Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Svratka 8.9. dopo?

Stav
Uzamčeno.

sirsvasek

Nováček+
Přidal by se někdo? Pojedu z Havlíčkova Brodu, případně mohu vzít na po cestě.

Kdyžtak mobil 773568498
 
Přidal by se někdo? Pojedu z Havlíčkova Brodu, případně mohu vzít na po cestě.

Kdyžtak mobil 773568498

My s @requo ji máme v plánu, predpokladam ze bychom tam mohli byt kolem obeda.
 
My s @requo ji máme v plánu, predpokladam ze bychom tam mohli byt kolem obeda.
Pojedu z Načeradce z firemní akce. Přemýšlím, že bych si vzal se sebou hole. V kolik chcete hrát? Kdyby to bylo kolem 11, bylo by to super:up:
 
Pojedu z Načeradce z firemní akce. Přemýšlím, že bych si vzal se sebou hole. V kolik chcete hrát? Kdyby to bylo kolem 11, bylo by to super:up:

Pojedeme rano z Horehled do Phy a pak na Svratku. Nedavam nam velke nadeje, ze vyrazime driv nez v 9. A jsou to 3 hodiny cesty...
 
Pojedeme rano z Horehled do Phy a pak na Svratku. Nedavam nam velke nadeje, ze vyrazime driv nez v 9. A jsou to 3 hodiny cesty...
Půjdete celou 18? Aspoň 9 bych dal, třeba se nechám pak přemluvit;)
 
Půjdete celou 18? Aspoň 9 bych dal, třeba se nechám pak přemluvit;)

Musime pak dojet az na Celadnou, coz jsou dalsi 3 hodiny. Takze myslim ze pujdeme jen 9ku...
 
Musime pak dojet az na Celadnou, coz jsou dalsi 3 hodiny. Takze myslim ze pujdeme jen 9ku...
A já zas do Francovky:). Jinak dneska na Mohelničáku 1,5 hodiny kolony - frézují a asfaltují cestu.

Zavoláme si? Taky pojedu kolem 9 z Načeradce - je to 120 km. Dám si košík na drivingu. Jestli mě vezmete teda...
 
A já zas do Francovky:). Jinak dneska na Mohelničáku 1,5 hodiny kolony - frézují a asfaltují cestu.

Zavoláme si? Taky pojedu kolem 9 z Načeradce - je to 120 km. Dám si košík na drivingu. Jestli mě vezmete teda...

Jasny, radi!
 
Já pojedu tak na devátou, pul 10 na Svratku. Musím být zpět v HB kolem 14.00, půjdu devítku, případně pár jamek, co se bude dát. Napište mi prosím sms nebo zavolejte 773568498
 
Tak pravdepodobne zmena pro @Francovka a @sirsvasek , pojedeme s @requo na Svratku uz dnes a nekde tam prespime, tzn. budeme ready ke hre kolem 10h rano. Zustante naladeni!
 
Díky [emoji106]

1fd47c2eef4f9bb582c004be22090025.png


Ten flight v 9.50? V 10 tam nikdo není.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
1fd47c2eef4f9bb582c004be22090025.png


Ten flight v 9.50? V 10 tam nikdo není.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja booknul pro sichr celej flight, tzn pocitame s tebou v 10. Respektive jestli chcete s @Francovka nejakou slevu pri platbe predem tak dejte vedet, uvolnim to.
 
Ja booknul pro sichr celej flight, tzn pocitame s tebou v 10. Respektive jestli chcete s @Francovka nejakou slevu pri platbe predem tak dejte vedet, uvolnim to.

Jo, uvolni to, js si to koupim přes teetime kredit. Nebo muzu vzít ten flight 10.10 a nebudeme to komplikovat:) hm?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jo, uvolni to, js si to koupim přes teetime kredit. Nebo muzu vzít ten flight 10.10 a nebudeme to komplikovat:) hm?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Hele ja bych to musel rusit cely, kup si ten potom a zcucnem to na recepci.
 
Já to nechám tak, nebudu to komplikovat. Platí to v 10? Na recepci?

Jj, my jsme na miste a je nam dobre!
8042B354-46FB-4869-8A4E-2AE2621A2E1A.jpeg
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom