Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Levé hole - koupím

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
7,4
Hola hej,

sklad prázdný, na internetech nic slušného nenacházím. Nemáte někdo ve svých kůlnách, garážích, šuplících a brlozích nějaké levé hole pro chlapa (ocel) začátečníka? Klidně hrané, ideálně kolem 5 000 Kč?

Díky, M.
 
Dobre odpoledne. Mam, cca dva roky pouzivane, nyni zahalejici, Slingshot, ale s shafty R FLEX. S, P a 9 az 5. Mohu umyt a poslat. Na cene mi prilis nezalezi. Budu rad, kdyz poslouzi.
 
Dobre odpoledne. Mam, cca dva roky pouzivane, nyni zahalejici, Slingshot, ale s shafty R FLEX. S, P a 9 az 5. Mohu umyt a poslat. Na cene mi prilis nezalezi. Budu rad, kdyz poslouzi.
Můžu nějakou fotku?
 
20220902_150419.jpg 20220902_150354.jpg 20220902_150332.jpg
 
Pridam k tomu Nike Sasquatch2 3w+5w, R flex, 15* a 19*. 5w hodne poskrabana ale jen kosmeticky, s 3w nekdo trochu trisknul, takze poskrabana a na spicce dulek. Daruji za odvoz (Slany), nebo postovne.
 
já mám stále k dispozici spoustu wedge ( mizuno) a pak hybridy 3 a 5 od Adams. 5 dřevo mizuno, a další hole. Neupotřebím je a nabízím je za pakatel.
 
@PavelSasak , @guty ,@Sabian - diky moc chlapci, to uz vypada na poskladani celyho bagu:). Levej putter mam. Dokazete mi to poslat? Kdyztak mi poslete SZ a domluvime platebni podminky. Mohu napr. barterovat za golf ci hotel u nas v Horehledech😉.
 
Mohu poslat az ve stredu, ted jsme v Cechach. Co je to SZ?
 
Mohu poslat az ve stredu, ted jsme v Cechach. Co je to SZ?
Můžeš mi je tedy prosím poslat? Co ti za ně nabídnu?
 
Dnes je ocistim a zitra poslu. Asi DPD. Napis prosim adresu. 2000 CZK, je-li to OK. Neni-li to OK, navrhni Ty a ja to asi prijmu.
 
@mkopcak, @PavelSasak: pls, domluvte si to konkrétně už dál před SZ - soukromé zprávy. Kliknout nahoře vpravo u sve ikonky - a odkaz "Nová soukromá zpráva". At se nam tu zbytečně neválí veřejné soukr. údaje.

👍
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom