Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2023) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Krásnou hru po celý nový rok přeji všem jamkařům.
Pokud už začínáte plánovat své putování po českých hřištích v roce 2023, zejména po těch, která jste dosud nenavštívili, nabízím odkaz na aktuální mapu našich znormovaných hřišť v Google mapách, třeba někomu usnadní plánování ideální trasy.
https://1url.cz/@golfCR
 
Já to vykopnu, když se k tomu nemáte :) Chvíli jsem si myslel, že "break 80" se povede, nevyšlo to. Koncovka se nepovedla.

1672580058585.png


Ale foukalo pěkně od západu, takže jak trojka tak třinácka velmi dobře dosažitelné druhou ranou, vždy prakticky na kraji grýnu, v obou případech po čipu birdie.

 
Na Nový rok jsem ještě nehrál, ani novoroční odpaly jsem nedával, většinou jsme se teprve vraceli z hor. Ale letos jsme si Silvestra na horách odpustili a tak jsem si mrsknul Černý Most. Hřiště v dobré kondici, grýny jezdí jak namydlený. Hraje se většinou z modrých (aspoň myslím, možná i někde z červených?, teď nevím). Ve spojení s počasím naprostá spokojenost. Hrál jsem jen železy a protože z modrých, tak i výsledek byl OK (+15). Škoda několika trojpatů, ale ty grýny tady fakt super. Po těch podzimních “rozoraných“ aerifikovaných a zapískovaných grýnech jsem na ty místní nenašel recept.
Škoda, že volno je u konce a člověk musí zpět do Kolbenky.
 
7.1.2023 • 9j. Kotlina: 52 ran, 13 patů (by mGolf)

Kotlina na víkend otevřela.Moje nadrženost byla na maximu a tak jsem dneska vyrazil s bagem na záda a s železy P-6 + puter na hřiště. Hned u vchodu mého bytu jsem na dřevěných schodech s překrásným filmem na povrchu uklouzl a sjel všech 8 schodů po zádech :D.Krapet jsem si narazil levé rameno,záda a mojí překrásnou prdelku :confused: Jsem to ale nešika.No došel jsem na zastávku MHD a jel pár km k autu.Obešel jsem jenom devítku,protože vše co jsem si narazil pěkně bolí. Ale bylo to super,i když to na výsledku není moc vidět. 1 par,13 patů, 1 voda a 1 aut. Super flajtík a pohoda :) Sezóna 2023 zahájena

1673105621378.png
 
7.1.2023 • 9j. Kotlina: 52 ran, 13 patů (by mGolf)

Kotlina na víkend otevřela.Moje nadrženost byla na maximu a tak jsem dneska vyrazil s bagem na záda a s železy P-6 + puter na hřiště. Hned u vchodu mého bytu jsem na dřevěných schodech s překrásným filmem na povrchu uklouzl a sjel všech 8 schodů po zádech :D.Krapet jsem si narazil levé rameno,záda a mojí překrásnou prdelku :confused: Jsem to ale nešika.No došel jsem na zastávku MHD a jel pár km k autu.Obešel jsem jenom devítku,protože vše co jsem si narazil pěkně bolí. Ale bylo to super,i když to na výsledku není moc vidět. 1 par,13 patů, 1 voda a 1 aut. Super flajtík a pohoda :) Sezóna 2023 zahájena

Zobrazit přílohu 33756
Nepsal jsi, že si musíš dát oraz a trošku se zdravotně zmátořit, než začneš novou sezónu? 😉
A ty si k tomu narazíš pr... pardon - kostrč hned 1.týden v roce 🙈

P.S.: naraženina bolí min. 14 dní 🙄
 
První letošní hra za mnou a to jsem hrát ani nechtěl. Venku krásně, popadnu hole a jedu na driving do Hořehled. První letošní protažení a tak se těším jak malej Jarda. Zrada, automat na výdej míčku bere jen dvacky a nabitej čip je p.d platný. Takže rezervace, odbavení a rovnou na hru. Na první hru jsem velmi spokojený. Nic vyloženě neulítlo, míček jsem žádný neztratil. Tedy když nepočítám ten zavrtaný do protějšího břehu na dvojce 🤣. Moc nechybělo. Párkrát topinka, ale nebylo to tak často jako loni. Za mě úspěch a těším se na další hru 👍.
 
První letošní hra za mnou a to jsem hrát ani nechtěl. Venku krásně, popadnu hole a jedu na driving do Hořehled. První letošní protažení a tak se těším jak malej Jarda. Zrada, automat na výdej míčku bere jen dvacky a nabitej čip je p.d platný. Takže rezervace, odbavení a rovnou na hru. Na první hru jsem velmi spokojený. Nic vyloženě neulítlo, míček jsem žádný neztratil. Tedy když nepočítám ten zavrtaný do protějšího břehu na dvojce 🤣. Moc nechybělo. Párkrát topinka, ale nebylo to tak často jako loni. Za mě úspěch a těším se na další hru 👍.
Mašina už funguje, teď jsem ji opravil (snad):).
 
Dnes první letošní golf...Benátky...začátek 4°C, konec 9°C, rosný bod nevím, ale chvíli slunce, chvíli zataženo...bez větru, pocitově tepleji...hřiště pohoda, greeny paráda, opravdu nevím, jak to udržují...v lednu, ikdyž velmi atypickém, greeny a layupy lepší než leckde v sezóně...hráli jsme s kámošem jamkovku, krásný průběh, nahoru/dolů...vyhrál jsem...bude mi muset celý týden nosit a odnášet oběd (já vím, jak na základce, ale už se normálně těším do práce, tedy na oběd) celkově 83, ale mix odpališť modré/bílé a stavěli jsme, cožje v této roční době velká pomoc...hrál jsem si s hodinkami Garmin S62...pěkná hračka...jen musím ještě doladit to načítání patů...kdyby mi někdo řekl, že budu 7.1. hrát golf ;) paráda 👍
 
Také jsme dnes po obědě s manželkou a kamarádem narychlo vyrazili do Srbska na hřiště.Počasí paráda - moje hra už tak pěkná nebyla. Na protažení těla to bylo dobré. Odehráli jsme ještě za světla 12 jamek.Člověk pomalu ani nevěří že se 8.ledna se dá hrát golf za tak pěkného počasí.
 
Nepsal jsi, že si musíš dát oraz a trošku se zdravotně zmátořit, než začneš novou sezónu? 😉
A ty si k tomu narazíš pr... pardon - kostrč hned 1.týden v roce 🙈

P.S.: naraženina bolí min. 14 dní 🙄
Skoro jako vždy máš pravdu ;) Před vánoci jsem začal cvičit a uzdravovat mé tělo.Jde to docela dobře. Bohužel jsem neodolal nutkání se jít projít a občas bouchnout do míčku.Jediné co si mohu vytknout je to,že jsem vyběhl ze schodů jako debil :D Ten pád mne zase utvrdil v tom,že nejsem žádnej zdravej mladík :D Dnes se jdu projít zase,abych to rozhejbal ;)
 
I dnes bylo hřiště prakticky plné - sice dostává zabrat ale ty peníze navíc pro hřiště se určitě hodí. Na leden je to výborně hratelné, je to měkké, místy hodně mokré, blátivé, grýny lehce zapískované.

1673183432379.png
 
8.1.2023 • Kotlina: 90 ran, 29 patů (by mGolf)

Dnes jsem z domu vyšel o poznání pomaleji.Na schodech se držel oběma rukama.Neupadl jsem :D. Rozhodl jsem se jít celou osmnáctku. Udělal jsem dobře,protože hra mne neskutečně bavila a naraženiny jsem pěkně rozhýbal.Oproti včerejšku jsem hrál hezky a krásně plynule.Opět jen se železy a 3 hybrídkem.Ten mi pěkně chodil,tak jsem díky němu honil metry.

1673188438740.png
 
7.1.2023 • Benátky: 102 ran, 36 patů (by mGolf)

Taky jsem byl včera v Benátkách, na to, že jsem držel hole v ruce naposledy v půlce října a driving byl zavřený, tak jsem spokojený.

Hřiště ve skvělé kondici (vzhledem k roční době), počasí neskutečné (vesta šla dolů na třetí jamce, takže dále vše v tričku a mikině, kulíška jsem občas sundával a zase nandával). Co obzvlášť oceňuji, je wapka na umytí vozíků - mám vyřídit poděkování od sestry:up: Já si těch pár holí nesl na zádech...

Opravdu skvělá procházka v neskutečnou dobu na golfu. Ale stejně bych radši, aby byla opravdová zima...

Tak přeji všem hodně her v novém roce!
 
14.1.2023 • Kotlina: 96 ran, 32 patů (by mGolf)

Když jsem ráno ve 2,30 hod snídal a prohlížel si počasí,neodolal jsem ;) Přišel jsem do práce,naložil auto pečivem a vyrazil kolem mého,ve městě zaparkovaného vozu.Tam jsem si vzal hole a vyrazil do Hradce Králové se zastávkama v Liťáku a Roudnici.Při zpáteční cestě jsem zajel na Kotlinu a s velkou radostí,špatnejma ranama a úsměvem na rtech,odehrál jednu sličnou osmnáctku :D

1673710391894.png
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom