Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2023) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
12.3.2023 • Kotlina: 101 ran, 32 patů (by mGolf)

Dnes jsem oficiálně začal přípravu na novou sezónu. 80 míčků na drajvinku. Nové držení hole a její založení. Docela jsem se s tím pral. Na hřišti to bylo v první devítce znát - 55 ran, 16 patů. Druhá devítka byla o 9 ran lepší. 46 ran, 16 patů, 1 berdí, 2 pary atd. Poslední tři jamky mi doházely síly. Závěrem musím konstatovat, že pokud mi budou stačit síly a dokáži dobře používat nové držení a založení, tak by to nemuselo být tak tragické to moje golfování.
 
12.3.2023 • Kotlina: 101 ran, 32 patů (by mGolf)

Dnes jsem oficiálně začal přípravu na novou sezónu. 80 míčků na drajvinku. Nové držení hole a její založení. Docela jsem se s tím pral. Na hřišti to bylo v první devítce znát - 55 ran, 16 patů. Druhá devítka byla o 9 ran lepší. 46 ran, 16 patů, 1 berdí, 2 pary atd. Poslední tři jamky mi doházely síly. Závěrem musím konstatovat, že pokud mi budou stačit síly a dokáži dobře používat nové držení a založení, tak by to nemuselo být tak tragické to moje golfování.
:up: .... a taky nezapomínej na pitný režim.
 
:up: .... a taky nezapomínej na pitný režim.
V té zimě jsem vypil 2 litry vody, snědl dvě pidijablka a dva tousty s pomazánkou ;)
 
12.3.2023 • Kotlina: 101 ran, 32 patů (by mGolf)

Dnes jsem oficiálně začal přípravu na novou sezónu. 80 míčků na drajvinku. Nové držení hole a její založení. Docela jsem se s tím pral. Na hřišti to bylo v první devítce znát - 55 ran, 16 patů. Druhá devítka byla o 9 ran lepší. 46 ran, 16 patů, 1 berdí, 2 pary atd. Poslední tři jamky mi doházely síly. Závěrem musím konstatovat, že pokud mi budou stačit síly a dokáži dobře používat nové držení a založení, tak by to nemuselo být tak tragické to moje golfování.
Moje rada ( zkušenost nejenom moje ):
Nic nepředělávej!!!
Pokud to teda není po návštěvě u trenéra.
Když jsem se dostal na 10,3, tak jsem se jako samouk snažil něco předělat hlavně proto, abych se prodloužil a nedopadlo to vůbec dobře. Slušná konzistentnost je tatam, několik let už se zhoršuju a golf mě docela často moc ani nebaví. Drž se toho, co doteď fungovalo.
 
Moje rada ( zkušenost nejenom moje ):
Nic nepředělávej!!!
Pokud to teda není po návštěvě u trenéra.
Když jsem se dostal na 10,3, tak jsem se jako samouk snažil něco předělat hlavně proto, abych se prodloužil a nedopadlo to vůbec dobře. Slušná konzistentnost je tatam, několik let už se zhoršuju a golf mě docela často moc ani nebaví. Drž se toho, co doteď fungovalo.
u mne je to spíš ze zdravotních důvodů ;) nejde mi ani tak o zlepšení...i když by to bylo fajn ;) jak jsem blbě držel klacek, tak mi odchází zápěstí a lokty.. a potřebuji více švihat a netahat to silou ..jak jsem to teď začal hrát, tak to méně bolí :up:
 
Znalci poznají dres modrého týmu 19.jamky, který jsme oblékli na hřišti Olympos a šířili dobré jméno tohoto fóra v zahraničí. Zvládli jsme 6 her za sluníčka v Beleku, dnes ráno brutální slejvák, ale to už se nás netýkalo ...
1678650129786.png
 
14.3.2023 • Hořehledy: 88 ran, 35 patů (by mGolf)

A0A27BCE-7EE2-40FC-8D60-784103647056.jpeg


První moje letošní hra. Jarní prázdniny děti - díky nemoci prcka místo plánovaných hor chata. Tak jsem vydal se zkontrolovat panství Kopčákovic... Sám. Hra se dvěma míči na naprosto prázdném hřišti, mokro, foukalo. Nečekal jsem od své hry nic - od začátku roku jsem neměl hole v ruce. Práce, záda, zima. Už jsem musel! Rány se mi moc nedařily, ale výsledkově to dopadlo lépe, než v naprosté většině mých normálních her. To by se člověk z toho zbláznil.

Odraz od stromu střídal bunkr, topinka byla dneska moji kámoškou a mokré letní grýny milosrdně zastavily všechno, co by běželo ještě teď. Takže sice nakonec 88 ran, ale nezasloužených. Čekám na tu správnou jarní nálož 100+, ideálně na nějakém turnaji. :-D špatná především krátká hra, kdy jsem se fakt necítil, že vím, co dělám. Hřiště mokré, mimo sezónní stav, odpaliště zpravidla spojena, mírně zkrácená. Ne že by to v Hoře nějak pomohlo :p

Nu co, sezónu jsem zahájil. Golfu zdar!

1BBCF126-B6C9-465A-9B55-31A15EB8ADD5.jpeg 28E8C3B3-7844-415D-8281-7128DD636EA8.jpeg 1123720F-1EB2-459D-8C9A-8B4A99B556D7.jpeg

První fotka - můj první letošní odpálený míček. ;)
 
Znalci poznají dres modrého týmu 19.jamky, který jsme oblékli na hřišti Olympos a šířili dobré jméno tohoto fóra v zahraničí. Zvládli jsme 6 her za sluníčka v Beleku, dnes ráno brutální slejvák, ale to už se nás netýkalo ...Zobrazit přílohu 35122
to už jste tam zas???
 
Bohužel teď už tam nejsme :(... Teď trpíme pohledem z okna na šedivou oblohu a modlíme se za hezký víkend.
 
14.3.2023 • Hořehledy: 88 ran, 35 patů (by mGolf)

Zobrazit přílohu 35152

První moje letošní hra. Jarní prázdniny děti - díky nemoci prcka místo plánovaných hor chata. Tak jsem vydal se zkontrolovat panství Kopčákovic... Sám. Hra se dvěma míči na naprosto prázdném hřišti, mokro, foukalo. Nečekal jsem od své hry nic - od začátku roku jsem neměl hole v ruce. Práce, záda, zima. Už jsem musel! Rány se mi moc nedařily, ale výsledkově to dopadlo lépe, než v naprosté většině mých normálních her. To by se člověk z toho zbláznil.

Odraz od stromu střídal bunkr, topinka byla dneska moji kámoškou a mokré letní grýny milosrdně zastavily všechno, co by běželo ještě teď. Takže sice nakonec 88 ran, ale nezasloužených. Čekám na tu správnou jarní nálož 100+, ideálně na nějakém turnaji. :-D špatná především krátká hra, kdy jsem se fakt necítil, že vím, co dělám. Hřiště mokré, mimo sezónní stav, odpaliště zpravidla spojena, mírně zkrácená. Ne že by to v Hoře nějak pomohlo :p

Nu co, sezónu jsem zahájil. Golfu zdar!

Zobrazit přílohu 35153Zobrazit přílohu 35154Zobrazit přílohu 35155

První fotka - můj první letošní odpálený míček. ;)
Takové pěkné fotky do soutěže, měl jsi tam vyrazit minulý týden :D:D:D
Jinak blahopřeji ke hře.
 
14.3.2023 • Hořehledy: 88 ran, 35 patů (by mGolf)

Zobrazit přílohu 35152

První moje letošní hra. Jarní prázdniny děti - díky nemoci prcka místo plánovaných hor chata. Tak jsem vydal se zkontrolovat panství Kopčákovic... Sám. Hra se dvěma míči na naprosto prázdném hřišti, mokro, foukalo. Nečekal jsem od své hry nic - od začátku roku jsem neměl hole v ruce. Práce, záda, zima. Už jsem musel! Rány se mi moc nedařily, ale výsledkově to dopadlo lépe, než v naprosté většině mých normálních her. To by se člověk z toho zbláznil.

Odraz od stromu střídal bunkr, topinka byla dneska moji kámoškou a mokré letní grýny milosrdně zastavily všechno, co by běželo ještě teď. Takže sice nakonec 88 ran, ale nezasloužených. Čekám na tu správnou jarní nálož 100+, ideálně na nějakém turnaji. :-D špatná především krátká hra, kdy jsem se fakt necítil, že vím, co dělám. Hřiště mokré, mimo sezónní stav, odpaliště zpravidla spojena, mírně zkrácená. Ne že by to v Hoře nějak pomohlo :p

Nu co, sezónu jsem zahájil. Golfu zdar!



První fotka - můj první letošní odpálený míček. ;)
No nevím... buď je to fotka před odpalem anebo jsi nepřepálil babské odpaliště:cool:
 
Znalci poznají dres modrého týmu 19.jamky, který jsme oblékli na hřišti Olympos a šířili dobré jméno tohoto fóra v zahraničí. Zvládli jsme 6 her za sluníčka v Beleku, dnes ráno brutální slejvák, ale to už se nás netýkalo ...Zobrazit přílohu 35122

To vedle bude pláž s lehátky, že? Tam si lehne jen člověk, co o golfu moc neví :)
 
To vedle bude pláž s lehátky, že? Tam si lehne jen člověk, co o golfu moc neví :)
Ááááá, levák si připouští obavu z brutálního šlajsu;). Máš samozřejmě pravdu, kolega z flightu tam po trefeném chodníku skončil - naštěstí byla dostečná zima, aby se tam někdo válel a "koupil ji".
 
Dnes jsem si na rozehřátí na indooru dal šipky

A pak osvěžil trénink želez další hrou zvanou trosečník 🤭
 
Míra na indoru honil šipky, a já na Kotlině honil míčky všude možně po hřišti :D Dvě vyrovnané devítky. 52 +52 = 104 ran, 36 patů a mínus 5 míčků. Tak nádherné počasí, a já hrál jako prasátko :( 7 bogí a zbytek šrot. O víkendu mám volno, tak v sobotu ráno potrénuji a potom od 10,20 hod teetime. Snad ta hra bude lepší. Nevím, zda je to počasím, ale po hře mne všechno hrozně bolí :(
 
Znalci poznají dres modrého týmu 19.jamky, který jsme oblékli na hřišti Olympos a šířili dobré jméno tohoto fóra v zahraničí. Zvládli jsme 6 her za sluníčka v Beleku, dnes ráno brutální slejvák, ale to už se nás netýkalo ...Zobrazit přílohu 35122
Do Beleku vyrážím za pár dní na golf, máš prosím nějaké tipy co neminout, popř. si vzít s sebou? Ještě jsem tam nebyla a na golf jedu takhle daleko poprvé. Budu hrát na Glorii - old a new course a noční Carya hřiště.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom