Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jakou jednu hul na druhou stranu?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jsem pravák a myslím, ze bych ocenil jednu záchranou hůl pro levoruké. Jakou byste doporučovali? 9i?

Máte takovouto obrácenou hůl v bagu? Zkušenosti?
 
Jako přeučený levák jsem používal 52°.. už ji nenosím. Používám v případě nutnosti tři jakoby fígle.. Otočené pravoruké železo špičkou dolů, putter mezi nohama a případně, a to ty nemáš, utility iron má vzadu takovou pěknou plošku, takže se dá na vyklepnutí použít jako levá...
Cally utility (1).jpg
 
Kolikrát za sezonu se vám to stane, že právě stojíte u nějakého stromu nebo ohrady a napravo fakt hrát nejde? Nebo nějaký pravák trénuje i nalevo? Neberu situaci, kdy stát nalevo je prostě o něco lepší (u bankru atd.) - stejně se budu bát hrát nalevo v situaci, kdy nejsou ideální podmínky, protože bych to stejně netrefil dobře. Takže leváckou hůl bych si dal do bagu asi jen v případě, že bych měl míň holí standardně (a to nemám).
 
Kolikrát za sezonu se vám to stane, že právě stojíte u nějakého stromu nebo ohrady a napravo fakt hrát nejde? Nebo nějaký pravák trénuje i nalevo? Neberu situaci, kdy stát nalevo je prostě o něco lepší (u bankru atd.) - stejně se budu bát hrát nalevo v situaci, kdy nejsou ideální podmínky, protože bych to stejně netrefil dobře. Takže leváckou hůl bych si dal do bagu asi jen v případě, že bych měl míň holí standardně (a to nemám).

To ja treba mam. Standardne pouzivam cca deset holi, ostatni mam do poctu, nehraju s nima vubec. Nevim, jestli se to stane hodne casto, ale mne se to v parkovych hristich, tam, kde jsou stromy, proste stava. Jasne, sem tam. Az budu jednou mit hcp pod dvacet, tak to treba uz se mi stavat nebude. No. Jde mi o to, kdyz uz by to nejaka hul byt mela, tak jaka je nejpraktictejsi? A sem tam s ni neco i natrenovat?
 
Upraveno:
To ja treba mam. Standardne pouzivam cca deset holi, ostatni mam do poctu, nehraju s nima vubec. Nevim, jestli se to stane hodne casto, ale mne se to v parkovych hristich, tam, kde jsou stromy, proste stava. Jasne, sem tam. Az budu jednou mit hcp pod dvacet, tak to treba uz se mi stavat nebude. No. Jde mi o to, kdyz uz by to nejaka hul byt mela, tak jaka je nejkritičtější? A sem tam s ni neco i natrenovat?
No, já mám k 20 blízko a stává se mi to furt. Už jsem i zlomil hůl o smrcek. Jak byl levou hůl užil, na takové to vyklepnuti. Asi 9i nebo 8i si plánuju sehnat.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom