Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2023) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Haaaaloooo, to jde o víkendu nikdo nikde nehrál? Já bych šel, ale doléčuju anginu. :( A jakou máte výmluvu vy? :)

Tak šup, šup, kde jste kdo byl a jak to šlo? A jaký je stav hřiště! A fotky!
 
Já byl v sobotu, vedro na zdechnutí, radši bych to šel v dešti, nakonec 82. Zítra jdeme na Karlštejn a asi půjdeme i do buggy ač radši chodím pěšky.
Jinak Beřovice to sucho zatím zvládají ale už je to taky na hodně místech vidět, i na grýnech.
 
Tak skoro 180 jamek za 9 dní v Rakousku a v Itálii (9 osmnáctek - jedna nedohraná kvůli dešti, 1 devítka).
  1. Adamstal 18 - una bomba, les, kopce, trochu jako Ypsilonka, nevidíte jinou než Vaši fairway, a vaše je úzká
  2. Adamstal 18 + 9 - samotná devítka ještě těžší
  3. Enzesfeld - za mně dobrý, nejlepší hra, trochu venkov, lesy louky
  4. Schloß Frauenthal - 2/3 na rovině, a pak brutus do kopce a z kopce, nedohráno, lokální příval ma hodinu a půl
  5. Millstätter See - nádhera nad jezerem
  6. Bad Kleinkirchheim - po deštích trochu pod vodou, typické podalpské venkovské hřiště, pár jamek v lese
  7. Moosburg-Pörtschach
  8. Senza Confini Tarvisio - výlet do Itálie, už doléhala únava, takže moje hra 44 + 60 :confused:
  9. Trofaiach - cestou zpět
Těch 9 a půl hry bylo trochu hodně, ani ne na kondici, jako spíš na koncentraci, takže poslední hry jsem měl druhé devítky výrazně horší než první.
Teď odpočívám v práci.

Parta @PFP, @RomanL, @DzejBee, @macdav, @ligi, na začátku @alda, a 3 nejamkaři byla cajk.

Heslo výletu BOHOVSKÁ JEBAČKA vysvětlí Roman, odborník na sladké
 
Tak skoro 180 jamek za 9 dní v Rakousku a v Itálii (9 osmnáctek - jedna nedohraná kvůli dešti, 1 devítka).
  1. Adamstal 18 - una bomba, les, kopce, trochu jako Ypsilonka, nevidíte jinou než Vaši fairway, a vaše je úzká
  2. Adamstal 18 + 9 - samotná devítka ještě těžší
  3. Enzesfeld - za mně dobrý, nejlepší hra, trochu venkov, lesy louky
  4. Schloß Frauenthal - 2/3 na rovině, a pak brutus do kopce a z kopce, nedohráno, lokální příval ma hodinu a půl
  5. Millstätter See - nádhera nad jezerem
  6. Bad Kleinkirchheim - po deštích trochu pod vodou, typické podalpské venkovské hřiště, pár jamek v lese
  7. Moosburg-Pörtschach
  8. Senza Confini Tarvisio - výlet do Itálie, už doléhala únava, takže moje hra 44 + 60 :confused:
  9. Trofaiach - cestou zpět
Těch 9 a půl hry bylo trochu hodně, ani ne na kondici, jako spíš na koncentraci, takže poslední hry jsem měl druhé devítky výrazně horší než první.
Teď odpočívám v práci.

Parta @PFP, @RomanL, @DzejBee, @macdav, @ligi, na začátku @alda, a 3 nejamkaři byla cajk.

Heslo výletu BOHOVSKÁ JEBAČKA vysvětlí Roman, odborník na sladké
Podtrhuji co píše @Sauron, moje hra vždy kolem 95, bohužel hřiště neznámá, proto při opakované návštěvě věřím, že by byla čísla lepší.
Pár fotek z výletu
20230702_181502.jpg

20230705_113416.jpg
20230705_143158.jpg

20230704_134037.jpg
 
Tak skoro 180 jamek za 9 dní v Rakousku a v Itálii (9 osmnáctek - jedna nedohraná kvůli dešti, 1 devítka).
  1. Adamstal 18 - una bomba, les, kopce, trochu jako Ypsilonka, nevidíte jinou než Vaši fairway, a vaše je úzká
  2. Adamstal 18 + 9 - samotná devítka ještě těžší
  3. Enzesfeld - za mně dobrý, nejlepší hra, trochu venkov, lesy louky
  4. Schloß Frauenthal - 2/3 na rovině, a pak brutus do kopce a z kopce, nedohráno, lokální příval ma hodinu a půl
  5. Millstätter See - nádhera nad jezerem
  6. Bad Kleinkirchheim - po deštích trochu pod vodou, typické podalpské venkovské hřiště, pár jamek v lese
  7. Moosburg-Pörtschach
  8. Senza Confini Tarvisio - výlet do Itálie, už doléhala únava, takže moje hra 44 + 60 :confused:
  9. Trofaiach - cestou zpět
Těch 9 a půl hry bylo trochu hodně, ani ne na kondici, jako spíš na koncentraci, takže poslední hry jsem měl druhé devítky výrazně horší než první.
Teď odpočívám v práci.

Parta @PFP, @RomanL, @DzejBee, @macdav, @ligi, na začátku @alda, a 3 nejamkaři byla cajk.

Heslo výletu BOHOVSKÁ JEBAČKA vysvětlí Roman, odborník na sladké
Rovněž posepisuji co píše @Sauron........a přidávám, pár fotek z náročného, ale krásného rakouského výletu:):up:
20230702_111325.jpg
20230702_134053.jpg
20230705_113459.jpg
20230706_100014.jpg
IMG-20230708-WA0007.jpg
 
Já byl v sobotu na Slapech. Ale moc se k tomu nechci vracet.
Vedro šílené, poprvé v životě jsem to vzdal po devíti jamkách. Bylo to způsobeno i tím, že jsme měl v hlavě moc pracovních myšlenek a nebyl jsem schopen se soustředit.
Půjčím si hlášku od @mkopcak a trochu ji modifikuji: Ta pětka je pořádná pí*a :D:D za poslední hry tam mám skóre asi -5 míčků a tuším 22 ran.
Celkově hra taková houpačka, ale na devítce mi parem hřiště řeklo, že bych měl pokračovat. Ale asi bych se fakt trápil.
Ve skrytu duše jsme si plánoval splnit nějakou další výzvu, nicméně bortit se to začalo na jedničce a na pětce bylo vymalováno :D:D
Hřiště začíná být suché, krásně daleko to dobíhá, bohužel moje využití šancí je tak 10% 😢 Greeny dobré, sem tam fleky. A na odpališti lze stále ještě zapíchnout týčko, takže v poho. Ale obávám se, co bude za krátkou dobu, jestli nezačne pršet.
 
Tak skoro 180 jamek za 9 dní v Rakousku a v Itálii (9 osmnáctek - jedna nedohraná kvůli dešti, 1 devítka).
  1. Adamstal 18 - una bomba, les, kopce, trochu jako Ypsilonka, nevidíte jinou než Vaši fairway, a vaše je úzká
  2. Adamstal 18 + 9 - samotná devítka ještě těžší
  3. Enzesfeld - za mně dobrý, nejlepší hra, trochu venkov, lesy louky
  4. Schloß Frauenthal - 2/3 na rovině, a pak brutus do kopce a z kopce, nedohráno, lokální příval ma hodinu a půl
  5. Millstätter See - nádhera nad jezerem
  6. Bad Kleinkirchheim - po deštích trochu pod vodou, typické podalpské venkovské hřiště, pár jamek v lese
  7. Moosburg-Pörtschach
  8. Senza Confini Tarvisio - výlet do Itálie, už doléhala únava, takže moje hra 44 + 60 :confused:
  9. Trofaiach - cestou zpět
Těch 9 a půl hry bylo trochu hodně, ani ne na kondici, jako spíš na koncentraci, takže poslední hry jsem měl druhé devítky výrazně horší než první.
Teď odpočívám v práci.

Parta @PFP, @RomanL, @DzejBee, @macdav, @ligi, na začátku @alda, a 3 nejamkaři byla cajk.

Heslo výletu BOHOVSKÁ JEBAČKA vysvětlí Roman, odborník na sladké
K heslu výletu ještě doplňuji nějaká fakta a chtěl bych vyzdvihnout jedno hřiště, protože jsem to tam slíbil:

Trasa výletu AT 2023

Adamstal - ubytování v pokoji Green Monster mi k rozumnému výsledku na stejnojmenné jamce č. 7 nepomohlo, ale tohle hřiště je prostě boží ...
Senza Confini Tarvisio
- @Sauron únava byla bleskem odstraněna suverénně nejlepším jídlem výletu - holt ti Italové se prostě o žaludek postarat umí
Trofaiach - překvapení výletu, hezké hřiště, pestré, kopcovité, přírodní, ale ve velmi rozumné kvalitě, krásné výhledy, naprosto skvělí lidi od recepčního/spolumajitele až po obsluhu v restauraci (dalo se dohodnout rozumné fee, ani jsem v principu nepotřebovali vouchery FW2H) - přišel jsem si tam, jako bych se s těmi lidmi znal léta = doporučuji k návštěvě ...

Myslím, že jsme si tu kombinaci docela slušného fyzického výkonu, chlapských keců, objevování, soutěžení i vzájemného hecování, užili všichni. Já tedy určitě ;)
 
Dnes jsem byl s tchánem, švagrem a synovcem v Kácově na Forestu na devítku. Mělo nás varovat dusno už po příjezdu ve dvě odpoledne. Narovinu, že sme tam lezli. Bylo tam dneska hrozně, vůbec nám to ani jednomu nešlo, navíc jsme na 8 mý jamce chytly slejvák. Poslední jamku jsme vynechali a za slabého krupobití špatně odbočili a prodloužili si hřiště útěkem přes vedlejší devítku a poslední dvě jamky tam.
Pro pravidlo, že špatné počasí neexistuje, jen špatně oblečený golfista jen dodám, že domu jsem jel jen ve vestě, protože triko bylo durch a kraťasy jsem na výměnu neměl, tak sem jel v v nich. Autosedačka bude teď pár dní vysychat.
A ještě, že jsme skončili, protože u dálnice už nestíhali ani stěrače. Takový slejvák jsem s golfem ještě nezažil.
 
Jak říká klasik, kdo chce vidět idiota, nechť se dostaví do ředitelny (na Karlštejn). 😂
Celkový číslo je vlastně pecka, ale když jdeš po sedmi jamkách v paru a údolí smrti jsi prošel za +1, tak máš prostě strašný roupy zahrát nějakej nesmysl kousek nad par hřiště.
No a jelikož jsem to myslel dobře, dopadlo to jako vždycky... 😂
1689058121007.png

Rosničky, "Norové" i Windy, všichni hlásili na celé odpoledne bouřky. Tsss, co oni vědí o počasí...
Dali jsme si klasickej driving 🍺 a jelikož začalo fak fest ☔, tak jsme si dali ještě chiping 🍺.
Driving:
1689058188667.png

Chiping:
1689058343103.png

Naštěstí se počasí umoudřilo, tak jsme vyrazili. A měli obrovskou kliku, protože pak už nespadla ani kapka.

Vypíchnu jen pár jamek, ze kterých jsem měl fakt radost.
Dvojka klasika - dám dělovou ránu a pak se uvidí. Chip narazil do fangle (🦅 pořád čeká).
1689058516492.png


Údolí smrti (jamky 4 a 5) jsem prošel prakticky bez ztráty květinky, asi je smrtka na dovolený... :cool:
1689058798854.png


Na jedenáctce klika jak od blázince.
První drive vyhozenej doprava za horizont (to bude asi aut). Provize vyšlajzovaná doleva až za silnici (to je aut tutově). S.ru na to, jestli nenajdu ten první, škrtnu to. Jenže kamarád @smidke je fakt kamarád a tu první našel, díkes! 😍 Takže chip, pitch, jeden pat a krasojízda pokračuje.
1689059128247.png


No a na sedmnáctce se sen rozplynul. :cry:
1689059423699.png


Osmnáctku už jsem šel s úsměvem, Karlíka podstřelím pod 80 příště... ;)
A ta golfová romantika za to stála... 👌
1689059498026.png


Update: Kvalita hřiště je i přes neutuchající vedra famozní! Ferveje jsou skvělý (jasně, je tam pár sušších/žlutějších míst, ale to nemá na funkci vliv ;)) a greeny naprosto bez chyby. 👌
 
Upraveno:
Dal jsem si oddech na kole po vinohradech jižní Moravy a po 10denní golf. abstinenci včera vlétl na Motol. První dvě jamky vše jak má být. A pak jsem spadnul z hrušky na šišku. Byl to celkem mordor, ruce nebo co se mi vypnulo. Čím víc jsem se snažil hrát volně, tím víc jsem to rval :cry: Nakonec z toho byla hra o 10 ran horší od minula. Asi bych se měl vrátit na Slovácko, tam jsem měl určitě 🍷 lepší formu.
1689083359221.png
 
Dal jsem si oddech na kole po vinohradech jižní Moravy a po 10denní golf. abstinenci včera vlétl na Motol. První dvě jamky vše jak má být. A pak jsem spadnul z hrušky na šišku. Byl to celkem mordor, ruce nebo co se mi vypnulo. Čím víc jsem se snažil hrát volně, tím víc jsem to rval :cry: Nakonec z toho byla hra o 10 ran horší od minula. Asi bych se měl vrátit na Slovácko, tam jsem měl určitě 🍷 lepší formu.
Zobrazit přílohu 36675

Pls co stav hřiště? Motol bych letos alespoň jednou dát chtěl, mám tam díky Hoře 50 % reciprocitu a v létě trochu časově volněji. Ale dost se obávám, že to musí být nehratelné a jak tam není rovná ani ta povestna podlaha v klubovně, tak to musí být skutečně výzva. ? :)
 
Jel jsem dnes na Karlštejn s jediným cílem, zahrát líp než @Ferrry !

Do údolí smrti jsem šel +1, na 4. super rovný, dlouhý drive někam směr nádraží v Karlštejně, O.B, reload a třetí na střed, double. První zakopnutí.
Z první devítky stojí za zmínku ještě birdie na 8. Druhou jsem otevřel třemi pary, i 13. jsem rozehrál dobře, třetí jsem ležel kousek před grýnem ale pin vzadu přes boule vyžadoval vyšší ránu, já to přitopnul a přidal trojpat - double, druhé zakopnutí! Na 16. lip-out do birdie. 17. další průser, driver do písku, leželo to dobře, vzal jsem dřevo a chtěl to dostat někam mezi 50-100m kolík, trefil jsem hranu, takže na grýn až čtvrtou a jako bonus trojpat! Ok, birdie na 18. a alespoň ho vyrovnám, drive super ke skoro 240m, 144m na pin - 7i cca. 4m vpravo od tyče a druhý lip-out, par. 82.

Hřiště jak psal Ferry, grýny fakt dobré, ale bunkry bída, tvrdé, málo písku, jednou jsem dokonce patoval jak to bylo tvrdé.

1689101818194.png
 
K heslu výletu ještě doplňuji nějaká fakta a chtěl bych vyzdvihnout jedno hřiště, protože jsem to tam slíbil:

Trasa výletu AT 2023

Adamstal - ubytování v pokoji Green Monster mi k rozumnému výsledku na stejnojmenné jamce č. 7 nepomohlo, ale tohle hřiště je prostě boží ...
Senza Confini Tarvisio
- @Sauron únava byla bleskem odstraněna suverénně nejlepším jídlem výletu - holt ti Italové se prostě o žaludek postarat umí
Trofaiach - překvapení výletu, hezké hřiště, pestré, kopcovité, přírodní, ale ve velmi rozumné kvalitě, krásné výhledy, naprosto skvělí lidi od recepčního/spolumajitele až po obsluhu v restauraci (dalo se dohodnout rozumné fee, ani jsem v principu nepotřebovali vouchery FW2H) - přišel jsem si tam, jako bych se s těmi lidmi znal léta = doporučuji k návštěvě ...

Myslím, že jsme si tu kombinaci docela slušného fyzického výkonu, chlapských keců, objevování, soutěžení i vzájemného hecování, užili všichni. Já tedy určitě ;)
A ještě doplněk, akrobatické představení našeho @ligi z Adamstalu.

Kaskader skalni....
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom