Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2023) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
3.6.2023.jpg

včera devítka
Asi nejlepší hra co jsem kdy šel.
Nová 3 dřevo (nej hůl v bagu) a nový 4 hybrid. Hodím do WITBu.
Ty netrefené ferveje jsou jen odskoky cca 0,5 - 2 m od ferveje, takže naprostá spokojenost.
Ta 3 dřevo tak krásně přímé dlouhé rány, že driver ihned poletí - v bagu je už zbytečný.
Škoda nesmyslně přehraného greenu CHIP-PUTTem na 3 jamce a trojpatu na 7, jinak k tomu kolu moc negativního nemám.
Dokonce i hrozná 9 jamka bez větších problémů.
 
Dnes jsem po práci měl teetime na Kotlině. Počasí super a celý týden jsem nedržel klacky v ruce. Začal jsem košíkem na drivingu, kde to překvapivě docela hezky lítalo. Rychlá kofolička a hurá na hřiště... Podotýkám bez panáka a kávy :D
Po odehrání 18 jamky, jsem se rozhodl k radikální změně, kterou podstoupím po sezóně. Nyní v půli sezóny by to nebylo košér ;)
Dole se nechám přeoperovat na ŽENSKOU.
Zahrál jsem své životní kolo. Výzva změna pohlaví přijata :D
14 FIR, 11 GIR, 78 ran, 32 patů a 42 STB a to vše z Červených odpališť ;)

1685892148262.png


No nemaj to ty ženský jednodušší :D:D:D
 
Dole se nechám přeoperovat na ŽENSKOU.
Zahrál jsem své životní kolo. Výzva změna pohlaví přijata :D
14 FIR, 11 GIR, 78 ran, 32 patů a 42 STB a to vše z Červených odpališť ;)

No nemaj to ty ženský jednodušší :D:D:D

Hele já nevím, fakt je, že nahoře už parametry máš:devil:. Ale vem si, že Kája Dlouhá hrála naposledy 76, a to váží 2/5 Tvé váhy:D
 
Hele já nevím, fakt je, že nahoře už parametry máš:devil:. Ale vem si, že Kája Dlouhá hrála naposledy 76, a to váží 2/5 Tvé váhy:D
No a taky je o 39 let mladší 😢😢
 
Já hraju teď krátký rány a doleva

Mě překvapila ta tvoje železa, tohle se na tvé úrovni nevidí ani u mužů a u žen už vůbec ne, např. i na LPGA hrají z top 50 golfistek "žiletky" jen asi tři hráčky.
Takže jestli s tím budeš schopna dlouhobě hrát, tak kloubouk dolů.
 
Admin note: vlákno pročištěno, pro zájemce viz Stoka. Držme se nadále tématu, bez vzájemně osočujících a hodnotících příspěvků. V případě, že kterýkoliv z uživatelů komukoli osobně nevyhovuje, je možné uživatele "ignorovat" kliknutím na jeho přezdívku a příslušnou volbu.

Zpět k tématu vlákna. :up:
 
Tak moje cesta na Slovensko včera začala na Kácově, abych něco odkoukal od Ondry Liesera:D.....šel jsem s jeho flightem devitku Meadows a bylo to pěkný pokoukání:). Jinak Kácov naprosto luxusně připravenej:up:
Další zastávka - už ne na koukání - Piešťany, devítka na ostrově mezi Váhem a nějakým kanálem, styl takové zmenšené Podebrady, kvalita slušná, roughy žádné ale par vnitřních autů a hlavně množství vzrostlých stromů dokáže hru ztíížit. Na sebe jsem hrál slušně, 3 pary, 3 bogey, 2 doubl....ale když se na jedné jamce zkombinovalo trefení stromu a autu, bylo 8 na světě :(
Jinak určitě hřiště doporučuju jako cca dvouhodinovou zastávku na ne úplně krátké cestě na střední či východní Slovensko....jo a vjezd na ten ostrov je zpoplatněn, ale na golfové recepci listek odpípnou jen za 2€
 
Včera Ypsilonka - hřiště ve špičkovém stavu, hlavně greeny, které jsou na Ypsilonce dlouhodobě ne zcela odpovídající celkové kvalitě hřiště...tentokrát greeny naprostá pecka - souvisí to zřejmě s Czech Golf Open Tour, která se tam bude od 9.6. hrát...fw taky výborné, rafy hratelné, předpokládám, že je nechají do pátku vyrůst, ale včera ok - ztráta vzdálenosti, ale zápěstí si nezlomíš...na některých místech mimo fw již suchá tráva, ale to je v místech, kde se nehraje nebo lépe řečeno, nemá hrát :cool: kdo chce hřiště ve špičkové kondici, je Ypsilonka nyní to pravé....asi ještě ve středu vyrazím...
K mojí hře - většinou hraji vyrovnaně, bez větších úletů - bogey, par, občas double, méně občas birdie...tentokrát "krásná" houpačka - 1 birdie, 8 parů, pouze 4 bogey, ale hlavně 3 triply a 1x doble par na 7čce :) triply na 14tce a 15tce - kdy na 14tce 7i z odpaliště (z bílých), pak 6i a ležím 120m do greenu na fw a odcházím s triplem...auauau...na 15tce drive na fw, přes rokli 6i a ležím 110 do greenu na fw, zatáhnu 48° wedge do pravého bunkeru a dál se mi na to nechce vůbec vzpomínat :vomit:🙈 no a jdu s triplem - ze 110m 6 ran...uááááá...7čka mi dlouhodobě nejde, přitom rozhodně jednodušší jamka...bavím se o tom s kámošem před hrou, že tam musím jít 6i nebo 5i z odpaliště...na 6tce dám birdie, superman efekt,na drivingu jsem dal 2 rovné krásné FW5, takže na 7čce natýčkuji FW5 a zatáhnu do biozóny...no dál popisovat nebudu, neb mi to skoro způsobuje fyzickou bolest :D odcházím s double parem....celkem 90 ran, 36 Stb (ano, i tímto způsobem se dá hrát golf na sebe)...co mě drží je driver, železa dobrý, do greenu tužka, čipy super, patylehký nadprůměr...GIR 33%...příště chci hrát spíš klidně trochu méně parů, ale ty triply, to jako tedy ne :oops:
Po hře výborný oběd, tam mi prostě chutná...Ypsilon jen doporučuji...
 
Včera Ypsilonka - hřiště ve špičkovém stavu, hlavně greeny, které jsou na Ypsilonce dlouhodobě ne zcela odpovídající celkové kvalitě hřiště...tentokrát greeny naprostá pecka - souvisí to zřejmě s Czech Golf Open Tour, která se tam bude od 9.6. hrát...fw taky výborné, rafy hratelné, předpokládám, že je nechají do pátku vyrůst, ale včera ok - ztráta vzdálenosti, ale zápěstí si nezlomíš...na některých místech mimo fw již suchá tráva, ale to je v místech, kde se nehraje nebo lépe řečeno, nemá hrát :cool: kdo chce hřiště ve špičkové kondici, je Ypsilonka nyní to pravé....asi ještě ve středu vyrazím...
K mojí hře - většinou hraji vyrovnaně, bez větších úletů - bogey, par, občas double, méně občas birdie...tentokrát "krásná" houpačka - 1 birdie, 8 parů, pouze 4 bogey, ale hlavně 3 triply a 1x doble par na 7čce :) triply na 14tce a 15tce - kdy na 14tce 7i z odpaliště (z bílých), pak 6i a ležím 120m do greenu na fw a odcházím s triplem...auauau...na 15tce drive na fw, přes rokli 6i a ležím 110 do greenu na fw, zatáhnu 48° wedge do pravého bunkeru a dál se mi na to nechce vůbec vzpomínat :vomit:🙈 no a jdu s triplem - ze 110m 6 ran...uááááá...7čka mi dlouhodobě nejde, přitom rozhodně jednodušší jamka...bavím se o tom s kámošem před hrou, že tam musím jít 6i nebo 5i z odpaliště...na 6tce dám birdie, superman efekt,na drivingu jsem dal 2 rovné krásné FW5, takže na 7čce natýčkuji FW5 a zatáhnu do biozóny...no dál popisovat nebudu, neb mi to skoro způsobuje fyzickou bolest :D odcházím s double parem....celkem 90 ran, 36 Stb (ano, i tímto způsobem se dá hrát golf na sebe)...co mě drží je driver, železa dobrý, do greenu tužka, čipy super, patylehký nadprůměr...GIR 33%...příště chci hrát spíš klidně trochu méně parů, ale ty triply, to jako tedy ne :oops:
Po hře výborný oběd, tam mi prostě chutná...Ypsilon jen doporučuji...
Když tě drží driver, tak nechápu, proč ho nevezmeš do ruky na tý sedmičce?:)
 
Jinak určitě hřiště doporučuju jako cca dvouhodinovou zastávku na ne úplně krátké cestě na střední či východní Slovensko....jo a vjezd na ten ostrov je zpoplatněn, ale na golfové recepci listek odpípnou jen za 2€
Jen bych dodal, že jakmile začne padat listí, tak tam necháte "milion" míčků ;)
 
Když tě drží driver, tak nechápu, proč ho nevezmeš do ruky na tý sedmičce?:)
No, zase tolik mě nedrží, abych trefil to zúžení na 200m :p tam bych krmil biožku zcela jistě...a vlevo je hustý raf...ale chápu, že si ze mě spíš děláš srandu :p
 
No, zase tolik mě nedrží, abych trefil to zúžení na 200m :p tam bych krmil biožku zcela jistě...a vlevo je hustý raf...ale chápu, že si ze mě spíš děláš srandu :p
Nedělám si srandu, ani náhodou. Můj případ to není, ale kdo má spolehlivý a dlouhý driver, tak může jít z týčka na green ( přece to musíš vědět sám nejlíp ).
 
Tak včera v asi poslední slunečný den (předpověď je děsivá :() odehrána "vlajková loď zájezdu" , a to Tále. No.....jedním slovem nádhera, zasazeni do přírody, kvalita vsech ploch!! Společně s Penati a hřišti v Beleku asi to nejhezčí, co jsem kdy hrál:)......ale taky nejtěžší. Ovšem při příjezdu to vůbec tak nevypadá, široké fairwaye, minimum bunkrů.....a pak na recepci čtu, že můj hrací HI je o ránu či dvě vyšší, než nejtěžší hřiště v ČR!!!:oops:. Správně.....je to o greenech, kombinace jejich velikosti, rychlosti a hlavně brutálního modelování (dvoumetrové převýšení nebylo výjimkou) byla šílená......No a pak taky jamky v lese (podobné jako K.Vary), kde každá stranová chyba je krutě potrestána.
Hrál jsem o něco hůř než den předtím v Piešťanech a v souvislostech výše uvedených jsem za 1 par, 4 bogey, 2 dably.....a zbytek včetně jednoho škrtu do čela rád. A hlavně jsem si to móóc užil :):D

Jo...a hrajou tady nějakou slovenskou verzi RequoCupu:D.....červení proti červenobilym, je jich 54!!, včera jich bylo plný hřiště (i hotel), hráli four bally/somy?.....a jejich základní pravidlo je evidentně BEZ ŽEN:D:D
 
Včera a dnes GPA Czech Mid & Senior tour.
Včera problém s driverem, železy do grýnu a patováním na velmi rychlých grýnech (na takové rychlosti jsem ještě nehrál). Hrál jsem v „suchu” - pršet začalo, když jsem se balil do auta.
Dnes hra v drobném dešti (až do 14 jamky) a podmáčených fervejích a poměrně silném větru (až 2 hole). Dnes vlastně jen 3 větší chyby (vodotrysk na 18 a jediné double :mad: a 2x trojpat při GIR).
Jinak jsem dnes použil driver pouze 2x a byl ok. Hřiště je ze žlutých poměrně krátké, na většině 4 a 5PAR jsem rozehrával pouze hybridem. Netrefené ferveje byly vždy jen kousek v hratelném „prvním cutu”.
Opět se mi potvrdilo, že „čím horší počasí, tím lepší hra” 🙈
Jinak norma mi s ohledem na poměrně úzké ferveje, všudypřítomný heavy rough a bankry dobře chráněné grýny, přijde dost tvrdá (bere mi 1 ránu 😌)

IMG_8659.jpeg
IMG_8660.jpeg
 
Záznam ještě ze středy - 4 outy na prvních 3 jamkách jaksi nedávají dobrý základ pro slušný výsledek :D. Asi bych na turnaje neměl z práce odjíždět s mentálním nastavením "tak ještě dotáhnu tuhle drobnost a pak to doženu na dálnici... Kruci, zase nestíhám driving" :D Jo a k tomu mě míček tak na půlce jamek chtěl naučit, jak doklepávat 0.5cm 3-putty, člověka až napadá, čím to hřiště nas** tentokrát...

Zobrazit přílohu 36214

No nic, v Po odevzdám děti a jdu zkusit svoje první MIDy na neznámou Vinoř - konečně jsem svůj HI zase vyšperkoval na tu úroveň, kdy jsem nasazená jednička od konce a tedy mě nějaký double bogey golf nerozhodí :D

Jo a vlastně ještě jedno takové golfové poprvé: to si člověk na vysušeném hřišti užívá pocit skoro profi drajvu (jednoho z asi tak dvou trefených) na 285m Total, když v tom mu okolo hlavy proletí drive týpka s +HI z flightu za ním a dokutálí si to skoro na green 15ky 4-paru??? Slušná rána pro ego, a jak na to má člověk vlastně reagovat? Něco jako "to si dělá...? Aspoň ten FORE kdyby - jo když on je skoro na druhý straně zeměkoule, to by potřeboval snad rozhlasový vysílání aby to bylo něčemu platný :D
Zobrazit přílohu 36215
Těším se na popis tvé hry ve Vinoři, určitě to barvitě popíšeš.
 
2.6.2023 • 9j. Loreta Pyšely: 47 ran, 20 patů (by mGolf)

Minulý pátek jsem byl po dlouhé době na hřišti. Šli jsme s manželkou v pátek po práci jako poslední flight, na poslední (deváté) jamce nás začaly popohánět sprinklery:)

Hřiště OK, FW sušší, ale myslím, že po pondělku mají zalito...

Moje hra tak akorát (18 STB), ale chce to chodit častěji!
 
Dnes v CL „rakev tour” za 80 se třemi double a trojpatem na 18 (líznul jsem jamku z 1m na 79). 😡
Nejtěžší bylo se přeorientovat z rychlých grýnů na Vinoři na momentální (nižší) rychlost v CL. :(
 
Těším se na popis tvé hry ve Vinoři, určitě to barvitě popíšeš.
No co bys chtěl slyšet? 🤔😅
Na drivingu to ještě šlo, nervozita ze singlistu docela opadla, ke konci košíku mi to i litalo tam kam jsem chtel. Puttování trochu rychlejší než jsem zvyklý, ale aspoň jsem konečně nenechaval putty krátké…
Po 1. Jamce začlo krapat a dost foukat, nedal jsem putt do birdie a pak začlo chcat a už neprestalo - nesnáším hru v dešti 😡.

Neznáme hřiště, mokrý gripy, nezvyk hrát bezpečně když nemůžu po dvou ztracených balonech škrtnout jamku a hledání v tom hnusnym džihádu, který způsobilo 13 jamek chůze s 5cm vody v botách a total prochcany kalhoty… K tomu se mi vrátil slajz a Tuček, protože jsem nemyslel na styl švihu ale na to jak nesnáším vodu 🤷🏻‍♂️. Taky jsem navštívil tak polovinu bunkru, místo písku už v desti skoro hlína, chip jsem netrefil snad ano jeden, buď drb nebo topina… Proste katastrofa za 115 🤪
Ke konci už jsem to chtel vzdát, ale bohužel/dík jsem už víc jak asi 15 míčů predtim neztratil 🤷🏻‍♂️.

Jelikož předpověď na úterý vypadala stejně, mám nataženy zada a rýmu, tak jsem se z druhého dne omluvil…
A z home office sledoval, jak neprší a vše postupně usycha zatímco já makam jak fretka 🤬.

Suma sumárum, zacatek týdne za všechny prachy 😂, na Midy nebo jakýkoliv jiný turnaj zas hned tak fakt nepůjdu…
Vinoř docela hezká, ale s těmi džihády to není hřiště pro jedince mého typu s rozptylem kompasu u Magnetek na lednici 🤷🏻‍♂️
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom