Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký koupit golfový vozík?

Technik ve firmě automotiv
Tak to o maloserii asi moc neví (nic osobního), v automotive sekají vše jako Baťa cvičky :)
Ale co vůbec zkusit se dát dohromady, třeba s podporou náčelníka vytvořit dotazník pro manuální a elektrický vozík, zjistit preference uživatelů fóra ohledně designu, parametrů ceny atd.
Pak se nad výsledky můžeme sejít třeba u pivka na technickou debatu a dát hlavy dohromady.
Uvidíme, co z toho vyleze.
Může to být podnikatelský záměr pro někoho tady, nebo taky komunitou financovaný projekt (jako kickstarter), nebo něco úplně jiného :)
Já se dobrovolně vzdávám tvorby dotazníku atd., ale případné technické diskuse nad konstrukcí, technologií výroby a testování prototypu se klidně zúčastním.
 
Vy mi davate. Jeste, ze se vseho chytnu. :DJsem pro, nicmene v tomto se taky necitim uplne pevny v kramflecich, takze dotaznik musi dat do kupy jina hlava. Kdo se chytne?
 
Lehký, elegantní, skladný, jednoduchý na složení, výdrž 27-36 jamek, samo si přibrzdění z kopce. Minimálně držák na deštník. Cena 12k strop. Co tam máte dál?

A zpětné zrcátko. To by byla rarita!!! Jediný golfový vozík se zpětným zrcátkem. Ženy by ho určitě využívaly po každé ráně.... [emoji23]
 
Upraveno moderátorem:
Asi sa očakávam moja iniciatíva,keďže som tu rozprúdil túto debadu ;)

Keby každy napísal niečo v štýle pana "doktordee" dali by sa z toho urobit slusne zavery.

pani Marta, s všetkou úctou k Vám a k Vášmu mužovi, vozíky niesú len "par trubiek" hlavne nie tie elektricke.
 
Ono stačí chodit chvíli na hřiště a uvidíš co má většina za design. Myslím, že tvrzení Nechci design ála Jucad je kec. Je přesně to to chtějí všichni. Jednoduchý, elegantní a skladný. Všichni po něm koukají a všichni ho znají. Proč asi. Jen ta cena... ble
 
Ono stačí chodit chvíli na hřiště a uvidíš co má většina za design. Myslím, že tvrzení Nechci design ála Jucad je kec. Je přesně to to chtějí všichni. Jednoduchý, elegantní a skladný. Všichni po něm koukají a všichni ho znají. Proč asi. Jen ta cena... ble
Není to kec Davide, nevím jak se skládá Jucad, ale vždycky, když jsem viděl někoho skládat takovej typ vozíku, měl kolečka a hromádku trubek. To já nenávidím a nechci. Bych furt někde něco zapomínal.
Já chci jeden kus, kterej se složením co nejvíc zmenší, ale zůstává pohromadě. Nejlíp se vším potřebným, jako držák deštníku, mobilu, scorkarty a pití. Když nebudu muset vyndat baterku, jenom dobře.
 
Já mluvil o designu. Že je složen z miliónů dílů mi taky "vadí". Taky mám raději hop šup a je složeno. Jucad lego je daň za skladnost.
 
No ten design má důsledky, ty co já píšu.
Navíc na tomto designu nevidím nic extra.
 
Tak šup sem s tím co se vám líbí! Vy hejtaři... [emoji38] [emoji38] [emoji38]
 
Aha! Tak to já pochopil špatně zadání... Vy vlastně chcete jakýkoli vozík co bude říkat Nejsem snob ni posér!

A teď vážně. Ale vážně... máte tu možnost si říct co byste chtěli ale zatím tu čtu jen co byste nechtěli. Takhle se toho vozíku od @kERkyyy nedočkáme.
 
Tak šup sem s tím co se vám líbí! Vy hejtaři... [emoji38] [emoji38] [emoji38]
Ty sičáku :)
Mě se vcelku líbi clikgear, ale ty se ptáš spíše na elektriku myslím.
Moje okolí prošlo ledasčím, už si ani nepamatuji všechny ty divný názvy vozíku.
Taky si pamatuji, že jsem jednou nedokázal do jedné elektriky ani cvaknout baterku, mělo to konektor v baterce a musel jsi se přesně trefit.
Stačilo když nebylo dostatek světla a pak si mohl slyšet celou řadu slov, co ze mě vylétlo :) ten vozík se jmenoval gokart.

Po delší úvaze jsem si vloni koupil Motocaddyho, šlo mi i o to, abych mohl sem tam popovézt našeho nejmenšího, takže jsem nechtěl žádnou hajtru, potřeboval jsem aby naskočil na bag jako na koně a už se frčelo.
Baterka 36 jamek byla jasná volba, k tomu držák na deštník a skorku. Jediný co mi u toho chybí je, takový ten malinký podvalmíček, jako mají kočárky, aby si prcek na to mohl stoupnout a občas se popovézt.
Víš co myslím ne ? Děti máte už ne ?
 
Ty sičáku :)
Mě se vcelku líbi clikgear, ale ty se ptáš spíše na elektriku myslím.
Moje okolí prošlo ledasčím, už si ani nepamatuji všechny ty divný názvy vozíku.
Taky si pamatuji, že jsem jednou nedokázal do jedné elektriky ani cvaknout baterku, mělo to konektor v baterce a musel jsi se přesně trefit.
Stačilo když nebylo dostatek světla a pak si mohl slyšet celou řadu slov, co ze mě vylétlo :) ten vozík se jmenoval gokart.

Po delší úvaze jsem si vloni koupil Motocaddyho, šlo mi i o to, abych mohl sem tam popovézt našeho nejmenšího, takže jsem nechtěl žádnou hajtru, potřeboval jsem aby naskočil na bag jako na koně a už se frčelo.
Baterka 36 jamek byla jasná volba, k tomu držák na deštník a skorku. Jediný co mi u toho chybí je, takový ten malinký podvalmíček, jako mají kočárky, aby si prcek na to mohl stoupnout a občas se popovézt.
Víš co myslím ne ? Děti máte už ne ?
Nemám a nechci.
 
myslím, že základní vlastnost je skladnost, aby se to vešlo do kufru auta. ty ostaní věci už jsou u většiny vozíků plus mínus stejné a aby se to při rozdělávání nerozpadlo na spoustu dílů.
Pokud jde o vlastnosti na hřišti, tam je to jak jsem psal plus mínus stejné, tedy aby byl stabilní při nerovnostech a taky aby na tom seděl bag. Vadí mi třeba, když bag je více šikmo, protože pak se mi blbě tahají hole z bagu. plus ty "serepetičky" okolo, držák na deštník a skorekartu. Design je pak věc každého vkusu a samozřejmě výsledná cenovka
 
Ok, tak já tedy chci něco jako motocaddy M3 Pro, brzdění z kopce s rekuperací, bez nutnosti vyndavat baterku (36j) při skládání, integrovaný držák na mobil, deštník, scorku a něco do kapsy, aby vozejk jezdil za mnou kam půjdu s vypínačem, aby nevjel na green.
 
Ok, tak já tedy chci něco jako motocaddy M3 Pro, brzdění z kopce s rekuperací, bez nutnosti vyndavat baterku (36j) při skládání, integrovaný držák na mobil, deštník, scorku a něco do kapsy, aby vozejk jezdil za mnou kam půjdu s vypínačem, aby nevjel na green.

A jste aj ochotný za toto všetko zaplatiť?
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
A jste aj ochotný za toto všetko zaplatiť?
Jasně že jo, M3 pro si asi koupím, chybí mu rekuperace, s velkou baterií nejde složit a ten ovladač (což by měla být levná záležitost - přesně u toho se platí za komfort ne za drahou výrobu).
Pokud se s tímhle vším vejdeš do ceny, jakou najdeš na odkaze z anglického shopu, jak tu postoval David (cca 600£), utrhnu ti ruce :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom