Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký koupit golfový vozík?

Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

Marto, ten bag radeji nebrat nemusi byt k tomu voziku vhodny, navic je to Dunlop. Neni problem sehnat celkem rozumny cartbag, ktery je vhodnejsi nez toto.
Vozik samotny vypada za ty penize naprosto super! Jsem zvedavy az dorazi.
 
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

To video pro další je např přímo tu (youtube se dá vložit pomocí na webu pomocí takové té ikonky play v červeném obdélníčku - je předposlední v celé té sadě ikonek při vkládání nového příspěvku).


Jak tu bude, tak dám echo, jak to s tím reálně vypadá. Ale prostě ta cena je bezkonkurenční. Před nákupem jsem to video shlédl taky, na první pohled jsem neviděl nic závadného, tak uvidíme. Docela se těším, jestli to bude bomba, tak doufám, že o týden později tam ještě budou.



Marta: V Praze jsou dvě prodejny SportDirect, pokud vím, jedna na Zličíně, jedna v Letňanech, bohužel z golfu tam toho mají hodně málo, na kouknutí. Ale například jsem tam koupil docela levně dvourstvé míčky callaway. A jak zmínili v jiném tmatu kluci, tak dvoje kalhoty (Dunlop) tuším jsem tam viděl teď v akci za 500 nebo 600 Kč? I kdyby jako nouzovka... Uvidíme, jak to bude s tím doručením.

Jan: Pche, jen počkej, jak ten bag bude nakonec docela fajn. :-D (jsou lepší, jasně, ale na ty já teď nemám a hrozně jsem chtěl 14 komor :)
 
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

Ses nepoucitelny a proto budes trpet. Vsadim stare boty, ze to nebude 14 komor (jen mrizka nahore) a pokud, tak se budou hole kousat jak o zivot...
Navic uzky bag s organizerem na 14 je blbost vzdycky. Kruci na co jsem psal ten clanek?!?!!!
Ale ne, preji at se mylim. Jen vse co jsem tam kdy koupil znacky dunlop jsem musel doslova vyhodit. Rucnik, markovatka, brasny, boty, drzak na putter (co nedrzi), lovitko micku s upevnenim na hul, co nejde upevnit na hul... fakt hruza hruz. Legendarni dunlop boty putuji ceskymi bazary dodnes - na fotce kozenkova bota, v realu komplet plastovy vylisek ala Crocs bez jedineho otvoru (inspirace holinkami zrejma). Navic prvni boty vel. 42, do kterych jsem se nevsel. Uaaaaa... alespon ty kriket micky a tycka jsou ok.
 
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

Dneska jsem ho videl v realu. Pusobi dustojne, uvidime co vydrzi.
Ohledne uchytu stand bagu, tak presne jak jsem predpokladal. Bud se to bude muset fest zatahnout a zablokovat nohy, nebo uplne natocit. Kazdopadne velmi nevhodne pro stand bagy, a asi i vykrojene cartbagy s tim asi budou mit problem (treba mottocady quick fold...). Vsak Michal poreferuje.
Za ty penize super. Btw. Na SD uz je pryc. :)
 
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

Michale jak jsi na tom s doručením, mně to DHL slíbila dnes.
 
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

Jan: Máš štěstí, že si neřekl, že je to blbej nákup. :-D By si mi úplně zkazil těšení se. 

Karlos: Před chvíli mi psala žena zprávu, že to právě přivezli, akorát já se dostanu domů dneska až někdy kolem deváté. Tzn. objednáno o víkendu, dovezli tedy do tří dnů. Taky sis ho objednal? To by mě zajímalo, kolik lidí z ČR si ho objednalo :))
 
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

Jen vozík,objednáno též o víkendu, bag mám, 14 way pouze mřížka  :D, jak zaznělo v komentářích celkem na p..., ale odtrpěl jsem s ním dvě sezóny tak třetí taky vydržím, byl tehdá za 900 českých, no nekup to.  :mrgreen:
 Edit: To nemám tušení kolik asi objednáno z čech, každopádně nebýt tebe neobjednám ani já, tímto velmi děkuji. Myslím že je vyloženě náhoda na to narazit, v konkrétní den, na england shopu.....
 
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

karlos: Dobře ty... ad bag - nj, uvidíme, snad to nebude taková tragedie, jak mě všichni strašíte. Budu se tedy těšit jen na vozík. :)
 
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

Tragédie určitě ne, jen tě to bude občas s..t, když se tam hryzne hůl, jsem přemýšlel že tam narvu elektrikářské chráničky, ale zatim jsem se k tomu nedokopal, takže se to dá vydržet.
 
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

Na druhou stranu, mám bag puma, rozdělený po celé délce a hůl se umí hryznout taky...
 
Tak Michale já mám, cihla nepřišla, chceš nějaký popis nebo chceš domácí překvapení ?  ;)
 
Karlos: Klidně udělej výkop, doma bude prcek spát, tak nevím, jak budu moci rámusit. Tak, co jsme to vlastně tedy za těch 1700 Kč +- koupili? 
 
Tak pozitiva a sociální jistoty : dobře se skládá a rozkládá včetně předního kolečka, v kolech jsou ložiska (nelenil jsem a rozebral jedno kolo), madlo je gumový a ne pěnový (to se za čas drolí), a překvápko umbrella holder. Moc se mi nelíbí brzda (klik zajištěno,klik odjištěno, ne nahoru a dolu, bojím se jak dlouho to bude fungovat), no a ty zacvakávací mechanismy na celkové složení a přední kolo uvidíme jak to bude, kombinace kov plast.
 
Karlos, Michal: Té brzdy se netřeba bát. Funguje mi 3 roky bez problémů. Ono ji vlastně ani příliš nevyužívám, tak nějak jsem zapomínal odbrzdit pokaždé...
 
Já trumbera ten vozík neobjednala a včera už tam nebyl! Rvu  si vlasy. ALe díky za odkaz na ten bazoš, vypadá zachovale ne?
 
Marto, ja bych si ho mozna koupil do foroty :)

Ten bazos vypada ok, pan ma dva, takze by slo i vybrat asi. Za ty penize to je dobre myslim.
 
Ukážu ho mladýmu co na něj řekne, po vozíku koukám pro něj. Za stejné peníze jsem koupila tříkolák nepoužívaný tady na Levném golfu. Jestli je dobře skladný a není to vyloženě hačaperk. ...
 
Takže za sebe už alespoň krátce - vozík jsem rozbalil a spokojenost, myslím, že za danou cenu se asi lépe pořídit nedá. Složení a rozložení je otázkou okamžiku, kolečka sundavací, ložisková. Držák na deštník součástí. Trochu mělký a menší úložný prostor na madlu (taková ta zavírací krabička) - můj mobil se tam nevejde. Pocitově dobré no a cart bag dunlop se na něj dá něj upevnit úplně v pohodě, není potřeba natáčet. Ovladatelnost na parketách dobrá. :) Úchyty nedokážu posoudit, jak dlouho vydrží - to holt až praxe. No, a doručení ze sport directu uk bylo během tří pracovních dnů - DHL, bez problémů. Už se těším, jak to s ním půjde na hřišti. 


 

Přílohy

  • rsz_img_20160305_075400.jpg
    rsz_img_20160305_075400.jpg
    65,2 KB · Zobrazení: 1.206
  • rsz_img_20160305_080218.jpg
    rsz_img_20160305_080218.jpg
    54,5 KB · Zobrazení: 1.155
Ma ten bag nejak fixovane nohy? 
Jak jsou resene ty komory (kolik jich je a jak je ta latka uchycena po stranach bagu - na krajnich komorach)?

PS: ty mas doma ottuv slovnik naucny? :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom