Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2023) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Tak jsem zahájil sezónu v Hoře😂
67548704-282E-40F6-A5F4-B2ECA892FEB9.jpeg
 
Dneska neslo odolat, tak jsem vyrazil aspon na rychlou 9 do Stare Boleslavi. Prijezd 10 minut pred teetime, rychle odbavit a hura na prvni jamku. No hura, z teecka jsem nedal ani jeden drive, ale zbytek docela usel. Greeny chlupatejsi, obcas od zizaly, ale je brezen tak se to da chapat. Jak zklamal driver, tak putter potesil.
Tri parky a jeden ptacek, to na druhou hru v sezone ujde!
 

Přílohy

  • IMG_3079.PNG
    IMG_3079.PNG
    23,1 KB · Zobrazení: 57
By mě zajímalo, jestli bych to mohl zahrát bez kontaktu s míčem - že bych to napálil do spodu přes haluz (větev)
Můžeš, pokud při nápřahu něco neohneš nebo nezlomíš.
Ale otázkou je, zda tím něco získáš? 🤔
 
Můžeš, pokud při nápřahu něco neohneš nebo nezlomíš.
Upřesním, že ohnout i zlomit při nápřahu můžeš cokoli, pokud ránu (dopředný pohyb hole s úmyslem zasáhnout míč) dokončíš. Pokud bys potom zlomení v nápřahu svou akci zastavil a to zvýhodnění prostoru pro nápřah by bylo významné, pak bys byl trestán…
 
V neděli jsem to měl za 79, což byl vyrovnaný best po skoro 8 měsících, včera jsem pokořil další milník a to nejhorší skóre od 03/2021 :)
A tu 18ku jsem ani nedohrál, to jsem dopočítal jak by to asi nejspíš dopadlo 😅

Zobrazit přílohu 35227
No, tady je krásně vidět, jak je vše relativní.

Co já bych dal za Beřovice za 96 :D:D:D A někdo jiný je z toho smutný 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
 
Zadny driving dnes pred hrou ale prosel jsem si dve jamky na vedlejsim hristi. Perfektni odpal s 5 fairwejovym drevem s vetrem v zadech. Pak prijdeme na odpal na 1 … opet vetr v zadech - beru 5 FW a jeb do vody. Dojdu ma dropzonu opet vytahnu 5FW a opet do vody. Az 3 ranou (pocitano bez trestu) jsem trefil ne vodu ale takove misto , ze jsem musel chipovat zpet abych mel vyjled na jamku.
Anavic jsem dnes valul keden 3 putt za druhym …. Proc ten golf je tak jednoduchy???

A nenasnezilo trosku?

81A93CBF-BE37-4848-891D-D3D0C7690318.jpeg
 
Včera jsem si střihl první letošní turnaj. Od začátku se nedařila hra z odpaliště, trefil jsem ten driver slušně asi 3x, vrcholilo to topinkami na 14. a 15. jamce - obě double a zabil to při 4. ráně na 18 když jsem vykouzlil shank wedží - triple. Podržel mě hlavně patr a krátká hra. Zajímavý je i počet grýnů v regulaci na druhé devítce - žádný :) Dost foukalo ale pršet začalo až když jsem nastoupil do auta. Lehký posun HI 7,2 - 6,8.

Další turnaj plánuji v sobotu v Berouně, máme ještě jedno místo ve flajtu, kdyby někdo šel taky.

1679909768628.png
 
Včera jsem si střihl první letošní turnaj. Od začátku se nedařila hra z odpaliště, trefil jsem ten driver slušně asi 3x, vrcholilo to topinkami na 14. a 15. jamce - obě double a zabil to při 4. ráně na 18 když jsem vykouzlil shank wedží - triple. Podržel mě hlavně patr a krátká hra. Zajímavý je i počet grýnů v regulaci na druhé devítce - žádný :) Dost foukalo ale pršet začalo až když jsem nastoupil do auta. Lehký posun HI 7,2 - 6,8.

Další turnaj plánuji v sobotu v Berouně, máme ještě jedno místo ve flajtu, kdyby někdo šel taky.

Zobrazit přílohu 35257

Gratulace, to není lehký posun, to je naopak v této úrovni už parádní výhra! Dobře ty! Takhle na začátek sezóny ses dobře rozjel! 🏌️‍♂️
V Berouně se snad uvidíme, pokud to vyjde, tak jsme s @mkopcak, Romanem a Honzou jeden flajt obsadili, tak se alespoň pozdravíme. ;)
 
Včera jsem si střihl první letošní turnaj. Od začátku se nedařila hra z odpaliště, trefil jsem ten driver slušně asi 3x, vrcholilo to topinkami na 14. a 15. jamce - obě double a zabil to při 4. ráně na 18 když jsem vykouzlil shank wedží - triple. Podržel mě hlavně patr a krátká hra. Zajímavý je i počet grýnů v regulaci na druhé devítce - žádný :) Dost foukalo ale pršet začalo až když jsem nastoupil do auta. Lehký posun HI 7,2 - 6,8.

Další turnaj plánuji v sobotu v Berouně, máme ještě jedno místo ve flajtu, kdyby někdo šel taky.

Zobrazit přílohu 35257
Nechci se moc opakovat, ale nedá mi to.

chtěl bych jednou napsat něco ve smyslu: Hrál jsem, nešlo mi to (kromě putteru a ...), topinky, shanky, greeny v regulaci špatné, ale mám to za 80 a zlepšil jsem. :D:D:D

Asi budeme muset jit zase spolu ve flightu, abych ti to kazil :p:p:p viz. ČL minulý rok :D:D:D

Blahopřeji a tiše závidím.
 
Ale ten driver fakt nechodil:

3 - zatažený doprava na kopečky
4 - brutálně na patku do bunkeru
6 - šlajz doleva ale odraz od stromu zpět na fairway
8 - opět patka vlevo
9 - nízká jebka asi 170m od odpaliště
11 - šlajz ke grýnu 12 jamky
13 - opět šlajz doleva pod stromky
14 - topinka asi 130m od odpaliště
15 - topinka 150m od odpaliště
18 - opět patka bez metrů

Takže tady nemůže být o nějaké spokojenosti ani řeč :)
Hrát ten turnaj v Poděbradech, tak jsem někde na 95.

Jestli máš v sobotu volno, pojď do Berouna.
 
Ale ten driver fakt nechodil:

3 - zatažený doprava na kopečky
4 - brutálně na patku do bunkeru
6 - šlajz doleva ale odraz od stromu zpět na fairway
8 - opět patka vlevo
9 - nízká jebka asi 170m od odpaliště
11 - šlajz ke grýnu 12 jamky
13 - opět šlajz doleva pod stromky
14 - topinka asi 130m od odpaliště
15 - topinka 150m od odpaliště
18 - opět patka bez metrů

Takže tady nemůže být o nějaké spokojenosti ani řeč :)
Hrát ten turnaj v Poděbradech, tak jsem někde na 95.

Jestli máš v sobotu volno, pojď do Berouna.
Tak jako chápu, no :D:D

Děkuji za nabídku, rád bych šel, Beroun jsme ještě nehrál, ale bez jediného míčku venku (i vevnitř) v tomto roce rovnou na turnaj, to by nebylo dobré :cry::cry:
 
Taková rychlá devítka po sobotní kalbičce, doma v Terezíně. Birdie na 4. jamce - drive na 100m přesně do zatáčky, zátah PW okolo stromu a chip in. Po zimě zatahuju a krátká hra je nejistá.
Ale 47 ran v Terezíne při HCP 26 hodí 23 STB.
Třetí nejlepší výsledek v historii mých devítek tam.
 
Nechal jsem de ukrcat na matchplay senioru v Nō. Hrali jsme v pondelu a dnes, kazdy den po 3 devitkach, 2 prohry a zbytek vyhry, ale to pocasi hruza - brutal wind, a dnes to bylo i se snehem. Dnes rano jsem ani nemohl vstanout od unavy

972303F4-7181-41CD-B842-5410DD9FBD91.jpeg
Minule to byly kvety ale dnes skutecne snezilo …. 9DDAD7B6-736A-4E84-BF2C-C65F6E0355A6.jpeg
Na pohar muzu ale zapomenout …. :)
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom