Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Včera Roudnička. 15 jamek. Počasí :
slunce, vítr, kosa. Grýny sice pomalejší, ale jenom jeden trojpat.
Díky krátké hře 6x paras. GIR jsem délkově schopen hrát na všech jamkách, jen stranově mi to občas
ulítne. Hra z bunkru, to byla ostuda !!
A to jsem to před nástupem na hřiště trénoval. ☹
Celkový pocit : Spokojenost.:)
 
Vcera domovska Zbraslav, hraje se z modrych odpalist, greeny jezdi slusne, pocasi na brezen super, 6st, slunce, obcas vitr, chodi se po dvou po 8 minutach, ale i tak jsme casto cekali, ale celkove jsme obesli kolo za 3:45h, ale v tom kransem pocasi to ani tolik nevadilo, nicmene dva panove pred nami, kteri cekali na drive nez flight pred nimi byl 300m a pak to kopli 100m pred sebe me zacinal vytacet.
Z modrych odpalist si to rika o pokusy hrat nektere kratsi ctyrpary na green (6, 12, 17), sice se ani jednou nezadaril primo green, ale vzdy kousek kolem, na 17 jsem ho carry trefil a odjel za green. Dnes to vypada na skvelou paradu jako vcera :)
Ikdyz z damskych modrych odpalist, po dlouhe dobe bogie free kolo :)
 
v sobotu poprve na Diamondu. Rano hriste zmrzle tak jsme museli cekat do 9 hod nebot trochu mrzlo. Trochu jsem se potrapil nebot hriste delsi skoro o kilometr a uz neni tak jednoduche hrat pary, jak na vedlejsim hristi.

DE750F13-3D6E-43B3-B2A6-9C33A04DE224.jpeg

Tu je muj novy vozik - dvoukolak, trosku jsem s nim bojoval na 3 jamkach - zadne roztlaceni pupkem :)
Snad nebudou uz zadne dersve tricka
C898ADD5-89D0-4217-9452-DDEABA2942A7.jpeg

5D9030DF-F3EF-4309-9B37-62F0FF67D7BC.jpeg
 
Ty s sebou při každé příležitosti netaháš alespoň jeden míček a týčko, co kdyby? Koukej si hned tu KZG - krabičku zapáleného golfisty pořídit! :)
Michale opravdu netahám :D byl jsem v práci a díky tomu využil přejíždění okresů ...rozvoz pečiva má své klady ;)
 
dneska Terasy..... start 10,30 hod...počasí trochu zklamalo....sluníčko začlo vylézat asi v poledne na druhou devítku teplota asi 3 stupně,nárazový vítr a krapet zmrzlé ferveje a neskutečně zanedbané greeny....hrboly,díry a hafo plísně...stejné jako na podzim...no a teď moje předvedená hra...driver katastrofa,železa dobrý a puter vynikající...i na špatných greenech jsem dával tempo i směr...štěstí se ke mě přiklonilo...102 ran...6 parů,6 bogíček a 6 other... jamky 10 a 11 čtyřpary jsem dal za 21 ran :D:D ztráta 9 ran :confused::confused: den byl skvělý a jsem rád že jsem šel... je pravda že se nemohu hýbat,ale doufám že až budu ve 2 hod ráno vstávat budu v pohodě...
 
7.3.2021 • Hořehledy: 82 ran, 36 patů (by mGolf)

No musím říct že ten 4putt z útoku na eagle jsem si na 6. jamce mohl odpustit a i to zakončení doublem nebylo uplně v plánu, ale jinak už to začíná připomínat golf!

89F2DC84-43CB-44F5-9569-4378E170A0BC.jpeg
 
Dneska 2x domací Motol, jednou ke snídani a pak ještě jednou k večeři. Stále se tu hraje na zimní greeny a z červených tees.

Hra takový můj standardní průměr, ale ráno birdie na par3 osmičce a teď k večeru birdie (o 2cm sokoro eagle) na par4 šestce. Birdies jsem zatím za svou několika měsíční kariéru zahrál, že by mi stačili dvě ruce na spočítání, ale 2 v jeden den? Za mě epický :-D

Mimochodem dá se uznat birdie, když je hřiště zkrácené v zimních podmínkách? Pokud ne, tak mi to neříkejte a nekažte radost :-D

Birdie osmička, ještě na ledu
1615140536225.png


Birdie tap in na šestce, ten pitchmark je můj, bylo to ze 65 metrů útok SW. Co mě taky teší je to, že na téhle jamce je asi ten green nejmenší ze všech jamek a trefil jsem do něj :-D
1615140705583.png


1615140882416.png
 
12.3.2021 • 9j. Hostivař: 49 ran (by mGolf)

Konečně jsem zase mohl chvíli na hřiště. Dneska jsem toho využil a po zase delší době i na driving před tím trochu trénovat. Pěkně 2x50 míčků a čipování, potom tu 50tku poslat do světa na rohožce. To docela šlo, říkal jsem si, jak pěkně jsem se rozehrál, nato, že jsem zase nějakou dobu seděl akorát pracovně na teď pro mě už také povinně nakázané HO za monitorem doma s rodinou, kde se všichni rveme o internet a trochu klidu - děti škola, @kristyna vysílání do škola, a já jenom obyčejná nudná práce ze svého kanclu v dětském pokoji kousek za palandou, případně na WC, kde je klid. :) Driving byl ok, šlo a bavilo. A následná hra tedy "zákonitě" bohužel slabší.

Samozřejmě za to může hřiště. A když ne hřiště, tak vítr. A když ne vítr, tak to, že... Ale co, hlavně že jsem mohl a že mám hřiště v obci. Co potěšilo, překvapivě byl driver - že by? I když očekávám, že až to někdo uvidí, vrátí se to do normálu. Ale to bude až jindy. Dnes já na pětce, šestce i osmičce super drive - rozuměj, rovný a poměrně daleko a vzduchem. On by byl i na čtyřce, bohužel to bylo s tím větrem a dvakrát mi to strhlo do autu. Škoda. Jinak otrava - zimní grýny (a docela i dnes podmáčené). To mě tedy nepotěšilo. Takže jsem trénoval patování na cvičném grýnu před hrou zbytečně (a zbytečně se navnadil). Ne, neptal jsem se předtím na recepci ani nedíval na web. Stejně bych šel. Ale doufal jsem, že by mohlo, když jinde už letní občas mají... za běžné zimní nečlenské fee 690Kč/9j to podle mě na zimní grýny nestojí.

25220FD5-26FE-4655-BE0B-58928A028CC7.jpeg 3DB89873-87F4-4BD4-B9F0-3AFB6AC6A389.jpeg D6CE7F01-9244-4AEB-9BF6-0A1E75BBE722.jpeg FB0CFEE8-4144-4CB2-846E-0974327A27DB.jpeg 8668F9A9-DBC4-451C-900F-0B10C0732B6D.jpeg AE4DBFAC-19F2-4959-83F8-333BCAB8FE00.jpeg
 
Upraveno:
12.3.2021 • 9j. Hostivař: 49 ran (by mGolf)

... na driving před tím trochu trénovat. Pěkně 2x50 míčků a čipování, potom tu 50tku poslat do světa na rohožce.
A Bobika byl? 🤭😂
 
Dnes (nedele) mi hra celkem sla +23 ran. Na rozdil od vcerejska, kdy jsem se mohl pochlubit skvelym vysledkem +33 (to jsem byl vazne na pokraji nervoveho zhrouceni :) )

922C2D63-A28A-43BE-BFD7-7F2036E3DC2F.jpeg


Dnes probehl test noveho dvoukolaku za deste.
E80A1661-02CF-44F0-B672-CC5861E6BF8E.jpeg

Kdyz clovek stoji, vyska destniku je ok, i stabilita za normalniho vetru. Kdyz ale vitr pritvrdil uz nevydrzel stat a padl. I jizda ve velkem vetru byla jak na vlnach. Pri desti musi jet vozik vpredu, jinak mlatim hlavou do destniku :(
 
14.3.2021 • 9j. Hořehledy: 38 ran, 17 patů (by mGolf)

Dneska komplet 9ka se synem mezi vločkama a v solidním vánku, poctivě jsme šlapali s vozejkama, abychom se zahřáli. Kryštof hrál luxusně a prvních 5 jamek mi dával vejprask, pak mu došli síly:). Mě potěšil drive na 8ce, dle dálkoměru 280 m. Na obou 5 PARech útok na eagle, u obou prd z toho. Ale je vidět, že pravidelný driving nese své ovoce...

BA60B918-B3AD-4C77-8EED-5C0D50B15FAB.jpeg
 
Dnes probehl test noveho dvoukolaku za deste.
Když by si někdy někdy našel chvilku času a chuti, mohl by si k tomu vozíku udělat recenzi do samostatného vlákna? Ověřené dojmy pěkně pohromadě by se určitě hodilo mít dlouhodobě tady na Jamce i pro případné další zájemce na jednom místě. Já třeba o něm stále uvažuji, ale váhám. :)

Mě potěšil drive na 8ce, dle dálkoměru 280 m.

Na fitting driveru se mnou zapomeň. Kazit sebevědomí si můžu i jinde :-D
 
Na fitting driveru se mnou zapomeň. Kazit sebevědomí si můžu i jinde :-D
Bylo to po větru, jinak by to bylo sotva 250 ;)
 
Bylo to po větru, jinak by to bylo sotva 250 ;)
A až to správně nafituješ, tak možná občas trefíš i nějakou hóóóódně širokou fervej 🤭
 
A až to správně nafituješ, tak možná občas trefíš i nějakou hóóóódně širokou fervej 🤭
Tohle byla jedna z těch 2, co jsem trefil:-D. A jak se ukazuje, ne všechny statistiky něco znamenají. GIR ani FIR se u téhle hry nezměnil a přesto jsem zahrál o 11 ran lépe než minulý týden...
 
Byl sem v sobotu na Zbraslavi, dost silný a nárazový vítr, patování tragické, hlavně na první devítce, tam byli dost pomalé greeny, na druhé už byly lepší.
Jedno béďo, pár parů ale o skóre nešlo, hlavně si zahrát.

1615808142478.png
 
Upraveno:
Dnes jsem úspěšně dohrál svou desátou devítku v LIPINÁCH . Mohu jen konstatovat, že konečně s teplotou a vlhkostí se délka jednotlivých úderů pomaličku stabilizuje na loňských číslech podzimu. Což vzhledem k tomu, že je jaro není věru špatné. Proto všem přejí delší a rovné DRIVE do pozice na fw a přihru k fangli do metru maximálně dvou.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom