Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2022) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
V sobotu 12.3. mám na Kotlině teetime 11.30 a 13.50 ;);)Pokud se chce někdo přidat,budu potešen.Jako můj host platí za 18 jamek cca 650kč Hřiště je v dobrém stavu,hraje se na letní greeny,které jsou flekaté,trochu hrbolaté,ale na to co je za datum jsou super :up::up:
Teď ještě ne, ale jak bude teplo a v Beřovicích zase turnaje, rád bych si na kotlinu zajel....
 
Dnes jsem začal hezky, birdie, par, par. Potom jsem do konce první devítky střídal pary a dabláče, obvykle kvůli písku nebo vodě. Na druhé devítce jsme došli partu joudů, která začala prý o 40 minut před námi. A opět jsem se začal při čekání trápit, par jsem zahrál až na poslední jamce. Driver fungoval kromě dvou jamek, kde jsem to nevydržel nenarvat, patování 15+17 patů, na mě dost dobré. 92 ran a mohlo to být snadno lepší.
 
V práci 400km autem a potom 11.4 km na Kotlině ;);) 88 ran,42 stb,29 patů,7 par,7 bogí,3 dabl a 1 tripl :D:D Jarní forma se dostavila o 14 dní dříve :):) Uvidíme,jak dlouho se bude Peťulky držet :D:D První devítku jsem proletěl za 1hod 30 min 42 ran ;);) dorazil jsem kamarády a druhou šel na pohodu s nimi za 46 ran ;);)
 
Dnes jsem byl hrát hřistě Calanova. Narozdíl od předchzího (Cabopino) můžu vřele doporučit. Ferveje v pohodě, dokonce i v bunkerech byl písek a ne nějaká směsice drobného kamení s trochou písku, jak je tu na levnějších hřištích běžné. Grýny naprosto bez výhrady, sice hodně členité ale ve špičkové kvalitě. Jamky jsou zábavné. Minimum rovných jamek, spousta doglegů, ale krásně přehledných. Až na dvě či tři výjimky jsem už z odpaliště rovnou viděl kam bych měl hrát. Všechny stráně, který všude jinde jsou automaticky aut, jsou označený červenýma kolíkama. A dokonce se i dařilo. Zahrál jsem 84. Takovému výsledku jsem se na žádném neznámém hřišti nikdy ani nepřiblížil. Čímž nechci tvrdit, že jsem hvězda, ale jen to, že to hřiště ač je zábavné, tak je zároveň krásně čitelné. Úplně se vypařil ten stres z neznámého. Proto ten krásný výsledek. A taky jsem měl trošilinku štěstí. Na poslední jamce (kratší 5-ti par přes hluboké údolí) jsem poslal drive do prudké stráně doleva. Ne trošku, kurevsky za roh... tak 20 metrů. Dopad jsem neviděl protože ta stráň ubíhala doleva. Bylo to označený červenýma kolíkama, tak jsem před záhybem dropnul a hrál třetí ránu. Ale když jsem dojel dolů do údolí našel jsem svůj první míček na kraji feveje. Podíval jsem se tedy do té stráně doleva a uviděl tam ve výstavbě novou cestu ohraničenou zleva poměrně vysokou kamenou zdí. Nejspíš jsem trefil ten správný kámen ve zdi.😜 Bylo z toho birdie.
 
Dnes jsem taky neodolal.
Letos poprvé na domácím hřišti v Molitorově. Hraje se jen první devítka, protože na druhé ještě dodělávají zavlažování. Hřiště tedy bude komplet pod závlahou. Celkem mě překvapilo, jak moc to bylo vyprahlé. Už se těším, až začne jaro a tu závlahu spustí.
Kdyby nefoukal vítr, se kterým nejsme kamarádi, tak by to bylo ještě lepší. Jestli se v příštím životě narodím ve Skotsku, tak mě trefí 😁
Hraje se na letní grýny, které jsou vzhledem k ročnímu období v pohodě. Jediné, co je problém, jsou návrty na začátcích grýnů, což je samo o sobě už dost těžké, ale navíc jsou tam očividně už delší dobu, protože u jamek je to prošlápnuto takovým způsobem, že když dáte slabší putt, tak se míček jamce vyhne, jako by jel po odkloněném kruháči. I tak jen 32 puttů a celkově 92 ran. A to jsem na své "oblíbené" 4.jamce ztratil dva míčky 🙈 Celkově spokojenost
 
Včera Benátky, slunce paráda, vítr studený, prvních 9 jamek prostě kláda...hřiště suché, míč po dopadu krásně prášil...greeny v pohodě, na tuto dobu nadstandardní...k mojí hře: falešná forma (jak jsem machroval v jiném vlákně) se nedostavila 🙈 z toho logicky vyvozuji, že budu letos hrát blbě na začátku a pak přelom srpen/září, zbytek roku mi to půjde skvěle :D spokojenost celkem s driverem, hřiště tvrdé, tak 30m + oproti normálu...4x 3pat, ale za to může formát hry, ne já...prostě jsem musel in ;) co neumím je hra ve větru, tedy po větru mi to jde :) hrát 112 m 3 par 6tkou chce hodně přemáhání...ale bylo to krásné, sezóna se rozjíždí...rány jsem psát nechtěl, ale pro pobavení za 90...2x voda...ale zase když jsem se šel vyčůrat, tak jsem našel fungl ProV1 :D člověk si musí najít ta pozitiva...
 
Včera Benátky, slunce paráda, vítr studený, prvních 9 jamek prostě kláda...hřiště suché, míč po dopadu krásně prášil...greeny v pohodě, na tuto dobu nadstandardní...k mojí hře: falešná forma (jak jsem machroval v jiném vlákně) se nedostavila 🙈 z toho logicky vyvozuji, že budu letos hrát blbě na začátku a pak přelom srpen/září, zbytek roku mi to půjde skvěle :D spokojenost celkem s driverem, hřiště tvrdé, tak 30m + oproti normálu...4x 3pat, ale za to může formát hry, ne já...prostě jsem musel in ;) co neumím je hra ve větru, tedy po větru mi to jde :) hrát 112 m 3 par 6tkou chce hodně přemáhání...ale bylo to krásné, sezóna se rozjíždí...rány jsem psát nechtěl, ale pro pobavení za 90...2x voda...ale zase když jsem se šel vyčůrat, tak jsem našel fungl ProV1 :D člověk si musí najít ta pozitiva...
Ano. Benátky jsou asi jediný hřiště, kde mívám po hře víc balónů, než před ní a to bez ohledu na to, kolik jich pošlu k turům a zubrům. Taky je to jediný místo, kam si většinou nezapomenu vzít lovitko.😃
 
Dnes jsem začal stejně jako včera, tedy jen první dvě rány. Šance na birdie ještě lepší. Nejen, že jsem nedal, ale pak i zahodil půlmetrák do paru. Táhlo se to se mnou celou první devítku, dva pary a čtyři zahozené z půl metru. Na druhé jsem v tom pokračoval a ještě začal kazit železa. Končil jsem 4xdabl a namrskal 97 ran. Blbá hra tohle:)
 
Mě se dnes zbláznil driver, trefil sem jen dvě ferveje, 9. a 13. a pak málem @JardaK když odpaloval na 4.

Na 9. pak velmi cenné birdie, to tam často nedávám, určitě ne způsobem jako dnes, driver - 3w do bankru vlevo před green, těsně pod hranu, wedge by byla o ruce, tak sem to zkusil patrem a půl metru od tyče - birdie. Pak skrtla 10., 12. na pole, double na 13., 16-18. opět v paru.

Počasí super, hřiště taky.
 
První letošní Slapy, hřiště v přípravě na sezónu - fw dobrý, greeny tragédie (zrovna po údržbě). Podle toho taky padlo 39 patů :D, nicméně dost z toho má chyba. Dlouhá hra výrazně lepší, ačkoliv do výsledku se to nepromítlo, ten nestojí za zmínku. Co bylo super, tak 2 železo, příjemně foukalo, takže se povedlo pár železových longestů - viz foto. Carry z bílých na 7 do horního bunkru.
 

Přílohy

  • golfhodinky.jpeg
    golfhodinky.jpeg
    123,7 KB · Zobrazení: 90
Tak dnes návrat na fairwaye po zimním spánku. Jen taková rychlá procházka ve Staré Boleslavi, ale bylo to fajn. Hřiště je zatím spíše v "zimní" kondici (greeny zatím nejsou moc na rozumné puttování...), ale nefoukalo, teplota byla také snesitelná, takže pohoda...! 🏌️‍♂️
Na začátku jsem sice sám sebe trochu vyděsil dvěma dabláči (klasika - bez rozcvičení z auta rovnou na jedničku 🤦‍♂️), ale pak jsem se celkem srovnal a zahrál 3 bogey a 4 pary (a to ještě jedno bogey bylo díky zbytečnému trojputtu). Takže ve finále +7 na devíti jamkách (při 20 puttech!!! 😨), což na rychlou poobědovou procházku hodnotím veskrze pozitivně. Teď už jen zbývá čekat, co přinese nadcházející sezóna. Tak hezkou hru všem! 🤞👍
 

Přílohy

  • Image 2022-03-15 at 13.58.jpeg
    Image 2022-03-15 at 13.58.jpeg
    209,9 KB · Zobrazení: 83
Držím režim UT,ČT,SO na hřišti ;);) Kotlina 90 ran,40 Stb,34 patů,7 par,7 bogí,2 dabl,1 tripl a 1 kvadrupl :confused::confused: Zataženo,teplota cca 8-10 stupňů,odpaliště a ferveje dobré,greeny taktéž.Dnes jsem navštívil i bunkry :confused::confused: V některých je slabá vrstva písku a pod ním je to tvrdé :down::down:Celkově hřiště v dobré kondici :up::up: V restauraci česnečka,bramboračka,smažák,tortila,krkovice a ještě dvě jídla. Ke kávě domácí štrůdl a banánová buchta :):)
 
Chtěl jsem si jít dnes po práci zatrénovat na Hostivař, v půl čtvrté jsem projel na místo a vidím úplně volné teetime, takže jsem místo toho vyrazil místo tréninku na hřiště. Po domluvě na recepci 14 jamek (2 a 3 uzavřena) celkem na hřišti jsem viděl za celou dobu pouze jednoho dalšího hráče. Divný. Divný i přes to, že jsou zimní grýny. Nějak jsem nic moc od své hry dnes nečekal, páč byla nepohoda z dnešní práce, kterou jsem chtěl vymlátit na drivingu... řeknu to kulantně takto: na moji dnešní pracovní frustraci byly Hostivařské ferveje zatraceně úzké :)

K tomu "málo lidí" - zkontroloval mě maršál, nabídl čaj a prohodili jsme pár slov a tedy mají lidi je proto, že: aktuálně má prázdniny Praha 10, vip členství je letos omezeno na 30 her za rok a dost se to projevuje, prý - že si lidi nechávají hry na lepší podmínky a počasí a pak tedy i ty zimní grýny. Budou dle jeho slov minimálně ještě přes tento víkend.

Pokud nemáte členství, nebo nějakou slevu - doporučuji za sebe jet hrát jinam. Je zimní sleva (20% z ceníkovky, nebo kolik nabízejí) za to podle mě aktuálně hřiště především díky zimním grýnům nestojí.

DA63FC46-CE77-420F-AA2A-065528677B19.jpeg 8DC6C29E-7C17-4106-9D93-CC4096170A1C.jpeg 7770505F-8038-4A4A-BD7B-25AC4F5A94BB.jpeg EB5F51A0-B18B-48B6-A670-35898C787BFE.jpeg
 
Dnes cestou ze služebky nakonec Hradec Králové. Nechtělo se mi vracet víc než hodinu cesty a včera jsem Hukvaldy nestihl.
HK podle TeeTime ráno cena 490 za 18 jamek. Ale chtěli nakonec 780. Že já blbec to nezaplatil on-line. Prý chyba a teď už je to za 700. A já jsem zmlsanej Beřovicema, takže pomalé chlupaté rozpíchané greeny mě nenadchly. Tolik trojpatů nepamatuju. Nakonec 92 ran, což je při paru a obtížnosti hřiště bída. Na devítce ve vodě mraky míčků, skoro vše v dohledu drivingáče 🙁
Na jídlo jsem se těšil, pamatuju si, že vařili dobře. Dal jsem si burger, nic extra co by odpovídalo ceně to teda nebylo. Ale zase spoustu blbostí kolem, jako svíčky, ubrousky zatížené mušlí a podobné ptákoviny. Příště si zajedu nejspíš jinam..
 
Dnes jsem se trápil z týčka 😕😕 v poli to bylo méně stresující.Ještě že mi šlo patování a krátká hra ;) 97 ran,33 stb,34 patů,4 par,7 bogí,3 dabl a 4 tripl. Mínus 3 míčky a 1 káva v jamkovce :D:D
 
Dnešní Kotlina byl učiněný tobogán 😕😕 103 ran,29 stb,34 patů,4 pary a zbytek šrot 😕😕 Počasí bylo na začátku zatažené,ale postupně se objevovalo sluníčko.Jenom díky patování těch ran nebylo více ;);) Jedinné pozitivum je,že mne skoro nic nebolí :D:D Zimu jsem zakončil 14 hrou.Další budou až na jaře :D:D
 
Dnes moje třetí letošní hra. Včera jsem si byl zatrénovat na drivingu na Panoramě a byl jsem zvědavý, jak se to dnes projeví. Driving na Panoramě mám hrozně rád. Je z kopce, takže většinou odjíždím s pocitem mistra světa, abych pak doma v Molitorově dostal hned nafackováno 😁
Dnes se to naštěstí neprojevilo, i když natrénované drivy z Panoramy jsem úplně neprodal. První devítka o trošku lepší než druhá. Na druhé se zvedl vítr a taky jsem čekal za několika flajty přede mnou. I tak jsem to zvládl za 2h 55 min.
Stále se hraje jen první devítka. Odpaliště zimní, grýny letní, velmi dobré.
Celkově 89 ran, 29 puttů, 0 ztracených, 1 nalezenec.
 
Dnes to byl v Beřovicích takový boj sám se sebou. Na prvním odpališti se dva borci, co se k nám přidali, rozhodli rozdělit, že je volno a jsme tam všichni dřív. Takže nás pak brzdili celou první devítku. Pak nás pustili a došli jsme to za 3:10.
Mě nešlo vlastně moc dobře ani úplně blbě nic, až na patování hlavně na první devítce. Dobře jsem si přihrával docela ale nic z toho. Nestává se mi často patovat dvoumetrák na devítce do birdie, samozřejmě par jenom. Ubojovaných 93, což vlastně není úplně blbě, ale nenadchne.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom