Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy potrénovali?

A hned jsem to byl vyzkoušet. Jsem poměrně překvapen, jak mne to nutí protahovat rány a osobně bych čekal, že z toho bude výrazně větší šlajzy. A opak je pravdou, rány to hezky rovná...
Já to udělátko s normální holí moc nechápu. I na tom videu stejně vedeš rovinu švihu sám a ta konstrukce tě přece nijak nevede. Nebo se mýlím ?!
To s tou speciální holí je jasné - o tom žádná. Tam je to pro získání pocitu vedení té správné roviny švihu.
 
Já to udělátko s normální holí moc nechápu. I na tom videu stejně vedeš rovinu švihu sám a ta konstrukce tě přece nijak nevede. Nebo se mýlím ?!
To s tou speciální holí je jasné - o tom žádná. Tam je to pro získání pocitu vedení té správné roviny švihu.
Nevede, ale podvědomě ji vnímáš. A především u prošvihu mne to nutí jít jinudy, než bych při svém úderu chtěl přirozeně jít. A paradoxně ty rány byly rovnější, než bych čekal, takže na tom něco bude. Odpálil jsem na tom asi 30 míčů, takže žádný velký reprezentativní vzorek. Původně jsem čekal, že to bude jen pro začínající hráče pomůcka k vysvětlení principu golfového úderu. Ale zjevně to bude mít mnohem komplexnější využití...
 
Hezké počasí, málo času, vyrazil jsem alespoň na driving na Černý Most a hned jsem dostal odraženým míčkem a to ještě vlastním. Při lobu 60 wedgí se míček odrazil od hrany sítě horního patra a přímo do mě. A to se snažím stát vždycky spíše u kraje rohožky, protože už jsem měl párkrát namále 😄.
 
Trénink třetí. V Hořehledech druhý s panem Čelikovským. Ani jedna rána s míčkem se nepovedla. 🥲 Švih bez míčku se někdy podařil. Turnaj na Grabštejně budu tedy hrát bez míčku, aby se alespoň něco povedlo.😉
IMG_8412.jpeg
 
Trénink 4. Dnes v Hořehledech s Jirkou. Úplně jiné pojetí tréninku než jsem znala. Díky moc. Jirka mi řekl mnoho informací, které byli pro mě nové. Trénink byl ucelený, posloupný, pochopitelný. Během dvou hodin jsme zvládli paty, čipy, pitche a dlouhou hru. Od začátku do konce trenér chválil (a to vždy potěší), hledal chyby a ty se mi snažil vysvětlit a pracoval na jejich odstranění. A mnohé se podařilo.:) Velmi pohodové odpoledne, které rychle uteklo.

Do konce školního roku moc her nestihnu, ale o prázdninách se na hřiště už těším!:up::)
 
2 a kus košíku s půjčenou 7i na pravou stranu. V Golf arts na mě koukali trochu jak na magora - potřeboval bych nějaký železo napravo na stiffu... A jaký chcete model? Jakou délku?... To je mi fuk, něco co trefí i kopyto 🤔😅. Dostal jsem Callaway Apex.

Samofilmovani docela pomohlo, a I když ten švih je hrozně slimakovej 😅, směrová stabilita solidní. Když jsem si nakonec dal pozor na švih zevnitř, tak poslední balóny už letěly vzduchem 7i skoro 120m 😂
ALE nic mě z toho švihu neboli a po delší době mám zas trochu pocit kontroly 👌. Zítra znova, dal se uvidí 🤷‍♂️
 
Tak jsem ty klacky po zimě taky vytáhnul:).....Do původního záměru si zahrát v Benátkách mi byly hozeny vidle hlídáním vnuka, ale to nevadí.....v týdnu to napravím.
Takže z toho nakonec byl jen trénink v Benátkách........Ze 60 míčků v kýblu jsem zkazil cca jen 5 ran, jinak to lítalo překvapivě pěkně a kam mělo. Rovněž tak čipy z různých vzdáleností. Tak nevím, co si o tom mám myslet:D:D.
Jinak hřiště skoro plný (většinou dvojflighty), parkoviště zaplněný cca ze 3/4, na sluníčku 15°C........no prostě "typický" začátek února na golfu:D:up:
 
IMG_6464.jpeg


První polovina míčků... dokud to nezačnu trefovat, nejdu odsuď! :-D

---
Víkendová fotka z Hostivaře, jako tam bylo trénujících golfistů, jak bylo krásně. Já po kurzu rozhodčích 3. třídy jsem jen v podvečer dal vždy hodinku čipování a krátké přihry jak v sobotu tak v neděli - a myslím, že bude potřeba ještě hodně těch zakázaných gumových medvídků, abych byl na pohodovém obláčku a nebo pro letošek budu hrát raději gimmy od modrého vzdálenostního kolíku (50m). 🏌️‍♂️🏌️‍♀️⛳
 
Zobrazit přílohu 41006

První polovina míčků... dokud to nezačnu trefovat, nejdu odsuď! :-D

---
Víkendová fotka z Hostivaře, jako tam bylo trénujících golfistů, jak bylo krásně. Já po kurzu rozhodčích 3. třídy jsem jen v podvečer dal vždy hodinku čipování a krátké přihry jak v sobotu tak v neděli - a myslím, že bude potřeba ještě hodně těch zakázaných gumových medvídků, abych byl na pohodovém obláčku a nebo pro letošek budu hrát raději gimmy od modrého vzdálenostního kolíku (50m). 🏌️‍♂️🏌️‍♀️⛳
To počasí dělá divy, už lezou ven i pampelišky 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom