    27

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
olomouc.png


Máte rádi hřiště Olomouc? Jak se vám líbí, jak hrajete, osobní dojmy a spokojenost a zážitky vítány. V čem byste hřiště doporučili ostatním, na co třeba si dát dle vás pozor, resp. s čím počítat, aby zážitek byl co nejlepší. :)
 
Upraveno:
To budou tak 2 roky, co jsem 1x hrál v Olomouci. Za mne to bylo OK, pozitivní vzpomínky. Šel jsem to na dokup v ČGK, tak i cenovka byla velmi dobrá. Jen si pamatuji, že v sobotu v poledne na hřišti moc lidí nebylo a občas jsem tápal při přechodu kam jít a při hře kam mířit. Po druhé jsem se tam ještě nedostal. Ale až pojedu pracovně na severní Moravu, se zastávkou v Olomóci počítám.
 
Jezdím často a rád, úterní HCP turnaj za 700 Kč, nebo pondělní dopoledne za 590 je super, Hřiště má sice nedostatek vody, ale poslední roky šlo hodně nahoru, pokud nejsou greeny zapískované tak vždy super...hřiště je přehledné a má dost skórovacích jamek...
 
Paráda, hraju tak 3-4x do roka + turnaj. Na rozdíl od roviny kolem Labe kopcovitý terén, zajímavý layout, 2. devítka je super.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom