Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Zaříkávání ani proklínání nepomohlo, musel jsem sáhnout po externí pomoci. Na 7ku jsem připraven…

IMG_2834.jpeg
 
Ještě to chce trochu šlechtitelské práce, aby z Nůdlů byly Titleisty, ale jsme na dobré cestě!

IMG_3107.jpeg
 
Historicky první zahraniční tréninkový kemp Hořehled vyráží do tureckého Beleku!

IMG_3190.jpeg
 
Martine, co bylo za hotel?
Cornelia De Luxe a hriste Faldo + dokupy Likya a Gloria New.
 
Díky, tam jedeme taky v březnu, vypadá to dobře. My máme 3x Faldo, Gloria Old a New a Carya.
 
Díky, tam jedeme taky v březnu, vypadá to dobře. My máme 3x Faldo, Gloria Old a New a Carya.
Hotel jako takovej byl bezchybnej. Faldo mne trochu zklamalo servisem, jídlo vaří jen v čase 12 - 17 a cokoli co si chceš vzít sebou na hřiště, tak platíš. Obrovský rozdíl oproti Glorii, kde si měl full service uplně všude. Na druhou stranu vozíky i driving byli v ceně, což se nám dost hodilo...
 
Až příliš samozřejmě vnímáme výsady současného žití. Třeba si jednou ti špunti vzpomenou, že za tu možnost vzít si lampion kdy se mi zachce nebo vypustit z pusy cokoli mě napadne někdo musel položit život. Aneb lampionový průvod po golfovém hřišti byl zároveň vzpomínkou na statečné studenty. Věřím, že by se jim naše vlajka z čokolád líbila...

7d996a5e-3a33-4f19-9f44-6934755a8adc.jpeg
1defd0b3-0146-40eb-8460-582772480a72.jpeg
9968c574-a0b5-4b89-be2c-788345154ba1.jpeg
017fd218-4d8f-4e96-9985-368df66dfd0c.jpeg
 
Až příliš samozřejmě vnímáme výsady současného žití. Třeba si jednou ti špunti vzpomenou, že za tu možnost vzít si lampion kdy se mi zachce nebo vypustit z pusy cokoli mě napadne někdo musel položit život. Aneb lampionový průvod po golfovém hřišti byl zároveň vzpomínkou na statečné studenty. Věřím, že by se jim naše vlajka z čokolád líbila...

Zobrazit přílohu 38440Zobrazit přílohu 38441Zobrazit přílohu 38442Zobrazit přílohu 38443
Je to nádhera, co pro ty své členy a děti pořádáš za suprové akce. Mrzí mne, že to mám tak daleko. Rád bych se zúčastnil ;)
 
Copak to ta, pro nás @mkopcak asi tak chystá u odpaliště první jamky... že by bazén? Nebo ohrádku pro ovečky? Hm, hm... :) Kdo ví?


Zobrazit přílohu 38928
To je vjezd do tunelu. A povede do Beleku. Ty letadla mi nevyhovujou…
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom