Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dnešní prázdné hřiště v Motole ač počasí bylo ideální 😊😊 už opět vyhlížím hru na letní greeny...
C10C7963-1A2B-4113-9F84-83C7A4A3C24D.jpeg
 
Dnešní prázdné hřiště v Motole ač počasí bylo ideální 😊😊 už opět vyhlížím hru na letní greeny...
Zobrazit přílohu 16491

Krásná fotka. :up:

Btw. upřímně tě obdivuji. Chodit pravidelně na Motol na zimní grýny - klobouček. Já to hřiště mám poměrně rád - je různorodé, ale na zimní grýny, když nejsem členem, si připadám, že hraju třetinu hřiště a to mi Motol až na tu čtyřku přijde krátký i tak. Přijde mi to tam hrozně těmi zimními zkrácené... Jsem tedy nepoučitelný, sem tam to zkusím, ale vždycky si říkám, že tady fakt pro mě zimní grýny ani za snižené fee ne (jako ale člen na procházku bych to asi neřešil).
 
Krásná fotka. :up:

Btw. upřímně tě obdivuji. Chodit pravidelně na Motol na zimní grýny - klobouček. Já to hřiště mám poměrně rád - je různorodé, ale na zimní grýny, když nejsem členem, si připadám, že hraju třetinu hřiště a to mi Motol až na tu čtyřku přijde krátký i tak. Přijde mi to tam hrozně těmi zimními zkrácené... Jsem tedy nepoučitelný, sem tam to zkusím, ale vždycky si říkám, že tady fakt pro mě zimní grýny ani za snižené fee ne (jako ale člen na procházku bych to asi neřešil).
Tomu rozumím, já tam členem jsem a tak mě to tam baví i na zimní greeny (ale doufám, že příští víkend už budou letní :D) A to, že hřiště je kratší na zimní greeny mi teď vyhovuje, připadám si pak jako lepší a delší hráč :D Ale první konfrontace s letními greeny, mě jistě přivede v omyl, ač se zde snažím trénovat co to dá :D
 
23.3.2021 • Zbraslav - City Golf : 98 ran, 38 patů (by mGolf)

Šel jsem @JanKostalCZE zkontrolovat, jakou má formu. V pořádku, první devítku šel Jan za minus dva. Mně to do té doby šlo. První devítka za 42 ran. Pak mi Jan řekl ten svůj nesmysl... a na druhé devitce jsem to u sebe díky tomu upravil na standard - 56 ran. Takže ve výsledku celkem 98. Ale co, nemám machrovat a snažit se střílet přes vodu, jako on. Jo a šlo se z modrých. Takže o to je ten můj výsledek horší. No nevadí. To se rozehraje. Letní grýny, na Zbraslav však pomalejší a hrbolaté. V pondělí by snad měla být aerifikace. O tomto víkendu se očekává narváno. Jo a ještě - na všech tříparech se odpaluje z rohožky.

Díky Jane za hru a příjemný prokecaný čas :)

7212413D-BA03-4B7F-8569-ACA082E484C3.jpeg 31417E28-FD03-4BA0-B025-43BD30E788DE.jpeg 4B993525-91AA-40FD-830F-C6C15D3D10D7.jpeg 390F8172-6D7D-4A64-AD0F-9A78070EB13B.jpeg
 
Upraveno:
Royal Krakow, 9j. Po dvou a pul mesich se vse seslo a mel jsem cas sjet na otevreny hriste v prijemnym pocasi. Na drivingu to slo podezrele dobre coz se mi hned na prvnich dvou jamkach potvrdilo a vystridal jsem snad vsechny druhy zkazenejch uderu. Na treti sem topnul chip do vlajky a vedel sem ze ted uz je stesti na moji strane :D a vytezil z toho par, pozdeji birdie na seste kde byl ve hre i eagle, ale to bylo asi tak vsechno. Dvakrat sem nechal cover putteru na greenu, nasel outy o kterych sem ani nevedel a premierove nakrmil rybnicek:rolleyes:. Pozitivem budiz novy putter, s kterym sem se cejtil jiste a hriste v moc pekne kondici. A hlavne sem si konecne zahral a z toho mam nejvetsi radost.
 
23.3.2021 • Zbraslav - City Golf : 98 ran, 38 patů (by mGolf)

Šel jsem @JanKostalCZE zkontrolovat, jakou má formu. V pořádku, první devítku šel Jan za minus dva. Mně to do té doby šlo. První devítka za 42 ran. Pak mi Jan řekl ten svůj nesmysl... a na druhé devitce jsem to u sebe díky tomu upravil na standard - 56 ran. Takže ve výsledku celkem 98. Ale co, nemám machrovat a snažit se střílet přes vodu, jako on. Jo a šlo se z modrých. Takže o to je ten můj výsledek horší. No nevadí. To se rozehraje. Letní grýny, na Zbraslav však pomalejší a hrbolaté. V pondělí by snad měla být aerifikace. O tomto víkendu se očekává narváno. Jo a ještě - na všech tříparech se odpaluje z rohožky.

Díky Jane za hru a příjemný prokecaný čas :)

Zobrazit přílohu 16518Zobrazit přílohu 16519Zobrazit přílohu 16520Zobrazit přílohu 16521
Prý, kdo s ním jde, hraje dost častu v bunkrech, jak jsi na tom byl ty?
 
Prý, kdo s ním jde, hraje dost častu v bunkrech, jak jsi na tom byl ty?
podle me jen na 13 a 15 :)
 
Prý, kdo s ním jde, hraje dost častu v bunkrech, jak jsi na tom byl ty?

No, já z žadného bunkeru nehrál. Protože to co, jsem předváděl při hře z bunkeru, se hrou nemělo nic společného. Prostě řekněme, že nakonec jsem míček z toho žlutobílého sajrajtu nějak nakonec vždy dostal. Jinak ještě vyjma 13 a 15 jsem byl v písku ještě na 5. Tam to bylo super. Trefil jsem trošku přehnanou záchranou ránu praporek na praporkové tyči a spadlo to cca půl metru od díry - nakonec PAR (protože kdybych to netrefil, tak bych byl asi 30 metrů za grýnem). No, co historie se na to neptá... co na tom, že první ranou jsem zahrál na té jamce na fervej šestky, druhou do bunkeru u grýnu, třetí zázrakem do praporkové tyče... asi jsme byl hodnej. :) Jinak ten anděl strážný to se mnou už nevydržel, po devítce to zabalil - resp. vyčerpal si všechny esa, co měl.

V pátek si to užijte, budete mít krásné počasí! Hezkou hru!
 
25.3.2021 • Zbraslav - City Golf : 86 ran, 35 patů (by mGolf)

Na 1.devitce jsem si neodpustil tradicni triple, ale 2.devitka pro me za krasnych 40. Greeny jak psal vcera @requo trochu pomalejsi a nektere odpaliste z modrych, na 3parech z rohozek
 
25.3.2021 • AT - Diamond Course : 93 ran, 33 patů (by mGolf)

Golf je stejne divny (neno hrac?) - vcera jsem nebyl schopny hrat s driverem, vsechny doleva vytlacene nebo Gagariny), dnes vsechny rany rovne a kolem 230 m. Pozitivni vec, ze se mi pred mesicem ztratil slice..... jen se modlim at ho zase nepotkam

Greeny upravene a docela se zrychlily, takze nekolik 3puttu.

A na zaver rekapitulace, fotka z prvni jamky - dnes bylo opravdu krasne pocasi
tempImagecojJbX.jpg
 
Ve středu na domácím hřišti 9ka
za 40 ran. Jen jeden dabláč. 3xparas. Pohoda.😃 Uvidíme dnes,
jestli to byla jen náhoda.
Když se daří, tak je ten golf bezva hra.😜
 
26.3.2021 • 9j. Hostivař : 52 ran (by mGolf)

Bohužel pořád zimní grýny - nebaví mě. Ale tím to dneska nebylo. Driver fungoval, zbytek ne. A na čtyřce sice dlouhý drive, ale nakonec těsný aut výslednému skore taky moc nepomohl - škrt, takže za 11 (2xpar+1) A pak se i čekalo. Dneska dopo byl Hostivař staveniště - hlučné. Technika na hřišti, přípravné práce na sezonu v plném proudu. Hlučné práce i na stavbě za odp. 7. Jinak pětka zkrácená na dámská. Vlastně když si to tak čtu - nezní to úplně jako reklama :)

Ale určitě to bude o víkendu lepší a až 1.4. půjdeme znovu, tak už 12 jamek a letní grýny. Těším se!

Hele, už se zavlažuje (nebo možná jen test po zimě)! A kousek jara k tomu.

2EC23466-6B1A-433A-9EEC-CD5322EB6204.jpeg 163CD406-E1AA-43DF-9C83-EEE34DECDB7D.jpeg
 
Upraveno:
26.3.2021 • Bitozeves : 79 ran (by mGolf)

Jupííí. Michale @requo , můžeš mi změnit odznáček. Pokořil jsem 80. Moje první 18-ka s počtem ran začínajícím sedmičkou. 7xpar 2xbirdie a žádný double nebo horší.

Gratulace! A závist! Nebyl si ke konci nervozni? :) Btw. co hřiště?

PS: Odznak si změn zatím tu: https://www.19jamka.cz/account/account-details, až v dubnu to napojím (tedy, rád bych) na automat na mGolf.
 
Upraveno:
Nebyl jsem nervózní, protože mi to vůbec nedošlo. Nepočítám si v průběhu hry rány. Jen si zapamatovávám počty birdie, parů, double a horších. Ostatní jsou bogie. Až když jsem to zapisoval do aplikace mGolf, došlo mi, co se vlastně stalo.🤪😎
 
Včera odpoledne po práci Benátky, začnu o počasí, bylo krásně...co se hry týče, opět jsem si potvrdil, že zastavit na parkovišti 7 minut před teetimem není optimální strategie a hrát nerozcvičen druhou hybridem, sice po luxusním drivu za bunker, je spíše mokrý sen...driver fungoval velmi dobře, podpořeno velmi tvrdým povrchem, na několika jamkách méně povedený odpal s plochou dráhou letu odpracoval skoro více než povedený lepší carry odpal...grýny velmi zapískované, trvalo mi 10 jamek a 4 trojpaty, než jsem si připustil a akceptoval, že i velmi zapískovaný green může jet velmi, ale velmi rychle...některá navrtání odpovídala spíš tomu,že greenkeeper nechce, aby mu tam chodili lidi...tragická krátká hra do greenu, na osmičce drive fairway mitte 42 m do greenu, po ataku jamky ukázkovou topinkou čip 10 m zpoza jamky...nene, to nebylo birdie...druhá devítka o poznání lepší, tedy o 5 ran...pivo jsem vyhrál, ale dáno tím, že kamarádi hráli (jamkovku) ještě hůř, ne že já dobře...negativní, a to jsem nečekal, je tvrdost fairwayí, pozitivum greeny, rychlé, konzistentní a tvrdé...takže 93 (klasická výmluva - je začátek sezony akceptována), ale počasí bylo nádherné!
 
První letošní Hostivař a první drive (pak už to šlo do háje). Původně jsem se pripojoval do flightu a nakonec šel sam. Ještě bruskou rezali cestu do kopce na 6ku a 7ku,ale už se těším na letní greeny, které vypadají super. Ranní přistání vyšlo před déšť.
 

Přílohy

  • 20210327_071749.jpg
    20210327_071749.jpg
    152,1 KB · Zobrazení: 140
  • IMG-20210327-WA0003.jpeg
    IMG-20210327-WA0003.jpeg
    127 KB · Zobrazení: 130
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom